1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Ascon Вертикаль

Артикул: 20000888 Партномір : ASC-Vertical-rp Найменування : Ascon Вертикаль request price

Доступність: Є в наявності

1,20 ₴

Ascon Вертикаль

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • Ascon Вертикаль

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  ВЕРТИКАЛЬ — система автоматизованого проектування технологічних процесів, що вирішує більшість завдань автоматизації процесів ТПП. 20000888
  1.2
  Ascon
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  ВЕРТИКАЛЬ — система автоматизованого проектування технологічних процесів, що вирішує більшість завдань автоматизації процесів ТПП.

  САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ дозволяє:

  • проектувати технологічні процеси у кількох автоматизованих режимах;
  • розраховувати матеріальні та трудові витрати на виробництво;
  • розраховувати режими різання, зварювання та інші технологічні параметри;
  • автоматично формувати всі необхідні комплекти технологічної документації відповідно до ГОСТ РФ та стандартів, що використовуються на підприємстві (потрібне додаткове налаштування);
  • вести паралельне проектування складних та наскрізних техпроцесів групою технологів у реальному режимі часу;
  • здійснювати перевірку даних у техпроцесі (на актуальність довідкових даних, а також нормоконтроль);
  • формувати замовлення на проектування спеціальних засобів технологічного оснащення та створення керуючих програм;
  • підтримувати актуальність технологічної інформації за допомогою процесів керування змінами;
  • підтримувати процес побудови на підприємстві єдиного інформаційного простору для керування життєвим циклом виробу від розробки до утилізації.

  Довідник технолога надає користувачам всю необхідну довідкову інформацію, а також дозволяє організувати та розвивати бази даних підприємства.

  Інтеграція ВЕРТИКАЛЬ з ЛОЦМАН:PLM, КОМПАС-3D та іншими автоматизованими системами АСКОН вирішує завдання створення єдиного електронного середовища для спільної розробки виробу, підготовки виробництва. В результаті, електронний опис виробу містить повну інформацію, необхідну для підтримки всіх етапів життєвого циклу виробу. На етапі підготовки виробництва забезпечується накопичення даних про результати конструкторсько-технологічного проектування та обмін інформацією між інженерними службами.

  САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ підтримує всі бізнес-процеси електронного інженерного документообігу, в тому числі управління технологічними змінами та замовлення на розробку спеціальних засобів технологічного оснащення та програм для верстатів з ЧПУ. У системі застосовано якісно новий інтелектуальний підхід до організації даних про технологічні процеси, заснований на об'єктній моделі подання та обробки інформації. У САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ реалізовано новітні об'єктно-орієнтовані методи організації технологічних баз даних, СОМ-технології, сучасні інтерфейсні рішення, відкрита архітектура, заснована на компонентах ActiveX.

  Систему може швидко освоїти користувач із будь-яким рівнем «комп'ютерної» підготовки. САПР ТП ВЕРТИКАЛЬ дозволяє зробити роботу технолога швидкою та зручною; зростає як швидкість, і якість розробки технологічних рішень.

  Системні вимоги

  Windows XP SP3 (Professional Edition), Windows Vista SP2 (Business Edition, Business Edition x64, Ultimate Edition, Ultimate Edition x64), Windows 7 SP1 (Professional Edition, Professional Edition x64, Enterprise Edition, Enterprise Edition x64, Ultimate Edition , Ultimate Edition x64), Windows 8 (Professional Edition, Professional Edition x64, Enterprise Edition, Enterprise Edition x64)

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті