3
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Windows 11

Windows 11

2 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Windows 11 - розширює звичніше рамки комфорту, роблячи нас ще ближче один до одного

Віндовс 11 ліцензія Майкрософт тільки недавно відсвяткувала свій офіційний вихід, але вже стрімко набирає обертів, обростаючи все новими та новими шанувальниками. Навіть якщо ви далекі він світу ОС та комп'ютерів, ви не могли не чути про вихід нової ліцензії, що відбувся 5 жовтня 2021 разом із Microsoft Office 2021 в Україні. Розробники і так сильно «затягли» з релізом, анонсувавши її ще у травні.

У дусі традицій компанії, операційна система нового покоління має повністю замінити собою звичну «десятку». Це не дивно, враховуючи, наскільки революційною стала новинка і яку ставку роблять на неї розробники, позиціонуючи її як свіжу, зрозумілу і максимально адаптивну для кожного.

Ліцензійна операційна система з двома одиницями стане справжнім проривом на шляху легкості та комфорту. Адже ми вже дано не уявляємо себе без затишних технологій, що так міцно влаштувалися в нашому повсякденному житті. Враховуючи події останніх років з їхніми незавидними обмежувальними моментами, ідея «бути простішою і ближчою» - не може не тішити всіх без винятку користувачів, у тому числі й старшого покоління. Тому, охочих Windows 11 купити, з кожним днем ставати все більше по всьому світу, природно, Київ та Україна - не виняток.

Розповсюдженню сприяє ще один критично важливий елемент - це можливість віртуального спілкування. На цей нюанс спеціально було поставлено акцент, оскільки з появою в нашому житті тих самих обмежень через наслідки пандемії, якість візуального контакту онлайн стоїть вже на першому місці. Ми навчилися взаємодіяти в рамках цифрового простору і тепер потребуємо прориву в даній галузі. До того ж, ми все більше надаємо значення спілкуванню саме з живими людьми, тому завдання інформаційних технологій максимально скоротити відстань між нами, щоб ми довше залишалися з тими, до кого дуже прив'язані.

Windows 11 - купити ключ до комфорту ставати все простіше і доступніше

Операційну систему із традиційним вікном, по праву можна вважати легендарною. Саме вона стала основою для поширення Інтернету, наприкінці минулого тисячоліття, коли ми надсилали свій перший E-mail, часто навіть не зі свого комп'ютера. У ній ми набували геймерських навичок, писали свої перші коди, відкривали для себе спілкування в месенджерах і осягали, що набирають популярність, основи Word і Excel. З Віндовсом пов'язано безліч успіхів у бізнесі, освіті та кар'єрних стрибків. Для цього ми осягали PowerPoint і вчилися візуалізувати свої ідеї у графічних редакторах. Навіть важко уявити, де були б наші вдосконалені навички, без «віконних технологій» Microsoft. Це вже звичний спосіб життя, що колись став трампліном для багатьох успішних людей. Тому сьогодні цю ліцензійну платформу використовують уже понад 1 мільярд користувачів і цифра ця постійно зростає.

Купити ключ Windows 11 - це в рази покращити свій професійний рівень, а також підвищити градус комфорту та креативності. «Наведіть порядок на своєму столі» - говорить перший слоган компанії. Більш відкрита екосистема з новими можливостями як для професійних програмістів, так і для звичайних користувачів. До речі, розробники додатків тепер можуть поширювати свій софт безпосередньо - це досить прогресивна зміна у політиці компанії та відкриває необмежені можливості і тим, і іншим. Ви можете зробити активацію Win ESD (електронну ліцензію на 1 ПК) онлайн, у тому числі на нашому сайті SoftMart (СофтМарт) і перевірити це самостійно.

Електронна ліцензія Windows 11, що дасть вам нові можливості системи?

Щойно ви натиснете кнопку «Купити» - ліцензійний ключ Windows 11 відкриє вам новий світ можливостей для реалізації своїх ідей. Перше, на що всі звертають увагу користувачі – робочий простір. Тепер воно зосереджено по центру у нижній частині екрана. Канув у небуття звичний плитковий інтерфейс. На зміну йому прийшов динамічний мінімалізм та свобода огляду. Маленькі акуратні значки на середній панелі дуже порадують комп'ютерні естети. Панелі, що спливають, також зазнали редизайну. Куточки вікон, що випливають, стали злегка закругленими, як уже було у версії ХР.

Ще одне суттєве вдосконалення стосується угруповання програм, що відкриваються на робочому столі. Наводячи курсор на кнопку «Розгорнути», у заголовку будуть відображатися всі доступні прив'язки, щоб використовувати простір на екрані максимально зручним для себе способом. Більше того, система «запам'ятовує», де вам звичніше розташовувати інформацію і відкриті додатки, щоб надалі підлаштовуватися під ваш алгоритм і відкривати вже в потрібному вам порядку. Це особливо актуально, коли у вас є потреба перемикатися між кількома робочими столами. Опція дуже полегшує роботу та систематизує процеси.

