90
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Microsoft Visual Studio

Microsoft Visual Studio

9 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Visual Studio - купити потужний "стартовий майданчик" для більш ніж 10 сучасних мов програмування

Ви коли-небудь хотіли мати в помічниках суперсучасне інтегроване середовище розробки (IDE) під час написання, збирання, налагодження та впровадження коду для більшості популярних мов програмування? Тоді, вам відмінно підійде Microsoft Visual Studio, купити яку ви можете прямо зараз на нашому сайті. Крім основних функцій, що існують у більшості IDE, бонусом до основного набору йдуть засоби автозакривання коду, компілятори, графічні конструктори - все, що здатне полегшити вам роботу та заощадити час.

 

Функціонал MS Visual Studio можна доповнити, якщо підключити необхідні розширення. Тому в ньому легко розробляти web-сайти, різноманітні програми, web-служби, які потім можна розгорнути на будь-якій платформі, яка підтримує Майкрософт. Вбудований редактор вихідного коду IntelliSense, працює практично самостійно, дозволяючи з легкістю робити налагодження вихідного коду і легко вносити зміни, знаючи, що логічна нитка не загубиться. Цей потужний відладчик однаково професійно працює як із машинним кодом, так і з вихідним. У лінійці продуктів Microsoft Visual Studio інструментів для досягнення цілей достатньо (Community, Enterprise, Professional), тому ми зупинимося докладніше лише на найцікавіших інноваціях.

Visual Studio Professional 2017 - довгоочікувана новинка до ваших послуг

У нас Visual Studio 2017 можна купити у версії Professional з постійною ліцензією. Вона чудово підходить для невеликої команди розробників, оскільки включає багато аналітики та інструментів для роботи в команді.

Microsoft Visual Studio Professional 2017перевагидодатки:

 1. Спрощує роботу з кодом всій команді, щоб кожен міг зосередитись на своїй роботі. Якщо де-небудь буде виявлено помилку, програма дасть знати про це.
 2. Дає багато можливостей для розробки мобільних програм. Створювати їх для Windows, Android, iOS легко!
 3. Можна працювати з колегами прямо в редакторі, при підключенні до хмари з даними, а також отримувати всі актуальні оновлення онлайн.
 4. Кросплатформні технології дають можливість створювати програми для різних операційних систем в одному рішенні.
 5. Інтеграція в програму Microsoft Expression дозволяє «підключати» до своїх розробок не тільки колег програмістів, а й фахівців у галузі графічного дизайну, що прискорює процес створення готового продукту. Ціна при цьому не змінюється на софт.
 6. Можна створювати ігри на професійному рівні та розповсюджувати їх через Xbox LIVE Marketplace.
 7. Можна використовувати спліт-вікна XML і CSS.

Visual Studio Team Foundation Server - платформа для командної роботи при керуванні «життєвим циклом» програм

Team Foundation Server 2015 - це набір інструментів для роботи кількох фахівців в рамках одного проекту зі створення програмного забезпечення будь-якого виду, розміру, а також для використання на будь-якому пристрої. Щоб отримати доступ до сервера, необхідно придбати ліцензію (CAL), вартість якої на нашому ресурсі є дуже доступною.

 

Visual Studio Team Foundation Server, купити в компанії SoftMart - це отримати ліцензійний продукт з цілою низкою відчутних переваг, серед яких:

 • є гнучкі інструменти планування, відстеження, інтеграції коду;
 • можливість роботи з усіма сучасними мовами програмування, у тому числі C, C++, VB.NET, C#, F#, JavaScript, Python;
 • автоматичне тестування на наявність помилок після кожної зміни в коді;
 • можливість підключення безкоштовного модуля Eclipse, який дозволяє розробникам звертатися до коду будь-якої мови програмування. Наприклад, працюючі на JavaScript можуть виконувати збірку на основі файлів з конфігурації Maven, Ant.
 • до Team Foundation Svr можна підключати до 5 учасників групи безкоштовно. Крім того, купивши ліцензію, ви маєте можливість «розширюватися» в міру зростання професійної команди.

Microsoft Visual Studio - ціна ліцензії в SoftMart, як і раніше, доступна

Будь-який софт, що купується в нашій компанії - це, перш за все, надійний і якісний продукт, безпосередньо від розробника. В даний момент на Visual Studio ціна найоптимальніша. Крім цього, ми надамо вам весь пакет бухгалтерських документів, тому з нами вигідно працювати юридичним компаніям і ФОПам. Ми доставимо вам ліцензійний продукт, Київ (Україна) або будь-який регіон, якщо ви замовите фізичний ключ на софт. Не обмежуйте себе у творчості, а ми подбаємо, щоб ви робили це на кращому програмному забезпеченні зі світовим ім'ям.