90
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

JetBrains

JetBrains

13 шт.

на сторінці

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Купити JetBrains - це зробити свою роботу з написання програмного коду - грою

JetBrains - міжнародний лідер з виробництва професійного софту для розробки програмного забезпечення (до 2004 року називалася - IntelliJ). Компанія була створена на зорі нового тисячоліття в 2000 році - трьома професійними програмістами. У лютому цього року команда відсвяткувала свій другий ювілей, пройшовши за 20 років шлях від творців безкоштовного пакетного програмного забезпечення до розробників власної мови програмування, яка сьогодні є офіційною для додатків Android. Шлях був довгим, але результат того коштував, тому зараз на будь-який продукт JetBrains - купити ліцензію набагато простіше, ніж їм свого часу зробити свою першу програму.

Чому творці компанії зважилися на такий непростий крок? По-перше, вони свято вірили в те, що для професійної роботи кожного програміста його потрібно звільнити від всіляких рутинних дій, щоб він міг сконцентруватися на головному. По-друге, вони самі є талановитими творчими особистостями, тому розуміють, як важливо зробити процес створення чогось нового – захоплюючим та максимально простим. І вони це вийшло. Про що свідчить понад 80 знаків визнання у вигляді різноманітних нагород та дипломів. Але найголовніше навіть не така ціна їхнього успіху, а те, що ліцензія JetBrains «сподобалася» понад 8 мільйонам користувачів. Їхні універсальні інструменти об'єднали безліч фахівців, які до того ж працюють з різними мовами програмування: С++, HTML, JavaScript, PHP, Kotlin, Python, Swift та багато інших.

Які продукти JetBrains (ліцензія: підписка/продовження) ви можете купити прямо зараз у гіпермаркеті софту SoftMart:

 • PhpStorm - інтелектуальний редактор для мови програмування PHP.
 • WebStorm - продуктивний редактор для CSS, HTML та JavaScript.
 • AppCode - розумне середовище для розробки операційних систем (Mac/iOS).
 • ReSharper - помічник у написанні кодів C++. ReSharper Ultimate ліцензія - об'єднує окремі інструменти JetBrains для комфортної роботи з .NET та ReSharper C++.
 • CLion - функціонує на всіх основних платформах та підтримує оперативний аналіз коду.
 • Upsource- автоматизує робочий процес, покращуючи код, проекти та процеси.
 • PyCharm - «навчальна» платформа, яка допомагає навчатися та навчати програмуванню.
 • All Products Pack - можливість придбати ліцензію на 10 програмних рішень JetBrains. Дуже економічно та вигідно для компаній/організацій.
 • DataGrip - інструмент для роботи з базами для SQL-розробників.
 • YouTrack - баг-трекер для настроювання робочих процесів разом із атрибутами завдань. Легко адаптується до ваших процесів.
 • RubyMine - редактор для продуктивної роботи з кодами для багатьох програмних мов. З ним ваш код буде якіснішим.
 • IntelliJ IDEA - чудове середовище для генерації різних додатків з комфортними рішеннями для роботи з мовою Java.

PhpStorm ліцензія - подбає про якість вашого коду в PHP

PhpStorm - комерційна платформа для мови PHP з величезними можливостями, що включають: аналіз коду, його автодоповнення, інтелектуальний редактор для запобігання помилкам та інші провідні технології. Розробники позиціонують софт як той, який "по-справжньому розуміє ваш код" і це правда. Адже ПЗ є спеціалізованим засобом web-розробки, що здійснює розгортання/синхронізацію ваших проектів через FTP-протокол. На PhpStorm купити ліцензію можна на різний часовий інтервал. Передплата може тривати 1 рік, 2 та 3 роки.

Завдяки використанню тестових модулів Unit та графічного інтерфейсу, можна значно прискорити роботу з кодом - швидко переглядати результати його генерації за окремими блоками або відразу всієї програми, а також тестувати синтаксис у режимі реального часу. Тільки уявіть, наскільки це скоротить час вашої рутинної роботи та в рази збільшить продуктивність.

WebStorm ліцензія - «розумне середовище» для сучасної JavaScript-екосистеми

WebStorm - програмне забезпечення для розробки сайтів та Web-ресурсів, що забезпечує швидку навігацію системними файлами з можливістю бачити свої помилки в онлайн режимі. Оскільки працює софт з «трьома китами» сучасних мов програмування - HTML, CSS та JavaScript, то з його допомогою зробити якісний та прогресивний web-сайт не складає труднощів. ПЗ пропонує автоматичне вирішення таких проблем, як: вибір властивостей, форматів, класів та інших атрибутів у CSS, автоматичне завершення стилів та посилань у HTML та перетворення структури файлів та коду на JavaScript. Але найголовніше його "досягнення" - це можливість редагувати та автоматично синхронізувати файли при віддаленій роботі, а також зберіганні. Якщо ви вирішите на WebStorm купити ліцензію, то ухвалите правильне рішення. Річна підписка на рік дасть вам можливість повною мірою зрозуміти та оцінити всі плюси цієї програми.

IntelliJ IDEA ліцензія - творимо на мові Java без праці

IntelliJ IDEA - розумний редактор вашого коду. Поєднуючи зрозумілий і зручний інтерфейс, а також глибоке «розуміння» мови програмування, забезпечує вам комфортну роботу, допомагаючи швидко ставати професіоналом, навіть при мінімальних зусиллях з вашого боку. Індексуючи вихідний код, ПЗ дає можливість автоматично доповнити його, проаналізувати в режимі реального часу і, при необхідності, перепроектувати. Вбудована підтримка технологій J2EE плюс інноваційний візуальний конструктор графічних інтерфейсів - піднімаємо найпопулярніший продукт компанії JetBrains просто на немислиму висоту. IntelliJ IDEA - купити ліцензію можна прямо зараз на сайті нашого гіпермаркету софту.

SoftMart - пропонує лише якісні рішення глобальних завдань програмування. У нас ви знайдете не просто великий асортимент програмного забезпечення, а й постійну технічну підтримку. Крім того, ми готові поділитися величезним досвідом роботи як з великими організаціями, так і з невеликими компаніями, тому з бухгалтерськими документами не буде жодних проблем. Створюйте, робіть, вигадуйте - працюйте насолоду.