509
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Офісні програми

Офісні програми

Позиції з 1 16 з 46

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Офісні пакети (або пакети офісних додатків) представляють одну з найпоширеніших і найпопулярніших форм поширення програмного забезпечення. Безперечним лідером у даному сегменті є американська корпорація Microsoft зі своїм пакетом MS Office, однак конкурентні пропозиції є у компаній ABBYY, Apple, Adobe Systems, Corel, Kerio, і т.д. У каталозі інтернет-магазину SoftMart зібрано найширший асортимент офісних програм, використовуючи які можна вирішити будь-які завдання з текстом або мультимедійним контентом. Зібрані в одному пакеті різні програми дозволяють працювати з текстом, графічними файлами, створювати ефектні презентації, вести бази даних клієнтів, готувати текстові документи до друку та виконувати інші завдання. Робота з офісними пакетами провідних постачальників заснована на принципах інтуїтивно-зрозумілого інтерфейсу, щоб користувач будь-якого рівня знання ПК міг швидко освоїти їх і приступити до виконання своїх обов'язків без сторонньої допомоги.

Багато сучасних пакетів, наприклад Microsoft Office 365, оптимізовано для роботи в хмарі. Це дозволяє працювати з документами онлайн із будь-якого комп'ютера, незалежно від свого фактичного місцезнаходження. Офісний пакет Microsoft Office у своєму класичному вигляді на рівні Home включає стандартні програми: Word (для роботи з текстовими документами), Excel (для роботи з електронними таблицями), PowerPoint (для роботи з презентаціями) та Access (для роботи з базами даних). У версіях для професійного використання цей набір доповнює Visio (додаток для роботи з діаграмами), Publisher (додаток для підготовки публікацій), InfoPath (додаток для збору даних та роботи з ними) тощо. Даний пакет найчастіше вибирають як домашні користувачі, так та офісні працівники. Також пакет Microsoft Office Home є незамінним для школярів та студентів.

Наведеного інструментарію Microsoft Office Home достатньо для вирішення найрізноманітніших завдань, створювати найскладніші таблиці та бази даних, вводити формули та проводити розрахунки, вести документацію, створювати текст для виступів і навіть працювати з відео чи графікою. За час свого існування офісний пакет від компанії Майкрософт розвинувся від ексклюзивного рішення для операційної системи Windows до мультиплатформенного офісного агрегатора, доступного на Mac OS, Android і Windows Phone, не кажучи про вищезгадану підтримку хмарних технологій, які знімають обмеження щодо використання MS Office на будь-яких платформах.

Зручний, простий у освоєнні та зрозумілий інтерфейс, роблять пакет Microsoft Office у версіях Home, Standart та Professional найпопулярнішим у світі. Їм не тільки дуже легко користуватися, але й легко встановити. Замовивши ліцензійний офісний пакет від Майкрософт, користувач отримує доступ до служби підтримки, яка допоможе у вирішенні будь-яких питань та складнощів (при використанні піратської версії дана можливість не передбачена). Компанія Microsoft не самотня у таких обмеженнях: практики обмеженого обслуговування та функціоналу програм дотримуються усі виробники софту. Крім того, ліцензія гарантує, що всі додатки працюватимуть справно, своєчасно оновлюватимуться та отримуватимуть нові версії необхідних модулів, не кажучи вже про захист від цілком ймовірних проблем із законодавством. Магазин SoftMart лише наводить рекомендації, а купити чи ні – це відвідувач може вирішувати сам. Якщо ви не бажаєте витрачати на покупку ліцензії занадто багато грошей, зверніть увагу на бюджетні офісні пакети зі зниженим функціоналом, наприклад, Ritlabs, або скористайтеся безкоштовною пропозицією від OpenOffice. При цьому базовий набір програм, такі як пошта Microsoft Outloock, архіватор WinZIP та багато інших, завжди поширюються безкоштовно.

Найкращий ефективний професійний пакет для розпізнавання тексту зі сканерів та фотографій випускає компанія ABBYY. Її пакет FineReader дозволяє виконувати розпізнавання навіть рукописного тексту різними мовами, робити це швидко, з мінімальним відсотком неточностей і відразу експортувати отриманий текст в популярні текстові редактори або програму Ворд. Таким чином, якщо на якомусь підприємстві ще й ведеться паперова офісна документація, то з пакетом FineReader її можна швидко, зусиллями лише однієї людини, перевести в електронний вигляд.
На мобільних пристроях традиційні офісні пакети не надто популярні. Наприклад, якщо у людини планшет на Android іди Apple iPad на iOS, то він з високою ймовірністю використовує адаптований для мобільних пристроїв офісний пакет Polaris Office або Smart Office. Багато хто вважає, що це найкраща програма для роботи з текстовими документами та електронними таблицями на мобільних гаджетах. Завдяки адаптованому для роботи на невеликому екрані інтерфейсу, верстка тексту в офісних пакетах для мобільних пристроїв дуже зручна.
Щоб купити будь-який офісний пакет в інтернет-магазині SoftMart, достатньо лише заповнити відповідну заявку.