3
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Windows 8

Windows 8

4 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Операційна система Windows 8 належить до сімейства ОС Microsoft Windows. Розроблений корпорацією Microsoft, даний продукт розміщений у лінійці операційних систем одразу після Віндовс 7. Треба зазначити, що ліцензійна операційна система надійшла у відкритий продаж 26 жовтня 2012 року. Згідно з офіційними даними, на Липень 2013 року було продано понад 100 мільйонів ліцензій Professional Windows 8.

Говорячи про зовнішній вигляд Windows 8 і 8,1, варто відзначити, що на відміну від своїх "колег" - Windows Vista, Windows 7 і Windows xp, професійна версія Windows 8 використовує новий інтерфейс, що називається "Metro". Metro – інтерфейс, який з'являється після запуску операційної системи. За своєю функціональністю інтерфейс Metro має схожість із робочим столом. Так, на стартовому екрані присутні плитки додатків, які подібні до іконок і ярликів. Після натискання відкривається папка, сайт, або запускається той чи інший додаток. Звертаємо Вашу увагу, що інтерфейс Metro насамперед орієнтований на сенсорний екран. Водночас його використання також можливе і на сенсорних комп'ютерах.

Якщо Ви вирішили купити ліцензійну ОС, зверніть увагу, що в системі також є і “класичний” робочий стіл у вигляді окремої програми. Традиційне меню "Пуск" замінив так званий "активний кут", натиснувши на який можна легко відкрити стартовий екран. Незалежно від того, що Ви тримаєте в руках – чи то планшет чи ноутбук, прокручування в інтерфейсі Metro здійснюється горизонтально. Крім того, якщо натиснути на мінус внизу екрана або зробити всім відомий жест зменшення, можна отримати повний огляд стартового екрану.

Використовуючи ліцензійний продукт від компанії Microsoft, напевно зверніть увагу, що плитки на стартовому екрані можуть переміщатися і групуватися. Крім того, користувач може перейменовувати групи, а також вносити зміни до розмірів плиток. Залежно від параметрів роздільної здатності екрана система автоматично визначає кількість рядків, необхідне для плиток. Так, якщо Ви використовуєте планшетний ПК, розраховуйте на три ряди плиток. Придбавши ліцензію, Ви отримуєте ще одну новинку – колір оформлення стартового екрану змінюється на новій панелі управління, разом із орнаментом на задньому фоні.

Серед ключових нововведень продукту, з якими Вам пропонується ознайомитись наш магазин, насамперед рекомендуємо звернути увагу на наступні:

  • Обліковий запис Microsoft, а також синхронізація параметрів. Зокрема вихід у Windows за допомогою Live ID. За допомогою планшетів або ноутбуків користувачі можуть увійти до свого профілю та завантажити налаштування через інтернет. Є інтеграція з OneDrive.
  • Windows Store. Магазин додатків – це єдиний спосіб придбати та завантажити Metro, вартість яких порадує найвибагливіших користувачів.
  • Провідник. Провідник передбачає поліпшення вирішення конфліктів у процесі перенесення чи копіювання файлів, а також Ribbon-стрічку.
  • Відновлення системи. До Ваших послуг дві нові функції: Reset або “Скинути”, а також Refresh або “Відновлення”. За допомогою функції “Відновлення” користувач може повернути у вихідний стан усі системні файли. При цьому всі налаштування, програми та файли користувача зберігаються. Повернутися до заводських налаштувань можна за допомогою функції “Скинути”.
  • Оновлений диспетчер завдань. У Windows 8 є диспетчер завдань, до якого інтегровані нові графіки продуктивності. Також оптимізовано управління фоновими процесами, додатками, службами на єдиній вкладці - "Продуктивність". За допомогою нового диспетчера завдань Ви можете контролювати з'єднання вашого 3g модему та роботу інших пристроїв.
  • Сімейна безпека – вбудована функція. Керування здійснюється безпосередньо на панелі керування.
  • Персоналізація. Після запуску системи на екрані з'являються поточні дата та час. Щоб розпочати роботу, слід натиснути будь-яку кнопку, після чого відкривається екран привітання.
  • Панель управління, яка виконана в стилі Metro UI, надає можливість максимально швидко внести зміни до налаштувань системи.
  • Удосконалений пошук. Користувачеві потрібно лише натиснути будь-яку клавішу на початковому екрані, щоб розпочати пошук за параметрами, додатками тощо.
  • Зміна розкладки клавіатури. Переключення можна здійснювати також за допомогою клавіш Shift+Alt або Windows+Space.

Якщо Вам потрібна ліцензія або необхідно купити новий ключ продукту, у нашому магазині на вас чекатиме максимальна знижка. Ціна, яку ми Вам запропонуємо, жодним чином не вплине на ваш бюджет. Наші фахівці з радістю проконсультують і допоможуть вибрати будь-який продукт, чи то ОС Windows, чи антивірус.