1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec
Усі продукти
Усі продукти
Усі продукти
Усі продукти
ТОП
Microsoft Windows
Microsoft Office
Adobe
Сервера та бази даних

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Ліцензійне програмне забезпечення від SoftMart

В інтернет-магазині Softmart.ua ви зможете купити програмне забезпечення як для організацій, так і для домашнього користування. Ліцензійний софт дасть вам впевненість у стабільності використовуваного програмного продукту, дозволить отримати подальшу підтримку від виробника, а також спокій щодо дотримання авторських прав на програму.

Новинки

4 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

 

Ліцензійне програмне забезпечення - довгостроковий внесок у успішне майбутнє

З чого починається успішна діяльність? З правильно підібраних інструментів для реалізації поставленої мети. Для когось це організація робочого місця для комфортного виконання щоденних завдань, а комусь необхідно постійно бути в русі, щоб не пропустити жодної деталі. Для одних людей успіх – це можливість керувати та доводити до досконалості робочий процес, а хтось вважає за краще «згортати гори» не виходячи з дому. Все це стало можливим з появою швидкісного Інтернету, «літаючого» ПК, ноутбука, планшета або багатозадачного телефону і, звичайно, високопродуктивного програмного забезпечення, яке пов'язує всі ці компоненти. Загалом ці 3 складові, але який колосальний щоденний результат для будь-якої сфери бізнесу та відпочинку. Ось чому так важливо купити програмне забезпечення, яке не тільки об'єднуватиме у собі всі «ланки в єдиний ланцюг результату», але й працюватиме з максимальною віддачею кожну годину, день, тиждень, місяць, рік, щоб ви могли зосередитися лише на досягненні своїх поставлених цілей.

Ліцензійне програмне забезпечення – ваш ключ на шляху до успіху. Якщо ви досі дотримуєтесь правила: «Куплю, але не сьогодні. Працює й так. Навіщо міняти налагоджену схему», будьте готові до того, що одного прекрасного моменту, ваша чітко спланована година, день, тиждень, рік - впаде в одну мить, а допомогти буде нікому. І це станеться, як завжди – не вчасно. Оскільки «піратська» версія ПЗ, яка в даний момент «злагоджено функціонує» - це лише міраж стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Умовно заощадивши зараз, ви лише відтягуєте неминуче, тим більше, що ціна на ліцензійні програми сьогодні вже стала набагато доступнішою з компанією Софтмарт.

Softmart – це великий торговий центр софту з підтримкою від виробника програми

Для тих, хто вперше стикається зі словом «Софт» – невеликий відступ. Soft - це сленгове слово, яке мовою комп'ютерників, системних адміністраторів та IT-шників - означає програмне забезпечення (ПЗ). Простими словами, це всі програми, встановлені на ваших пристроях (комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон), якими ви користуєтесь щодня. Тому, «продаж ліцензійного софту» те, чим і займається наша компанія протягом 10 років, це не що інше, як реалізація програм для щоденної комфортної роботи ваших пристроїв. З однією лише різницею, що у нас, ви можете не тільки програмне забезпечення купити, але й отримати детальну інформацію, сертифікат від виробника, конкурентну ціну та повний спектр технічної підтримки на весь термін експлуатації будь-якого продукту.

Інтернет магазин софту - переваги роботи з ліцензійним продуктом Softmart:

  1. Постійний прогрес. Успішна діяльність нерозривно пов'язана з можливістю бути «на голову вищою за свого конкурента». Якщо ваші партнери ще «сидять на піратському» ПЗ, саме час придбати ліцензійний софт. Це дозволить уникнути використання як застарілих програм, так і завжди бути в курсі виходу оновлень та нових версій. Коли конкуренти тільки визначитися, яку програму використовувати, ви вже повноцінно в ній працюватимете.
  2. Підтримка фахівця. Ліцензія - це ваш квиток до «закритого клубу» техпідтримки від виробника. Не тільки фахівці нашої компанії будуть завжди з вами, але й представники самого програмного продукту дадуть відповідь на ваші запитання, якщо вони раптом з'являться в період експлуатації програми.
  3. Законність і легальність. Досить наражати свій бізнес на ризик можливих юридичних санкцій з боку держави та правовласників. Ви гідні того, щоб «спати спокійно» в усіх відношеннях. Адже неякісне ПЗ - це не лише поза законом, а й можлива причина несумісності необхідних вам програм, які у звичайних умовах цілком синхронно взаємодіють один з одним.
  4. Сертифікація та престиж. При проходженні сертифікації вашого продукту на відповідність вимогам міжнародного стандарту, ліцензоване програмне забезпечення - це обов'язкова умова. До того ж, ваша свідома соціальна позиція буде позитивно оцінена вашими замовниками та клієнтами, дозволяючи вивести ваш продукт та вашу репутацію на новий рівень.
  5. Великий асортимент. Наш інтернет-магазин пропонує величезну кількість ліцензійного софту, що охоплює всі сегменти ділової, освітньої та творчої сфери, а також програм для домашнього використання. У нас ви можете купити як операційну систему та базові бухгалтерські програми, так і спеціалізовані мультимедійні продукти, антивіруси та професійний софт.

Софтмарт - інтернет магазин програмного забезпечення з 10-річною успішною моделлю ведення бізнесу

Якщо ви вже готові купити програми для ПК, ноутбука та планшета, ви ухвалили правильне рішення. Час замовити програму. Це можна зробити в будь-який час, а оплату зробити зручним для вас способом. Працюємо з усіма формами організаційних структур (фізичними особами, комерційними та державними організаціями, освітніми установами та інше). При цьому наш девіз – це максимальне спрощення процесу заповнення юридичних та бухгалтерських документів для вас. Працюємо за вашими затвердженими шаблонами договорів та надаємо всю необхідну видаткову документацію за фактом покупки. У нас найвища швидкість відповіді на ваш запит. Щоб переконатися, достатньо стати нашим клієнтом.