1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Kaspersky

kaskpersky-cp.jpg

Одним із найпопулярніших виробників антивірусних програм для захисту від вірусів, спаму та хакерських атак є корпорація «Лабораторія Касперського». Вона входить до ТОП-5 світових розробників програмного забезпечення захисту даних.

За 12 років існування розробники компанії «Лабораторія Касперського» здобули величезний досвід у написанні програмних продуктів для боротьби з різними видами комп'ютерних вірусних програм.

Завдяки постійному моніторингу активності вірусів, співробітники компанії навчилися прогнозувати та запобігати поширенню вірусних програм, внаслідок чого мають можливість вчасно забезпечувати своїх клієнтів свіжими антивірусними рішеннями.

Багато років серйозної роботи дали компанії «Лабораторія Касперського» репутацію світового лідера у сфері розробки програмних продуктів для забезпечення безпеки інформації.

Програмне забезпечення «Лабораторії Касперського» надійно захищає від різноманітних вірусних загроз, потенційно заражених об'єктів та спаму поштові та веб-сервери, домашні комп'ютери та кишенькові ПК.

Зручний інтерфейс управління цим антивірусним програмним забезпеченням дозволяє повністю автоматизувати процес захисту у різноманітних обчислювальних системах. ПЗ «Лабораторії Касперського» гарантує це завдяки постійному моніторингу роботи браузерів, миттєвих повідомлень та вхідного трафіку.

Багато інноваційних рішень, що використовуються для розробки антивірусного програмного забезпечення, вперше було запропоновано саме розробниками «Лабораторії Касперського».

До уваги кінцевого користувача пропонується широкий спектр програмних рішень для забезпечення безпеки домашніх комп'ютерів, а також бізнес-рішень для великих корпорацій.

Купити ліцензійні програми Kaspersky: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.
Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів , Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати