3
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Windows 10

Windows 10

7 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Купити ключ Windows 10 у Києві (і Україні), сьогодні, можна вже з цілодобовою техпідтримкою та за невелику вартість. І, оскільки ви повноцінно «дозріли» на такий правильний крок, то нам лише залишається розвіяти остаточно ваші невеликі сумніви, а також розповісти трохи про переваги і нюанси, які таїть у собі ліцензійний Windows 10 від компанії Microsoft Corporation.

Купити Віндовс 10 у SoftMart стало вигідно навіть для домашнього ПК

Віндовс 10 з кожним роком стає все доступнішим як Home або Professional, так Enterprise (Ultimate) для великого або середнього бізнесу і це не може не радувати, оскільки Україна, як і багато інших країн - виступає за легалізацію операційної системи і всього програмного забезпечення комп'ютерів
не тільки офісу, а й удома. Але, на жаль, поки що ми лише на середині шляху, хоч і рухаємося ним вкрай впевнено.

Відбувається це тому, що ще «свіже переказ» про використання відомої Windows Vista з її «непідйомними», на той момент, системними вимогами. Комп'ютери не кожного IT-відділу могли дозволити собі «залізо» під таку вінду, не говорячи вже про домашні машини. Розробники Microsoft відразу ж зрозуміли свою помилку і на зміну Вісті швидко пустили "в маси" Windows 7, але довіра до продукту була втрачена і нова ОС була зустрінута з підозрою. «Сімка» мала зробити неможливе, але вона впоралася, багато в чому завдяки піратському софту. Так, саме це спонукало розробників і саму компанію. Адже як сказав Гейб Ньюелл: «Єдиний спосіб боротися з піратами – це запропонувати зручніший сервіс». Щоправда, говорив він це щодо гри, але цитата від цього не стає менш дієвою.

Далі була ще одна, можна сказати пробна «додесята» спроба - версія Windows 8 і 8.1, але вони, на жаль, не змогли повторити успіху тієї самої «сімки» з її 60% на початковому етапі. Вінда 8 (8.1) після релізу змогла набрати лише 15%. Погодьтеся, перед корпорацією стояло практично нездійсненне завдання. По-перше, потрібно було зберегти всі переваги версії 7, оскільки саме її було тепло прийнято користувачами по всьому світу. По-друге, за цей час з'явилося безліч пристроїв, де було потрібно сенсорне введення інформації. Плюс завдання щодо об'єднання кількох пристроїв в єдине ціле так і не було «закрито» попередньою вісімкою. І ось, нарешті, у 2014 році відбувся перший пробний реліз і ліцензійний Windows10 став доступним онлайн на сайті попередньої оцінки.

Розробники врахували всі попередні промахи та система стала більш життєздатною версією. Крім того, компанією Microsoft була запропонована, можна сказати, максимальна на ті часи знижка - ознайомиться з бета-версією ліцензійної програми не просто дешево, а абсолютно безкоштовно. Цей маркетинговий хід спрацював настільки успішно, що офіційну активацію нової вінди пройшли 14 мільйонів користувачів. Всі ці події вкотре доводять, що компанія не любить здаватися і зупинятися, а на шляху до свого споживача готова пройти безліч випробувань, щоб кожен бажаючий зміг безперешкодно придбати ліцензійну операційну систему, тим більше, що ціна її за п'ять років значно впала.

>

Електронна ліцензія Windows 10: поговоримо про ключи

Придбавши будь-яке програмне забезпечення, насправді ви купуєте ліцензію, яка вже дає вам право на використання продукту, точніше сказати «право на інтелектуальну власність». За порушення цього «права», власне, і ведеться постійна боротьба. Це як книга, яку ви взяли почитати не в бібліотеці, а, наприклад, у книгарні. Просто винесли її, минаючи касу та охоронців. Наче дрібниця і все для науки, але подивіться на цей крок з боку письменника цієї книги. Він кілька років вкладав у неї всі свої сили, навички, вміння і ось нарешті вони повинні бути винагороджені, але ні, навіщо, якщо можна просто взяти усі його праці та почитати безкоштовно. Погодьтеся, як мінімум прикро, тим більше, що ціна цієї книги мізерна, порівняно з тим, що «читач» витрачає, наприклад, за місяць свого життя. Написавши подібну книгу самі, ви, напевно, хотіли б отримати як мінімум матеріальну винагороду за це. Тому ліцензійна операційна система має стати вашим свідомим вибором. Ось тепер можна поговорити про «ключи».

Купити ліцензійний ключ Windows 10 можна в 5 варіантах:

