3
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Windows 7

Windows 7

4 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Головні особливості

Ця операційна система оснащена підтримкою мультитач-управління, Unicode 5.1. У версії реалізовано п'ятдесят нових шрифтів, а попередні варіанти покращено для правильного відображення. Причому нелатинських символів у шрифтах більше, ніж латинських. А їх відображення в панелі керування шрифтами обмежене лише тими, розкладка для яких встановлена в ОС.
У систему вбудовано близько ста двадцяти фонових малюнків, які відрізняються в мовних версіях для різних країн (винятком є версії Home Basic або Starter). Наприклад, у версії для російськомовних користувачів є тема під назвою «Росія», де передбачено шість оригінальних шпалер відмінної якості.

Ще 7 версія підтримує псевдоніми для папок на внутрішньому рівні. Це означає, що назва конкретної папки може відображатися в перекладеному вигляді, хоча на рівні файлової системи назва зберігає англомовний вигляд.

Операційну систему 7 версії відрізняє щільна інтеграція з виробником драйверів. Багато з них визначаються автоматично, і в більшості випадків забезпечується зворотна сумісність із драйверами для ОС Vista. Користувачам цієї версії добре відома неможливість запуску деяких старих програм, однак у Microsoft Windows 7 x64 цю проблему виправлено. Наприклад, це стосується ігор, створених безпосередньо під версію XP. Більш того, з'явився режим XP Mode, завдяки якому можливий запуск старих програм у віртуальній машині, що забезпечує їм належну підтримку.

Набагато покращився Media Player, який тепер підтримує набагато більше форматів, якщо порівнювати з попередніми версіями. Він дозволяє зчитувати та записувати Blue-Ray диски, задіяти для відтворення планшети, смартфони та інші пристрої як носії інформації.
Вміст інтернет-трафіку кешується із застосуванням технології Branch Cache. Максимальна та Корпоративна ліцензійна версія Віндовс підтримує передачу даних не через канал з обмеженими пропускними здібностями, а з локального кеш-сховища, куди потрапляють дані, завантажені одним із учасників мережі.

За умовчанням у 7 версії підтримуються: NET.Framework 4.5, DirectX 11, Bluetooth 4.0, USB 3.0. Тепер підключений планшет або смартфон передаватиме інформацію набагато швидше.

Поліпшення отримала панель завдань. Обновився її зовнішній вигляд (хоча в налаштуваннях можна повернути вигляд Windows Vista) і збільшився розмір на 10 пікселів. Налагоджено відображення ярликів без підписів за аналогією з OS X. Панель завдань можна переміщати по периметру з можливістю закріплення у вказаному місці.

Ще забезпечується підтримка UEFI у Retail-образах та OEM-підтримка UEFI. Причому UEFI-установник системи можна записати на USB-носій. Однак потрібно бути уважними, оскільки не кожна ліцензія підтримує подібні зміни.
Нові функції Aero

Від Vista ОС Windows 7 дістався графічний інтерфейс Aero:
1. Snap - рухом миші можна розгортати вікно на половину або на весь монітор, або виключно по вертикальній осі.
2. Peek – можливість демонстрації зменшених копій вікон під час наведення миші на піктограму панелі завдань. Функція не включена до ліцензійної версії Starter. Вона дозволяє переглядати робочий стіл, навівши мишу в спеціальну зону монітора, фіксувати на панелі завдань програми та вікна, перемикатися між вікнами програми кліком по значку.
3. Snake – можна згортати усі неактивні програми одним рухом миші. Потрібно взяти заголовок вікна і злегка «потрясти».
Безпека
У 7 версії Windows зроблено зміни до технології шифрування BitLocker, додано можливість роботи зі знімними носіями, навіть якщо немає модуля TPM. Також реалізовано гнучке налаштування UAC, що передбачає ще два проміжні стани.
Enhanced Storage захищає дані на USB-носіях. Вбудований в операційну систему брандмауер знову повідомляє про блокування програми, що намагається забезпечити доступ до мережі. Заборонити запуск деяких програм допоможе функція AppLocker, що доповнює ліцензію.
DirectAccess дозволяє використовувати групові політики щодо входу користувача до системи. Функція встановлює безпечний контакт із серверами у фоновому режимі.
У нашому софт-магазині ви можете купити онлайн різні версії операційної системи Windows (Home Basic і Premium, Professional, Ultimate, Pro) на найвигідніших умовах. Ліцензійний пакет гарантує високу надійність, кваліфіковану технічну підтримку та повноцінну функціональність. А доступна ціна робить пропозицію цікавою не лише для корпоративних клієнтів, а й для домашніх користувачів. Україна поступово відмовляється від використання неперевірених копій цієї ОС, переходячи на легальний шлях застосування ліцензійних версій. Запропонована вартість сприяє цьому процесу. Зробіть крок назустріч стабільності та впевненості, звертайтесь до SOFTSMART!