Звичайно, всі доробки за інтерфейсом реалізовані в одинадцятому Віндовсі з урахуванням акценту на сенсорне управління. ПЗ вже «вміє» автоматично вибудовувати елементи, іконки та значки на максимально зручній відстані один від одного під час переходу в режим «Планшет». Поліпшилися функції рукописного введення, але в цьому напрямі є ще куди рости. При використанні засобів голосового введення, операційна система тепер сама розставляє розділові знаки, щодо пауз у мовленні. Ось це справді дуже корисно. Весь візуал ліцензійного програмного забезпечення тепер підлаштовується під сферу ваших інтересів. Варто вказати для яких цілей ви використовуєте софт та профіль користувача буде сформований під ігри, бізнес, освіту, творчість та інше.

Покупка та встановлення ліцензійної операційної системи відкриває вам інші переваги:

 • «безшовне оновлення» - без дратівливого перезавантаження системи. Активації змін набувають чинності без цієї, колись обов'язкової, процедури, яка часто відбувається самостійно;
 • значно покращилася швидкодія системи та її продуктивність;
 • перехід між збираннями тепер здійснюється також без переустановки. Якщо ви вирішите раптом змінити Home на Professional, просто введіть ліцензійний ключ, система сама підвантажить необхідні файли версії;
 • опція OneDrive зі створенням резервної копії на віртуальному диску, захистити ваші дані та збереже всі зміни;
 • з'явився нічний режим роботи екрана, що знижує навантаження на зір у темний час доби;
 • удосконалення інтеграції з Android, зокрема перегляд контактів, повідомлень, доступ до телефонної книги, галереї фото, передача файлів та інше;
 • за наявності відповідного обладнання підтримує стандарт 6Е інтернету через Wi-Fi;
 • виключення з дистрибутива кількох стандартних програм, таких, як Paint 3D або Skype. Тепер користувач сам вирішує, який додатковий софт він хоче встановити;
 • можливість урізноманітнити дизайн робочого столу фоновими зображеннями на власний смак;
 • видалення з панелі завдань голосового помічника Cortana, тим більше, що він так і навчився говорити нашою мовою;
 • інтеграція комунікаційного сервісу Teams для побудови комунікації між користувачами за допомогою голосових та текстових чатів, а також відеозв'язку.

Windows 11 - ціна на нашому сайті, як і раніше, доступна

На сайті SoftMart ви можете купити електронний ключ Віндовс 11 недорого. Але перш, вам необхідно переконатися, що ваш комп'ютер потягне офіційну операційну систему нового покоління. Перевірити сумісність дуже просто, для цього можна використовувати відомий PC Health Check. Перед тим як придбати ключі, перевірте відомості про сумісність пристрою для використання окремих програм, які потрібно встановити. Доступність дискового простору на ПК залежить від кількості встановлених програм та оновлень. Звичайно, краще збільшити продуктивність комп'ютера, оскільки надалі система може висунути додаткові вимоги до пристрою. Це не дешево, але дасть вам можливість дбати про своє обладнання з перспективою на майбутнє. Наступним кроком стане електронна ліцензія.

Оновлення Windows 11 відбуватиметься так само, як і Windows 10. Уподобані інструменти керування спеціально залишилися звичними для користувачів, щоб апгрейд пройшов максимально комфортно. Так само як і в десятці, нова версія повністю підтримує плиткову сумісність додатків, а нові вбудовані технології безпеки – додають захист у так званому полі «від чіпа до хмари».

Купити Віндовс 11 - це покращити якість своєї роботи, освіти або дозвілля

Віндовс 11 - ціна залежить від вибраного вами пакета. Від того, що ви вирішите замовити для свого ПК, Home або Professional, вартість операційної системи буде різною. Домашня версія повністю покриває всі потреби більшості користувачів, тоді як, професіонал - необхідний, якщо ви збираєтеся працювати віддалено або вчитися, в тому числі, освоюючи спеціальні програми. Якщо у вас вже стоїть повноцінна «десятка», то підвищуйте версію щодо обраної раніше. Ціна коливається приблизно тому ж рівні, як і попереднє ПО.

Ми готові відповісти на всі питання, що вас цікавлять, щодо продукту, а також до ваших послуг цілодобова підтримка від виробника. Ми і розробники дуже зацікавлені в успішній процедурі оновлення ваших пристроїв, щоб ви вже завтра змогли відчути всю красу інноваційного продукту. Тому не відмовляйте собі в задоволенні використовувати тільки якісні версії операційної системи, тим більше, що дешевші неліцензійні аналоги рано чи пізно все одно вимагатимуть повноцінного апгрейду. Заощаджуйте гроші та час, купуючи спочатку хороший продукт у перевіреного постачальника.