1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

F-Secure

logotype-f-secure-mf.jpg

Компанія  FSecure заснована в місті Гельсінкі ( Фінляндія) у 1988 році і називалася спочатку Data Follows. На початку діяльності основним профілем компанії було навчання користувачів ПК і створення систем баз даних, що настроюються, для корпоративних клієнтів. Першим основним програмним проектом FSecure у 1991 році став випуск евристичного сканера для антивірусних продуктів.

FSecure - одна з перших компаній, яка розгорнула свою діяльність у мережі Інтернет ще 1994 року. Корпорація першою створила інформаційний інтернет-центр із докладним переліком вірусів.

З невеликої компанії FSecure розвинулася у визнаного гравця на світовому ринку послуг безпеки в інтернеті та захисту мобільних пристроїв. Продукти компанії відзначені міжнародними нагородами та користуються довірою клієнтів.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати