46
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Office 365 / Microsoft 365

Office 365 / Microsoft 365

10 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Office 365 - купити повноцінний офіс, який завжди під рукою

А ви б хотіли носити свій офіс завжди із собою та працювати з будь-якого пристрою? Тепер така нагода є. Ви можете купити Office 365, пакет, що включає все, що ви звикли бачити в «стаціонарному» Майкрософт Офіс 2010, 2013 або 2016, але з можливістю використовувати всі програми на телефоні або планшеті.

Microsoft Office 365 - це інтегрований набір програм, з якими ви працюєте щодня: Word, Excel, PowerPoint, Ms Teams, Outlook, SharePoint, OneNote, Visio та інші. Крім того, купивши ліцензію Personal, Premium для бізнесу або будь-який інший персональний ключ активації - ви серед перших отримуєте оновлення та нові можливості від корпорації Microsoft, у тому числі й поліпшення системи безпеки. Підтримувати зв'язок із колегами чи партнерами вже можна віддалено, використовуючи електронну пошту на основі хмарних технологій. Те саме стосується і пересилання «вагомих пакетів» з інформацією. Вже не обов'язково зберігати всі необхідні документи під рукою і на одному пристрої. Використовуючи інтернет сховище OneDrive ємністю на 1 Тб і синхронізацію всіх гаджетів - ви отримуєте віддалений доступ до всього масиву своєї ділової та особистої інформації, з будь-якого пристрою в будь-який час. Вбудовані бізнес-додатки допомагають ефективно будувати і вести справи централізовано, але без присутності в конкретному місці. Наприклад, виставляти рахунки, проводити конференції, працювати з рекомендаціями чи планувати зустрічі з клієнтами – можна не виходячи з дому чи перебуваючи в іншому місті.

Office 365 ліцензія - це маса відчутних переваг перед аналогічними програмами:

  1. Доступна ціна. Тепер вам не потрібна довічна ліцензія на офісні програми. У вас є можливість купити ключ Office 365 і оплачувати доступ, необхідний саме вам в даний момент і суто на кількість пристроїв, якими ви або ваші підлеглі користуєтеся. Більше того, ви можете здійснити цю оплату як витрату для підприємства і відповідно планувати бюджет. Наприклад, почати можна з версії Home для дому та навчання та поступово «дорасти» до пакету Business (базовий) або Office 365 Pro Plus для підприємств.
  2. Вартість витрат на супутні софти значно скорочується. Замість повноцінних стаціонарних комп'ютерів, роботу можна організувати на цілком «комунікабельних» ноутбуках та планшетах. Більше немає потреби у додатковому програмному забезпеченні, а бізнес-процес виходить новий рівень - стає безперервним. В умовах сучасних економічних взаємин це дуже зручно і дешево. Більшість робочих моментів переходить до онлайн сфери.
  3. Візуально нічого не змінюється. Ви, як і раніше, працюєте у звичному інтерфейсі. Немає необхідності навчати та навчатися новим програмам. Можна працювати відразу після встановлення ліцензії.
  4. Безпека. За допомогою цього софту усувається загроза даним внаслідок впливу зовнішніх факторів (злом, масове відключення живлення або поломка, стихійні лиха та будь-який форс-мажор). Технологія геореплікації забезпечує доступ до ваших даних із будь-якого куточка світу в будь-який час.
  5. Легкість адміністрування. Завдяки простоті та доступності програмного забезпечення - його робота відбувається практично в автономному режимі. Зручна підтримка наших фахівців та фахівців Microsoft, дозволяють вам самостійно забезпечувати коректну роботу вашого програмного забезпечення без додаткового залучення IT-фахівців. Оновлення, ви також можете інсталювати самостійно.

Office 365 - ціна залежить від вашої виробничої необхідності

Перш ніж купити Офіс 365, вам варто визначити цілі та можливості, з якими ви хочете взаємодіяти (будинок, навчання, робота):

  • Microsoft Office 365 Home 32/64 - чудовий план для дому та всіх домочадців. Стандартний набір системних вимог дозволяє вам встановлювати його на всі будинки пристрою. Ліцензія дає можливість встановлення на 5 пристроїв (у тому числі на телефони та планшети).
  • Microsoft Office 365 Personal 32/64 - особистий пакет для одного користувача для будь-якої сфери діяльності.
  • Office 365 Business (базовий/звичайний/преміум) - поширюється на основі підписки за схемою «ПЗ + послуги». Є можливість придбати ліцензію на 1 місяць.
  • Office 365 ProPlus - пакет для корпоративного бізнесу. Встановлюється, як і інші плани на ОС Windows і Mac з програмами для планшетів/телефонів. Надає можливість необмеженого обсягу хмарного простору всім користувачам корпорації (Е1, Е3, Е5).
  • Office 365 Корпоративний (Е1, Е3, Е5) - пакет, що включає всі необхідні програми для бізнесу: онлайн-сервіси, сервіси зберігання особистих даних, а кожен наступний план величає всі можливості попереднього (пакет Е3 включає можливості Е1 і так далі).

Microsoft Office 365: купити безпеку та комфорт за доступною ціною

Купити Microsoft Office 365 ви можете прямо зараз у нашому гіпермаркеті софту. Компанія SoftMart пропонує вам не лише адекватну ціну на всі офісні продукти, а й постійну інформаційну підтримку. У нас ви можете придбати як корпоративні пакети для бізнесу, так і програми для домашнього використання, творчості та навчання. Розвивайтеся і працюйте на втіху.