2
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Антивіруси

Не знаєте, де можна купити антивірус, та ще й щоб ціна була вигідною? Компанія Softmart пропонує Вашій увазі добірку антивірусів для захисту комп'ютерів та мобільних пристроїв. Наприклад, Лабораторія Касперського має широкий спектр програмних продуктів, розрахованих на будь-які види навантаження. Ви маєте можливість купити ключ і використовувати ліцензію продукту інтернет сек'юріті за 2016, 2015, 2014, 2013, і навіть 2012 рік. У нас він коштує дешевше, ніж будь-де і ми цінуємо кожного клієнта. Серед нашого асортименту Ви знайдете рішення для будь-якого середовища, чи то Windows 7 чи 10. Лаборіаторія Касперського пропонує різнопланову лінійку програм серії Kaspersky Antivirus, він же Антивірус Касперського, призначених для захисту Вашого ПК. Наприклад, Kaspersky Anti-virus 2016 чи Kaspersky Total Security. Ви можете ознайомитись з цими та багатьма іншими версіями на нашому сайті.

У нас Ви також зможете купити для себе ключі ліцензії на антивірус будь-якої іншої компанії. Це може бути Аваст. Наприклад, Avast Premier чи Avast Internet Security. Одним із провідних гравців на ринку також є Доктор веб. У нас Ви можете купити пакети Др Веб, укомплектовані різними компонентами в залежності від Ваших потреб. Це ліцензія на Dr. Web Security Suite, Dr. Web Security Space і Dr. Web Katana. Навіть вітчизняний український антивірус Zillya у нас теж є. Усі ключі активації доступні за вигідною ціною разом із безкоштовною консультацією.

Ви також можете безкоштовно завантажити пробну версію будь-якого антивірусу та встановити її на своєму ПК. Такий безкоштовний, пробний антивірусник якісно не відрізняється від купленої версії, крім обмеження терміну її використання. Антивірусна база є дуже важливим компонентом захисту і Ви зможете оновити її онлайн по інтернету. Пробна версія буде доступна протягом місяця, і далі Ви зможете її продовжити, або скачати і випробувати інші антивірусні програми або їх безкоштовні версії. Так Ви точно знатимете, чи потрібно Вам це продовження чи ні. Тільки майте на увазі, що без продовження через місяць антивірус перестане працювати і захист Вашого комп'ютера або телефону пропаде. Якщо у Вас є бажання, то Ви можете скільки завгодно міняти антивіруси, доки не випробуваєте все і не знайдете те, що Вам потрібно.

Якщо Вас цікавить, яка програма найпопулярніша чи, просто, якісно краща за інші за результатами незалежних досліджень, то Ви можете зайти в Яндекс і пошукати там не ангажований сайт, який видасть правдивий рейтинг того чи іншого антивірусу. Також можна спробувати такі запити як “антивірус номер 1” або “кращий антивірус”.

Звертайтеся до нас. Команда нашого support-відділу з радістю Вас проконсультує з усіх потрібних питань. У нас Ви можете придбати код активації будь-якого антивірусного продукту, доступного в інтернеті за телефоном або листуванням без реєстрації на сайті. Вартість та якість наших товарів не залишать Вас байдужими.