1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

ZWsoft

25.04_0.jpg

Компанія ZWSOFT здійснює розробку та виробництво повнофункціональних сучасних систем автоматизованого проектування. Продукти, що створюються ZWSOFT, суттєво полегшать роботу дизайнерів, проектувальників, архітекторів, будівельників, інженерів та інших фахівців, які користуються програмами автоматизованого проектування.

 

Інтерфейс і меню програмних пакетів ZWSOFT аналогічні AutoCAD, що полегшує перехід і використання продуктів компанії. Всі розробки ZWSOFT базуються на потужній інтелектуальній платформі, дозволяючи здійснювати роботу з файлами закритого та відкритого форматів для обміну двовимірною графічною інформацією між додатками системи автоматизованого проектування.

 

Програмні рішення ZWSOFT підтримують безліч мов програмування, дозволяючи суттєво розширити можливості систем автоматизованого проектування. Передбачено функцію додавання власних мов програмування, сценаріїв та програм. Існує безліч інструментів для адаптації та налаштування програм під потреби конкретного користувача.

 

Предбачено можливості впровадження в продукти ZWSOFTменю, штрихування, файлів, шрифтів, типових ліній, синонімів, розмірних стилів, мультиліній, аліасів, атрибутів блоків, сценаріїв та інших необхідних елементів. Існують функції обробки 3D-графічних об'єктів.

 

Купити ліцензійні програми ZWSOFT: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.

Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати