210
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Acronis (Акроніс)

Acronis (Акроніс)

Позиції з 1 16 з 61

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Акроніс (Acronis): купити якісний інноваційний софт для захисту особистої та корпоративної інформації

Acronis (Акроніс) - це компанія, яка виробляє програмне забезпечення для комплексного відновлення, повноцінного захисту та надійного зберігання масивів даних незалежно від їхнього розташування (складний корпоративний сервер або домашній комп'ютер). Широку популярність цей софт отримав ще й тому, що він працює на всіх популярних операційних системах, дозволяючи практично за лічені хвилини повністю реабілітувати сервер і запобігти витоку важливої інформації. За це його так цінують підприємства, організації та компанії з великим документообігом, об'ємними базами даних та великими сховищами інформації. Тому, сьогодні посилених і прогресуючих кібератак - купити Acronis буде найправильнішим рішенням, що, у свою чергу, дозволить значно знизити фінансові збитки від діяльності комп'ютерних зловмисників.

Всі рішення, які компанія Acronis пропонує купити на даний момент, можна виділити в 5 великих групах:

 • True Image - софт для повноцінної роботи з базами даних (резервне копіювання/зберігання/відновлення інформації).
 • Snap Deploy - гнучке ПЗ для одночасного розгортання ОС на віддаленому пристрої або пристроях.
 • Disk Director - програма для налаштування параметрів та роботи з вінчестером.
 • Privacy Expert - ПЗ для безпечної роботи на ПК (повне «замітання» слідів вашої роботи за комп'ютером та в Інтернеті), а також збереження конфіденційності даних.
 • Backup - локальне резервне копіювання у хмару, у тому числі для гібридних середовищ, з будь-якої точки світу.

Acronis True Image: купити найпотужнішу систему захисту даних нового покоління

Почнемо з «найкориснішого» сьогодні продукту - Acronis True Image 2019, купити який ви можете прямо зараз у нашому гіпермаркеті софту. Це чудове програмне забезпечення для захисту ваших персональних даних, до його складу входить:

 • можливість аварійного відновлення;
 • система резервного копіювання інформації;
 • засоби верифікації автентичних даних;
 • інструменти для захисту від шкідливого програмного забезпечення.

З кожною наступною версією продукту, з'являються все нові і нові можливості, які підвищувати продуктивність усієї системи, оскільки «ворог не дрімає» і бути впевненим, що прямо зараз на вас не тестуються якийсь черговий вірус – не можна. Тим більше, що для кожної ОС (Windows, Mac, Andoid та інші) у Acronis припасовані свої окремі фішки. Наприклад, ви можете керувати захистом мобільних пристроїв усієї сім'ї чи колективу, захищати їх дані та віддалено налаштовувати плани резервного копіювання, а також автоматично створювати цілі резервні сховища по мережі та інше.

Порівняно з попередніми версіями в True Image 2019, компанія пропонує скористатися такими інструментами, як: 

 1. Active Protection - зупиняє атаки шкідливих програм з інтегрованим захистом, абсолютно не конфліктує з традиційними антивірусниками і при цьому повністю оберігає всі дані, що зберігаються на пристрої.
 2. Clean-up - потужний «клінер», що дозволяє звільняти місце, видаляючи непотрібні версії резервних копій на диску.
 3. Active Disk Cloning - створює точну копію вашої ОС для перенесення даних без зупинки або перезавантаження системи.
 4. Visual Dashboard - «керуючий» з графічним відображенням обсягу резервних копій, типів файлів та кількості версій.

Acronis Disk Director - купити незамінний помічник для роботи з залізницею в повному обсязі

Acronis Disk Director 12.5 - купити професійну програму ви можете на сайті компанії SoftMart. З ним у вас не буде проблем при створенні/копіюванні/редагуванні нових томів або налаштуванні їх параметрів. Будь-які маніпуляції навіть з великим обсягом даних будуть проходити швидко завдяки цьому продукту. Маючи у своєму арсеналі цілий набір різних дискових операцій, програма допомагає легко реструктурувати вінчестер на вашу думку.

Disk Director 12.5 – досить свіжа версія, що підтримує як серверні, так і не серверні ОС. Для серверних, вам потрібно буде придбати Server ліцензію, а для інших достатньо - Home або Workstation. Додаток сумісний із системами на основі BIOS та UEFI, а також працює з усіма версіями Windows (включаючи «вісімку»).

Acronis Backup: ціна за повний захист комерційних та особистих даних дуже мала

За статистикою, Acronis Backup - купити вирішуються ті, хто вже постраждав одного разу від несанкціонованого вторгнення в свою приватну комерційну структуру. Ми ж пропонуємо вам не «наступати на ці граблі» і вберегти себе ще до можливої атаки. Тим більше, що ціна за такий комплексний захист дуже адекватна та прийнятна.

Acronis Backup здатний вирішити, як традиційні проблеми захисту ваших даних, так і здійснити резервне копіювання з будь-якого джерела з подальшим відновленням в рамках нової IT-структури, незалежно від її місцезнаходження. Завдяки впровадженню нової технології AnyData Engine, ви можете збирати/зберігати/контролювати дані у віртуальному/хмарному/мобільному середовищі за допомогою централізованої web-консолі. При цьому у програми зручний і простий інтерфейс, що дозволяє інтуїтивно знаходити необхідні рішення. Backup дозволяє копіювати як окремі файли з великої бази даних, і повністю образ диска. Ви також можете відновити потрібну інформацію на будь-який пристрій через веб-інтерфейс і зашифрувати свої дані за наявними протоколами (наприклад, AES).

Купити Acronis для захисту інформації - це найправильніше сьогодні рішення

Acronis купити ліцензію ви можете прямо зараз із запропонованих вище варіантів. Якщо ви все ще сумніваєтеся чи не знайшли необхідне програмне забезпечення, співробітники компанії SoftMart обов'язково допоможуть вам у прийнятті правильного рішення. Ми працюємо з великими корпораціями та організаціями різних форм власності, у тому числі державними структурами, надаємо всі необхідні бухгалтерські документи.

Надайте захист своїх даних професійному софту.