47
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Антивіруси Eset

Антивіруси Eset

Позиції з 1 16 з 27

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Купити антивірус ЕСЕТ - придбати повну безпеку в сучасному світі цифрових технологій

Сьогодні новітні технології настільки міцно влаштувалися в нашому житті, що, втративши їх, ми практично фізично відчуємо нездужання. Не вірите? А ви спробуйте вийти з дому без мобільного телефону. Але одна справа повернутися назад додому, а інша втратити свої дані назавжди або втратити цінну особисту інформацію, втратити гроші або одного прекрасного ранку не знайти на диску напередодні зверстаний проект. Як нашому організму потрібна вакцина від усюдисущих мікробів, так і «розумним» електронним пристроям необхідний антивірус, який не дає шкідливим програмам проникнути в «свята святих» ваших девайсів. Звичайно, ми говоримо про ліцензійні ліки, оскільки лікувати хвороби нетрадиційною медициною вже давно вкрай неефективно, тим більше, коли у вас є ESET - купити ключ для якого можна буквально в кілька кліків.

ESET NOD32 - потужна універсальна «вакцина» від більшості неприємних моментів, таких як: троянські програми, віруси, черв'яки, рекламний спам, шпигунські програми, руткіти, фішинг-атаки та іншу нечисть. Це надійне рішення для ПК або ноутбука, а також одночасно для смартфона, планшета, які використовують не лише операційну систему Windows, а Linux, Mac OS, Android, Symbian OS, ОС Novell NetWare, BSD або Sun Solaris. Але так не завжди. Перш ніж стати всесвітньо відомою та загальнодоступною, компанія ЕСЕТ пройшла цікавий та довгий шлях, щоб зайняти гідне місце серед фаворитів вашого ПЗ.

У далекому 1987 році, коли місто Братислава ще було ще частиною ЧССР, Рудольф Грубий, Петер Паско та Мирослав Трнка розпочали свою роботу зі створення програми, яка могла б видаляти шкідливий код, а не масово «завдавати» безпорадних точкових ударів по вірусу , як робило на більшість антивірусних програм. І це їм вдалося. Так народився відомий НОД32. Число «32» у ньому означає звичайну розрядність, а ось в абревіатурі НОД зашифрована назва популярного словацького серіалу «Nemocnica na Okraji Mesta» («Лікарня на околиці міста»), тільки замість «Mesta» розробники написали «Disku» (вийшла «Лікарня на околиці диска»). Ось і вся магія.

ESET NOD32: ліцензія, нагороди, слава і визнання

Antivirus ESET NOD32 - це найпопулярніший сьогодні софт, який безперервно вдосконалюється. Саме тому він досі перебуває у ТОПових позиціях серед захисного програмного забезпечення, але так було не завжди. Невичерпна завзятість розробників та їх велика праця дозволили цьому проекту відбутися.

Ось лише кілька ключових моментів в історії розробки пакету NOD32 (купити який ви можете прямо зараз натиснувши на потрібну версію зверху):

 • 1988 - випущена перша версія NOD для MS-DOS. Хто хоч трохи знайомий з історією цифрових технологій, знає, наскільки цей тандем був вигідний нікому поки що невідомій словацькій компанії.
 • 1992 рік - власне народження компанії Essential Security against Evolving Threats скорочено ESET. Це практично їхній постійний девіз, який звучить у перекладі, як: «Ефективний захист від загроз, що еволюціонують». Загрози також еволюціонують, а компанія також ефективно з ними бореться випускаючи нові продукти.
 • 1998 - виходить версія програми NOD32 1.5 під Windows 98. І, оскільки, ця версія вінди мала приголомшливий успіх, тріумф «дістався» і ESET.
 • Вихід NOD32 2.0 для Windows XP змусив заговорити про нього весь світ, як про невибагливий до ресурсів комп'ютера антивірусник, який не змушує систему «висіти» і відмінно відловлює небезпечні програми.
 • ESET - це перша у світі компанія, яка застосувала техніку розширеної евристики. ThreatSense - технологія, що відповідає за розширене евристичне сканування.
 • 2005 рік - програма розпочинає «дефіле» за профільними конкурсами. За версією престижної премії Virus Bulletin, NOD32 – це найбільш титулована антивірусна програма сучасності.
 • Лінійка компанії ESET постійно розширюється та поповнюється новими продуктами і купити ліцензію сьогодні вже абсолютно не накладно, тим більше, що ESET на нашому сайті є максимально доступним.

ESET Internet Security - купити безпеку з комплексним захистом для Інтернету

Купити ESET Internet Security - це така сама потреба зараз, як захисна маска в період вірусної епідемії, оскільки не користуватися Інтернетом сьогодні просто неможливо. З його допомогою ми робимо всі звичні дії: купуємо, продаємо, доставляємо, розповідаємо, отримуємо інформацію, навчаємось і навіть відпочиваємо. Але в той же час стаємо вкрай вразливими для кібератак з боку зловмисників. Уникнути цього можна лише за допомогою надійного захисту, який працює з усіма операційними системами (Windows, Android, MAC та Linux). Ця унікальна здатність дозволяє вам захистити однією антивірусною програмою Internet Security усі пристрої, що використовуються в повсякденному житті.

Легендарна антивірусна технологія, розроблена компанією ESET, відмінно захищає понад 110 мільйонів користувачів від шкідливих програм. Їм користуються, щоб убезпечити свої банківські операції та під час здійснення покупок онлайн. Батькам також є багато цікавого. Наприклад, ви можете легко захистити ваших дітей від образливого контенту, яким просто насичений Інтернет простір сьогодні. Всі ці дії відбуваються з мінімальним впливом на продуктивність самого пристрою – програма працює автономно як онлайн, так і при відключенні від мережі.

ESET Smart Security купити варто ще й тому, що антивірус:

 1. має дуже зручний інтерфейс - управління відбувається інтуїтивно;
 2. захищає особисті дані та персональну інформацію від злому;
 3. блокує спам, рекламні розсилки та атаки програм, здирників грошей;
 4. забезпечує безпечне спілкування у всіх соцмережах. Спеціальна сканер-програма аналізує профілі мереж, щоб блокувати посилання в коментарях або шкідливий контент ще до того, як ви його відкриєте;
 5. здатний контролювати всі підключені USB-пристрої;
 6. може відстежити вкрадений або втрачений пристрій (телефон, планшет, ноутбук);
 7. надає можливість комплексного захисту для організацій та підприємств. Ліцензія Smart Security дозволить створити пакет потрібних антивірусних програм для цілої корпорації, навіть якщо кожен учасник спільноти використовує різне програмне забезпечення.

Купити антивірус ESET NOD32 Smart Security ви можете прямо зараз у нашому гіпермаркеті софту. Залежно від ваших потреб, компанія SoftMart пропонує різні антивірусні пакети: для особистого використання, для малого бізнесу і для великої корпорації. Ціна залежить від періоду дії ліцензій та від того, який ви оберете ключ: на 1 пристрій, 5-10, або одразу на 11-24.

Якщо у вас ще залишилися питання, співробітники компанії SoftMart, з радістю дадуть відповідь на них. Ми можемо взаємодіяти з будь-яким типом організації (комерційним, державним, академічним), надаючи всі необхідні бухгалтерські документи.