1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Про нас

SoftMart — це ваш надійний партнер у світі ліцензійного програмного забезпечення. Ми реалізуємо практично всі програмні продукти та рішення, які представлені в Україні на сьогоднішній день.

Професійно. Предметом нашої особливої гордості є злагоджена та професійна робота менеджерів, кожен із яких є сертифікованим експертом у сфері програмного забезпечення та має значний досвід обслуговування найскладніших замовлень. Тому ми можемо дати кожному клієнту те, що ідеально підійде, починаючи від ліцензування, і закінчуючи підбором структурних рішень для складних конфігурацій обладнання.

Вигідно. Завдяки прямим зв'язкам з дистриб'юторами, ми завжди в курсі всіх новинок та акцій та готові запропонувати нашим клієнтам якісне програмне забезпечення за найвигіднішими цінами. Ми надаємо значні знижки постійним та оптовим покупцям і завжди підходимо індивідуально до кожного замовлення.

Зручно. Доставка відбувається миттєво, якщо можлива передача активаційного ключа в електронному вигляді, а якщо необхідно надати продукт на матеріальному носії, то наша кур'єрська служба погодить з Вами адресу та зручний час доставки (в межах Києва здійснюється безкоштовно).

Якісно. SoftMart є офіційним сертифікованим партнером найбільших компаній: Microsoft, ABBYY, ACD Systems, Adobe Systems, Kerio, Red Hat, Лабораторія Касперського, Eset Software, Доктор Веб та ін. Ми надаємо тільки якісні продукти, на безперебійну роботу яких надається повна гарантія виробників.

Ми пишаємося тим, що серед наших клієнтів – найбільші державні структури та комерційні організації та прагнемо налагодити довгострокову довірчу співпрацю з кожним нашим покупцем.