2
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Мультимедіа та дизайн

Мультимедіа є контентом, в якому дані представлені у різних формах: аудіо-, відеоряд, анімована графіка. Для цього можуть використовуватись різні програми. Під позначенням "мультимедіа" часто розуміють носії інформації, що забезпечують доступ і дозволяють зберігати дані великих обсягів. Застосування цього терміна щодо комп'ютерних пристроїв означає, що вони можуть надавати інформацію через будь-які види даних: аудіо- та відеоролики, ігри, фото та інші доповнення до текстів.

Застосування

Мультимедійні системи широко використовуються в різних сферах:

  • наука;
  • реклама;
  • торгівля;
  • освіта та ін.

Навчання

Програма для навчання може використовувати звукові та зорові ефекти, що сприяють покращенню сприйняття матеріалу, підвищуючи якість занять та прискорюючи запам'ятовування інформації.

Ігри

Значна частина ігрових програм – це мультимедіа-продукти. Вони поєднується подання інформації у різній формі з інтерактивним управлінням. На комп'ютері користувач отримує всі ефекти реалістичності подій. Це може бути брудна гра з жахливими подіями в Австралії або Ступіно або прості тести, які може проходити дитина, отримуючи за це очки.

Графіка

Графічні програмні продукти забезпечують роботу з фотографіями та іншими зображеннями, дають можливість користувачеві відчути себе Пікассо. Такі програми, як Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, Design Premium, є ефективними інструментами, що забезпечують створення та редагування графічної інформації. Професійне оброблення здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Фоторедактор дає можливість змінювати зображення у багатьох форматах. Можна збудувати графік, намалювати таблицю, редагувати схему, показати, як може виглядати Москва чи інше місто.

Тестові варіанти російською мовою для обробки мультимедіа-даних можна безкоштовно завантажити на комп'ютер. Фотошоп дозволяє створювати листівки, полегшує роботу дизайнера для підготовки макетів із зображеннями, необхідними для створення рекламної, поліграфічної продукції та веб-сторінок.

Для перегляду фотографій можуть використовуватися спеціальні програми: ACDSee та ін.

Редактори відео

Кожна така програма забезпечує відеомонтаж, конвертування, додавання особливих ефектів у відео. Гарантується швидка робота з відеофайлами, якщо редактор відеомонтажу використовується потужним комп'ютером.

Процедура створення відео проходить кілька етапів: зйомка, монтаж, відеообробка, запис остаточного варіанту в потрібному форматі. Монтажні операції з відеофайлами можуть виконуватись за допомогою різних програм. Програма вибирається з урахуванням вимог проекту та можливостей комп'ютера. Завдяки професіоналізму оператора, ефектам відеомонтажу можна досягти відмінної якості кадру та всього відеоряду.

Медіа-плеєри

У цю категорію можна віднести будь-яку програму, що забезпечує відтворення музики, фільмів, кліпів, відеороликів: Windows Media Player, WinAmp, GOM Player та інші. Оскільки сучасні засоби відеообробки та монтажу дозволяють отримувати фільми у 3D-форматі, для захоплюючого перегляду потрібні спеціальні окуляри.

Конвертери

Програми-конвертери – редактори кодувань відео, аудіо та зображень. У процесі роботи можна змінити один формат на інший.

Робота з дисками

Програми для роботи з дисками формату Blu-Ray, DVD, CD. Вони використовуються для редагування, запису, копіювання, стирання дисків. Передбачається ручний та автоматичний режим виконання операцій. Приклади: Nero Burning Rom, CloneDVD та інші.

Редактори аудіо

Програми корекції аудіо. Вони забезпечують налаштування частот, мікшування, накладання особливих ефектів і т. д. Для обробки звуку можуть використовуватися такі рішення: n-Track Studio, FL Studio.

Кодеки та плагіни

Плагіни використовуються для розширення основної програми. Вони можуть застосовуватися в обробці відео, графіки та ін.

Кодеки – компоненти, які використовуються для відтворення відео або аудіо. Найчастіше вони безкоштовні, необхідні перегляду фільму чи відеоролика.

Інтернет-ресурс

Це безкоштовний сайт, де базова інформація представлена у форматі мультимедіа. У такому режимі забезпечується найкраща онлайн презентація товару чи послуги, оповіщення про події, які є відкриті вакансії на підприємстві та ін. Вона, як магніт, приковує увагу відвідувача та утримує його на тривалий період у режимі online. Подібні рішення використовує у своїх маркетингових цілях Кока Кола, МакДональдс та інші світові бренди.

Асортимент

У нашому софт-маркеті представлені різні програмні рішення для редагування, оформлення, покращення відео-, аудіо- та інших графічних форматів. Усі запропоновані рішення – ліцензовані продукти з гарантованою якістю та кваліфікованою технічною підтримкою. Завдяки помірній ціновій політиці нашого магазину та тісній співпраці з багатьма представництвами програмні рішення характеризуються доступною вартістю.

Ви можете скористатися будь-якими формами зв'язку, щоб отримати консультацію або замовити програмне забезпечення. Пропонований софт покращує якість роботи та відпочинку!