93
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Windows Server

Windows Server

Позиції з 1 16 з 23

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Корпорація Microsoft представляє Windows Server та OEM-версії: Professional, Enterprise Edition та інші. Платформа демонструє високу ефективність, підтримує інноваційні рішення у сфері зберігання інформації, віртуалізації, ідентифікації, мережевої взаємодії та ін. Для невеликих компаній передбачено невелику версію – Windows Small Business Server (SBS, Premium). Для обміну повідомленнями та спільної роботи – Microsoft Exchange Server.

Windows Server 2012 R2 – операційна система, яка підтримує:

  • в 16 разів більше пам'яті на віртуальну машину;
  • утричі більше фізичної пам'яті;
  • у 5 разів більше процесорів.

Платформа прийшла на зміну версіям 2008, 2010 та 2003 років. Пропонуються покращені рішення, що включають питання безпеки, ефективності та зручності. Регулярно випускаються Service Pack. Термін підтримки версії Windows Server 2003 закінчився у 2015 році. Компанія з цього моменту не здійснює оновлення системи. Тому фахівцям рекомендовано здійснити міграцію на інші платформи. Перехід на MS Office 365 (з 2007), Microsoft Azure та Windows Server 2012 R2 забезпечує підвищення продуктивності, зниження строгості вимог до обслуговування, збільшення швидкості реагування на зміни.

Також існує версія Home Server, яка використовується домашніми користувачами, проте вона не входить до лінійки Windows Server. Також версія 7 може використовуватися як серверна, проте лише при невеликих навантаженнях.

Нові можливості

Компанія Microsoft представляє нову економічну та просту хмарну та серверну платформу Windows Server 32 або 64 bit, що характеризується можливостями, про які йтиметься далі.

Інфраструктура віртуальних робочих столів

Завдяки ОС спростилося розгортання віртуальних ресурсів та їх надання для пристроїв. У платформі застосовуються технології VDI, які сприяють простому доступу до функціонального середовища Windows Server, що знаходиться в центрі обробки даних, майже з будь-якої комп'ютерної техніки.

За рахунок сервісів віддалених робочих столів та Hyper-V пропонуються гнучкі рішення розгортання VDI у загальному форматі: сеанси взаємодії з віддаленими робочими столами, персональні та об'єднані в пули робочі столи.

Захист даних

Управління окремим посвідченням для кожного користувача забезпечується і в хмарних, і локальних програмах. Рівень доступу до програм та даних визначається для кожного користувача, враховуючи його положення, наявність у нього того чи іншого пристрою для доступу. Дозволено використовувати автентифікацію з урахуванням багатьох факторів.

Можливості VPN та Windows Server Remote Access забезпечують безпечний віддалений доступ до мобільних співробітників, синхронізацію робочих файлів, які зберігає сервер компанії, з пристроями користувачів. Також дозволяється керувати мобільними пристроями, наприклад, якщо вони вкрадені, втрачені, тому зберігається можливість видалення корпоративних даних.

Платформа з багатьма програмами

Зберігається традиційність рішень Windows Server, які є платформами з безліччю додатків та спільнотою мільйонної армії професійних розробників. Програми можна використовувати у хмарі, локальному середовищі або комбінувати застосування (відразу у двох середовищах).

Автоматизація, керування серверами

Windows пропонує єдине рішення, що дозволяє проводити інтеграцію та автоматизацію, використовуючи засоби типу PowerShell. За допомогою однієї панелі моніторингу в диспетчері серверів забезпечується керування, налаштування компонентів та спрощується розгортання.

Мережа

Мережа може керуватися як один сервер. Це знижує витрати, зберігаючи масштабованість та надійність. Навіть під час збою сервера чи мережі забезпечується доступність файлових сервісів завдяки автоматичній переадресації. Спільне використання Windows Server 2012 R2 та System Center 2012 R2 дозволяє працювати з мережами для приватної, загальнодоступної або комбінованої хмари.

Зберігання

ОС дає можливість створювати високодоступні, високопродуктивні та масштабовані рішення зберігання, що базуються на галузевому обладнанні стандартного зразка та Windows Server 2012 R2. Забезпечується постійна доступність сховища.

Servers-віртуалізація

Сервера консолідуються у вигляді віртуальних машин на єдиному фізичному вузлі, що підвищує ефективність та економить кошти за допомогою віртуалізації. Завдяки Hyper-V реалізується кілька операційних систем на одному сервері.

Придбання

Софт-магазин пропонує купити (buy) з офіційною ліцензією та за помірною ціною (price) Windows family:

  • Server 2012 R2;
  • 2012 Datacenter;
  • CAL;
  • External Connector 2011;
  • 2008 R2 Standart.

 З таким рішенням можна покращити корпоративні показники, забезпечивши бізнес-процеси надійною та ефективною платформою. Сприяє цьому доступна вартість пакета, що дозволяє встановити систему та насолоджуватися покращеними можливостями. Переходьте на нову платформу, зберігаючи актуальність бізнес-рішень!