  1. BOX або коробкова версія. Як зрозуміло з назви, вона реалізується в коробках і доступна в роздрібному продажу. Тут є дистрибутив, посібник користувача, сертифікат користувача та ліцензійний ключ для віндовс, який можна доторкнутися. До речі, психологічно, це найголовніший момент у покупці. Фахівцями доведено, що наш повсюдний потяг до піратської версії, це часто неможливість помацати фізично, то за що ми платимо гроші. І якщо завантажувальний диск, наприклад, ми можемо помацати, то що таке код активації - набір одиниць та нулів, які ми не можемо взяти в руки, зберегти в банківському осередку або залишити на горищі для нащадків. Ось чому, коробкова retail-версія в наші дні досі не втратила популярності. Її купують окремо від ПК, оскільки FPP не є іменною і її можна передати іншому користувачеві чи організації, щоправда, лише 1 раз.
  2. ESD або E-key - електронний ключ. Це, по суті, та ж «ліцензія в коробочці» на відміну лише в тому, що замість покупки дистрибутива на фізичному носії, ви купуєте інсталяційний файл, за допомогою якого самостійно завантажте програму через інтернет. Такий «підхід» заощаджує до 30% вартості ліцензії, але ви залишаєтеся без психологічно «надійної» картонної коробочки.
  3. ОЕМ-ліцензія. Це ОС, яку ви отримуєте разом з новим комп'ютером, що купується в магазині. У момент активації ліцензійного ключа програма прив'язується безпосередньо до «заліза» вашого ПК і вони стають нерозлучними. Її не можна подарувати або перепродати іншому користувачеві чи організації окремо від комп'ютера. Але, незважаючи на цю маленьку незручність, установка ОЕМ-ліцензії дає низку відчутних переваг. Купівля ОС системи разом із ноутбуком обійдеться набагато дешевше, без очікування установки та зайвих технічних нюансів, а вбудований антивірус - захистить машину з перших хвилин роботи на ній.
  4. OLP або корпоративна. Електронна ліцензія, призначена для юрорганізацій, великого та малого бізнесу. Коштує недорого, тому що продається із суттєвою знижкою, яка залежить від кількості екземплярів. Ви заощаджуєте вже на тому, що ставите офіційний софт масово, відразу на всі комп'ютери відділу або цілого офісу. Великий плюс у тому, що корпоративний ключ іменний і його не можна передати, подарувати чи продати іншій фіз- або юрособі.
  5. AOL (Academic Open License) - такий собі додатковий тип ліцензування. Як видно з назви, він призначений для неприбуткових освітніх чи благодійних організацій та органів управління, де потрібні дешеві, але при цьому якісні продукти. Вона не потребує регулярного оновлення та підходить для тих, хто не планує стандартизацію робочих місць. Серед багатого асортименту SoftMart вона також є.

Windows 10 - купити ключ за вигідною ціною можна не виходячи з дому

Якщо ви шукаєте інсталяційний ключ без ризику та з мінімальною ціною, ви звернулися за адресою. Windows 10 купити дешево для дому, офісу, корпорації, освітньої галузі можна в SoftMart. Щоб розвіяти ваші страхи, у нас є технічна підтримка, куди ви можете зателефонувати або написати. На сайті викладені документи та сертифікати, що підтверджують наш офіційний статус, щоб ви могли переконатися, що ми зацікавлені у високій якості надання вам своїх послуг. Окрім чудових продуктів Microsoft, у нас ви можете купити ключі і на інші офісні, медійні, професійні програми. Доставка відбувається блискавично, при замовленні та оплаті електронного ключа та швидко, при кур'єрській доставці фізичного носія інформації (безкоштовно, якщо це Київ).

Windows 10: ціна та інші переваги ліцензійної операційної системи:

  • SoftMart вигідно відрізняється вартістю повністю легального продукту. Це не велика ціна, за абсолютну безпеку та можливість не здригатися при кожній перевірці на офісі. Це ваш спокій і впевненість у тому, що ви ухвалили правильне рішення і зробили свідомий вибір. Крім того, дали можливість продукту стати досконалішим та якіснішим.
  • Вибираючи ліцензійний ключ Віндовс 10 - купити можна не тільки впевненість у завтрашньому дні, але рятування від безлічі дрібних проблем і недоліків. У корпорації Microsoft постійно йде робота над усуненням помилок, моніторинг вірусів та шкідливих програм, впровадження нових продуктів, постійне наповнення софту «приємними дрібницями». Наприклад, вже зараз ваша 32 або 64 bit-ова «десятка» працює швидше за свою попередницю, наявність 2 різних інтерфейсів – для планшетів і десктопів, тобто. Windows 10 адаптується під різні пристрої користувача. Залежно від типу вашого ПК, система вміє активувати режим планшета. Ця процедура може стартувати автоматично, або при відключенні клавіатури, або в ручному режимі через панель сповіщень. ОС «розуміє» жести, а на планшеті можна розміщувати 2 відкриті вікна одночасно, що дозволяє швидко порівнювати інформацію в двох документах відразу. У планшетному режимі інтерфейс Віндовс 10 масштабується під конкретні параметри дисплея, розгортаючи відкриті завдання та меню Пуск на весь монітор (до речі, відкривається функція, як і раніше, при натисканні кнопки «Win» з характерним логотипом на клавіатурі).
  • Справжня ліцензійна версія не заблокується під час наступного оновлення. Активований обліковий запис Microsoft «допомагає» виявляти будь-яке піратське ПЗ і відключати його. У вас таких проблем не виникне і вам не потрібно заново встановлювати заново операційну систему, якщо ви користуєтеся ліцензійною версією.
  • Встановлюючи піратську версію, ви ризикуєте отримати масу проблем через збільшення ймовірності заразитися незнайомими вірусами. Ви ніби відчиняєте двері будинку і кажете: «Заходь хто хоче». Адже всі ваші дані, що зберігаються на комп'ютері, абсолютно не захищені перед шкідливими програмами.
  • Окрім підтримки SoftMart, власники ліцензійного ключа стають членами великої родини Майкрософт і відповідно повну підтримку для ОС. Справжнє ПЗ Windows 10 (х32 або x64) запускається просто без активації і потім також легко оновлюється, при виході нової його версії.

Крім усіх представлених переваг, ліцензійне ПЗ має високу стійкість до зовнішніх факторів і хорошу продуктивність, що, впевнені, дуже важливо для кожного з нас, оскільки всі ці пристрої (комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон) міцно «обгрунтувалися» в нашій повсякденній/діловій сфері і без них ми просто не уявляємо себе.

Ви заслуговуєте на те, щоб користуватися лише найкращим програмним забезпеченням і SoftMart вам у цьому допоможе.