47
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Антивіруси Symantec

Антивіруси Symantec

Позиції з 1 16 з 21

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Symantec – компанія-розробник програмних рішень для забезпечення безпеки та ефективного захисту даних. Продукти, що створюються, запобігають негативному впливу вірусів і шкідливих додатків на клієнтську інформацію та техніку.

Асортимент

Інтернет-магазин SoftMart представляє кілька ефективних продуктів розробника:

 • сертифікати SSL;
 • Symantec: Email Security, Advanced Threat Protection, Endpoint Protection;
 • Norton: Internet Security, 360, Antivirus та інші.

Деякі програми цього списку підготовлені для домашнього використання. Наприклад, продукт Norton Antivirus був і залишається найпопулярнішим антивірусом. Завдяки постійному контролю розділів реєстру, пам'яті оперативного призначення та активних процесів забезпечується ефективне запобігання можливим атакам. Програма відстежує будь-які дії з файлами в Інтернеті.

Програмний пакет Norton Internet Security включає безліч рішень, серед них:

 • Parental Control – захист юних користувачів від сайтів, які містять інформацію для дорослих;
 • Spam Alert – моніторинг та захист від спаму;
 • Personal Firewall – ефективний брандмауер;
 • Privacy Control – безпека передачі особистої інформації через браузер.

Існує кілька редакцій пакету: Premium, Deluxe, Standart. Вони здатні обслуговувати різну кількість техніки. Відрізняються також вартістю та функціональними особливостями. Norton 360 має можливості Internet Security, до того ж здатний генерувати резервні копії важливої інформації.

Advanced Threat Protection – комплексний продукт, який використовується для моніторингу ускладнених атак, для захисту від яких стандартні засоби не підходять. У програмний пакет входить рішення щодо аналізу глобальної інформації щодо складнощів безпеки даних та швидкого реагування на небезпечні ситуації.

Endpoint Protection – програмне забезпечення, створене для корпоративного ринку, учасники якого можуть зазнати серйозних збитків від втрати інформації. Продукт створює захист серверів та робочих станцій, заснований на комплексних принципах. Для спрощення управління створено комфортну адміністративну панель. За допомогою неї можна обмежувати доступ або блокувати певних користувачів.

Продукт здатний масштабуватись з урахуванням розмірів підприємства. ПЗ може бути налаштовано для широкого кола користувачів (5-999). Якщо антивірус необхідний для невеликої організації (10–99), передбачено спеціальну версію – Small Business Edition.

Програма Email Security забезпечує безпеку використання електронної пошти. Спеціальний модуль, інтегрований у продукт, захищає від 99% спаму. Імовірність помилки вкрай мала: одна на мільйон.

Розробник також не відстає у виробництві SSL-сертифікатів. Вони є підтверджуючим документом для безпечного обміну даними між інтернет-ресурсом та ПК, для чого використовується захисний протокол. Наявність SSL-сертифіката дозволяє шифрувати інформацію за https-протоколом. Такі документи застосовуються для захисту даних під час онлайн-розрахунків.

Додаткові відомості про компанію та продукти

Symantec створена у 1982 році. Над цим працювала група вчених-комп'ютерників. Компанія спочатку орієнтувалася на створення рішень для забезпечення безпеки зберігання даних та управління системами.

Керівництво компанії переконане, що основний капітал підприємства – відмінна команда несхожих один на одного та талановитих фахівців. Symantec ставить перед собою важливе завдання – надання клієнтам почуття впевненості.

Такий настрій компанії сприяє захисту важливих даних людей, підприємств, урядів різних країн. В особистих цілях продуктами Symantec користується понад 50 млн людей у всьому світі.

Багато уваги розробник приділяє забезпеченню безпеки не лише локальних, а й хмарних середовищ. У цьому сегменті досягнуто чимало цілей. Підтримка понад 15 тис. компаній, які використовують хмарні обчислення, стимулює бізнес. Завдяки напрацьованому портфелю нових технологій забезпечується захист від передових загроз.

Продукти компанії регулярно отримують різні нагороди:

 • Best in Biz Gold;
 • «Найкращий захист» AV-Test;
 • топ-10 на Trust Alliance Online (OTA).

Для ефективного полювання на віруси, аналізу загроз та розробки продуктів створено спеціальний підрозділ, що складається з досвідчених інженерів, – STAR. Група фахівців також підтримує продукти компанії.

Дослідницькі лабораторії Symantec сприяють розробці дійсно ефективних рішень у сфері кібербезпеки. На додаток до цього компанія має велику кількість патентів (понад 2 тис.). Розробник брав участь у створенні багатьох галузевих стандартів. У продукти компанії впроваджено багато рішень: Ethernet, SNMP, HBI-API та інші. При цьому ПЗ відповідає чинним стандартам, наприклад ISO 15408.

Symantec – розробник безпекових рішень, підготовлених до будь-яких сучасних загроз.