93
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Sql Server

Sql Server

Позиції з 1 16 з 23

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

MS SQL Server - купити сучасну систему управління базами даних із рекордною продуктивністю

MS SQL Server - платформа, що володіє трьома важливими критеріями якості: доступністю, безпекою та відмінною продуктивністю. Вона чудово вирішує важливі IT-завдання в рамках цілого підприємства, компанії, великого та малого бізнесу. При цьому, є повністю реляційний швидкісний сервер, якому під силу обробляти цілі масиви інформації для клієнт-серверних додатків. Така продуктивність пояснюється впровадженням інноваційних технологій роботи з пам'яттю та можливістю працювати з новими гібридними хмарними сховищами, де здійснюються основні обчислення. Якщо ви хочете прискорити роботу співробітників і просто прокачати свій бізнес, то вам варто MS SQL купити негайно. Тим більше, що до нього «додаються» розширені функції безпеки, у поєднанні зі зрозумілими інструментами та повністю підконтрольним доступом до даних, що дозволяє виконувати всі вимоги та норми зовнішньої політики підприємств.

          |...

Microsoft SQL Server: ціна, версії, переваги

MS SQL - це повністю перевірене ліцензійне рішення, яке вирізняється не тільки стабільною роботою в умовах нашого «нестабільного часу», але й підвищеною функціональністю. Продуктивність платформи забезпечує її постійне покращення та оновлення. За кілька років сервер пройшов довгий шлях від софту для дрібних/середніх систем управління базами даних (скорочено СУБД) до мега платформи, розрахованої на business-додатки з професійною безпекою та підвищеною надійністю. Ця прогресивна еволюція безперечно пішла на користь MS SQL Server, ціна якого залишилася, як і раніше, доступною в рамках усіх цих явних поліпшень. Сьогодні на сайті SoftMart ви можете купити ліцензію на будь-яку модифікацію та рік випуску: Business Intelligence, Developer Edition, Standard, Business, Enterprise та інші.

Можливість кожної версії платформи є колосальною, але що їх по-справжньому поєднує, так це їх видимі переваги:

  • спрощена інтеграція/розгортання/передача великого обсягу даних. Вбудоване рішення Kubernetes дозволяє легко розгорнути необхідний кластер і працювати з інформацією в рамках одного зручного проекту. Наприклад, у версію Microsoft SQL CAL Standard 2019 входить сховище HDFS та Spark, що дозволяють виконувати прочитання та запис, а також гнучке масштабування за вашим запитом;
  • інтегрування даних (структурованих/неструктурованих). Ще два роки тому концерн Майкрософт показав свою нову розробку – технологію PolyBase, яка здатна об'єднати дані з Hadoop та SQL Server. Таким шляхом вони накопичуються у своєму «природному» форматі (не обов'язково реляційному) і можуть бути візуалізовані як віртуальна таблиця. Така детальна презентація дозволяє легко маніпулювати будь-якими допустимими форматами з різних джерел в одній віртуальній матриці;
  • хороші показники продуктивності підтверджені незалежним тестуванням. Ціна та продуктивність взаємно пропорційні;
  • підтримка Persistent Memory (або PMEM – постійної пам'яті). Сервер дозволяє зберігати/обробляти інформацію навіть після відключення живлення, тим самим позбавляючи вас проблеми перенаправляти їх по каналах передачі, прискорюючи обробку запитів на 30%;
  • є можливість вибору операційної системи та контейнерів. Чудово працює з Linux, Ubuntu та Windows. Можна використовувати мови програмування R, Python та Java.

SQL Standard – купити собі безпечну систему керування даними з глибокою аналітикою

Версія Стандарт - це найбільш оптимальний продукт, який підходить для більшості підприємств з різним обсягом бази даних. Вартість софту може здатися вам трохи завищеною, тим більше, якщо ваше рідне місто не столиця Київ, а наприклад, Фастів або Прилуки (Україна). Але тут ви маєте врахувати один нюанс: у нас на SQL купити ліцензію ви можете на необмежений термін, тесть «Постійну». Це дасть вам можливість налагодити сервер і запустити його повністю під себе, а далі лише користуватися всіма його перевагами, вчасно отримуючи оновлення і дізнавайтеся про новинки IT-ринку першими.

 

Стандарт, як і всі інші версії продукту, має неймовірну надійність і може в кілька разів скоротити ваші витрати на розробку програм для вашої компанії, а також з її допомогою легко здійснювати обслуговування супутніх систем. Забезпечте собі динамічне «розуміння» ситуації з багатьма прогнозами її розвитку, отримуючи комплексну аналітику на будь-якій платформі, у тому числі й мобільній.

 

Ви досі думаєте, що на SQL Server купити ліцензію для вас дорого?

MS SQL Standard купити у SoftMart також вигідно, як і у самого постачальника обладнання компанії Майкрософт. Ми забезпечимо вам постійну технічну підтримку, в режимі реального часу та у версії питання-відповідь. До того ж, з нами легко працювати «з бухгалтерії». Ми з радістю надамо вам усі необхідні документи як для юридичної особи, так і для фізичної. Для нас абсолютно неважливо, наскільки велика ваша фірма/компанія/організація, нам важливо, щоб ви щодня працювали з якісним продуктом і вирішували ваші глобальні завдання легко, швидко та безпечно.