92
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Adobe 

Adobe 

Позиції з 1 16 з 22

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Adobe Systems – компанія-розробник ПЗ із США (Сан-Хосе, Каліфорнія). Назва має географічне обґрунтування. Так називається струмок у Каліфорнії – Adobe Creek.

Adobe Creative Suite

Цей програмний пакет об'єднує продукти Adobe. Остання версія – CS6.

Продукт представляє такі програми (пробні версії можна завантажити безкоштовно, ліцензійну програму можна купити):

 1. Creative Cloud. Включає інструменти для реалізації проектів, синхронізації налаштувань, шрифтів, файлів для спільної діяльності.
 2. Photoshop CC. Забезпечує редагування, компонування та створення зображень.
 3. InDesign CC. Макетування, верстка та публікація.
 4. Premiere Pro CC. Виготовлення та монтаж відео.
 5. After Effects CC. Створення ефектів у кінематографії та відеографіці.
 6. Animate CC. Анімація в інтерактивному форматі.
 7. Dreamweaver CC. Створення веб-сторінок, редагування та написання коду.
 8. Experience Design CC. Зміст відповідає назві.
 9. Illustrator CC. Ілюстрації та векторної графіки.
 10. Acrobat Pro DC. Забезпечується редагування та створення файлів у pdf-форматі.
 11. Photoshop Elements 14. Використання фотографій.
 12. Photoshop Lightroom CC. Редагування фотографій.

Всі версії доступні російською мовою.

Photoshop CC (2015.1)

Найпотужніший і найпопулярніший пакет Adobe – Фотошоп. Програма добре відома не лише досвідченим користувачам, професіоналам, а й любителям. Дозволяє працювати з растровими зображеннями, хоча є можливості для редагування векторної графіки. ПЗ спочатку розроблялося для поліграфії, хоча зараз все частіше застосовується для веб-дизайну. У перших версіях для анімації gif-файлів була вбудована програма ImageReady, однак із CS3 вона була виключена (інтегрована спеціальна функція в пакет Фотошоп).

Важлива перевага Фотошопу – можливість роботи на різних платформах: Android, Windows Phone, iOS, Windows та OS X. Версію CS6 можна запускати в Linux.

Переваги останньої версії Photoshop

Виділимо переваги програмного продукту:

 1. Прискорений пошук інформації у бібліотеках. Завдяки появі нового діалогового вікна спрощується та прискорюється завантаження інформації до бібліотеки.
 2. Оновлений інтерфейс характеризується простотою та зрозумілістю оформлення. Завдяки новим жестам забезпечується виконання завдань на сенсорних приладах.
 3. Оперативність пошуку гліфів. Сортування, вставку та перегляд гліфів забезпечує нову панель.
 4. Швидкий пошук шрифтів. Доступна фільтрація, також шрифти можна додати до вибраного.
 5. Функція імпорту SVG. У проектах Photoshop файли SVG можуть адаптуватися до будь-якої роздільної здатності дисплея пристрою.
 6. Покращені функції монтажних зон. Точність розташування об'єктів регламентується координатними сітками та напрямними монтажних областей. Їхні параметри можна використовувати для налаштування оформлення документів.
 7. Прискорений експорт та покращений стиск для файлових форматів. Допустима вставка метаданих, наприклад, про копірайте.
 8. Панель інструментів налаштовується. Photoshop можна індивідуалізувати за потребами конкретного користувача.

Придбання програмного пакету

У нашому софт-магазині можна придбати програму Adobe Photoshop потрібної версії (CS5, CS6 та інші) в режимі онлайн. Спочатку ви можете завантажити безкоштовний пакет, проте його функції обмежені. Ліцензійний фотошоп – це повноцінні можливості, технічна підтримка та гарантія стабільності роботи. Комп'ютер ефективніше відпрацьовуватиме поставлені завдання за рахунок злагодженого функціонування перевіреного програмного забезпечення.

Ціна на російську ліцензію вас обов'язково порадує. Пропозицією можуть скористатися корпоративні та домашні користувачі.

За помірну плату ви можете отримати надійного помічника для роботи з графікою!