46
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Microsoft Office 2019

Microsoft Office 2019

Позиції з 1 16 з 22

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Сортується за зростанням. Встановити за спаданням

Microsoft Office: купити легендарну програму для роботи з даними

Це сьогодні, ви можете купити Microsoft Office у будь-якій сучасній версії, навіть не виходячи з дому, але вирішення такого завдання неможливе, без досягнень прогресу. Тоді як прогрес, особливо в IT-галузі міг так і не трапитися, не будь у ній, цих самих засобів і програм. Процес циклічний, але дієвий. Ще на початку 60-х років минулого століття, один із основоположників «всесвітньої павутини» Джозеф Ліклайдер сказав, що головним призначенням офісних комп'ютерних програм має стати рятування користувачів від рутинних дій назавжди. Але якщо запитати зараз, то кожен працівник офісу поскаржиться, що якби не було програм MS Office, вони не проводили б стільки часу за екраном комп'ютера. До речі, за даними останніх досліджень - 90% всіх девайсів, що використовуються людьми (ПК, ноутбуків, планшетів, телефонів) виконують виключно «робочі» функції, а зростання продуктивності праці відбувається не стільки за рахунок збільшення швидкості виконання операцій, скільки завдяки об'єднанню розрізненого функціоналу. Власне в цьому і полягає роль Майкрософт Офіс корпоративна мережа для бізнесу, навчання та інших.

Microsoft Office – це сукупність програм для автоматизації робочої діяльності з 30-річною історією. Саме в 1990 році, корпорація під однойменною назвою представила світові свій «офісний комбайн», який після багатьох років перетворився на багатофункціональний діловий конгломерат, з безліччю потужних сучасних рішень для різних видів діяльності. Незалежно від обраного вами пакету (business, professional, home and student, standard for Mac та інших), і навіть року виходу ліцензії на програму, вам обов'язково буде доступний «стандартний набір»: Ворд - до роботи з текстом, Ексель - до роботи з таблицями, PowerPoint – для візуалізації презентації, Access – для керування масивами або веб-браузер для виходу в Інтернет та інше офісне забезпечення. Але оскільки ціна софту безпосередньо залежить від того, яку ліцензію ви вирішите купити, представляємо до вашої уваги можливі варіанти.

Office для дому та навчання, дому та бізнесу або професійний на прикладі софту 2019 року:

 • Microsoft Office Home and Student 2019 - купити можна лише для виконання власних навчальних та домашніх завдань. Застосовувати його в комерційних цілях заборонено.
 • Microsoft Office Home and Business 2019 – для сім'ї та невеликих підприємств малого бізнесу.
 • Microsoft Office Standard 2019 - пакет для корпорацій, компаній та організацій від 5 і більше ліцензій.
 • Microsoft Office Pro Plus 2019 - корпоративний комерційний пакет (Про+) для підприємств, організацій та юридичних осіб.

Рекомендуємо купувати лише необхідний вам ліцензійний продукт, тоді вартість його буде цілком виправданою, адекватною та прийнятною. Зверніть увагу, що якщо ви хочете поставити Office 2019 на Windows, то це слід робити на версію 10. Офісні продукти 2016 і 2013 «працюють» з більш ранніми версіями операційної системи.

Microsoft Office для Mac - купити, щоб працювати з максимальною ефективністю

Microsoft Office Mac купити можна також для дому, навчання та бізнесу. Якщо ви використовуєте Mac OS і є шанувальником продуктів «яблука», вам слід вибирати офісний пакет з маркуванням під Мак. Розробники хотіли зробити Office для iPad максимально якісним і у них це вийшло. Весь стандартний набір програм, зі звичним інтерфейсом, тепер можна побачити на App Store. Окрім відмінних технологічних показників, у Office для дому та навчання 2019 Mac є чимало нових та зручних інструментів. Наприклад, у редакторі Word для рукописного введення, нові засоби перекладу та редагування тексту. Зручна функція поєднання 2 меню – класичного маківського зі звичним офісним. Він завжди відкриває будь-які створені у Віндовсі файли, а для комбінації клавіш доступні всі 3 модифікатори: Ctrl, Alt, Cmd.

Microsoft Office 2019 для дому та бізнесу, стандартний та професійний мають цілу низку новинок та переваг:

 • на Microsoft Office Home and Business 2019 можна купити тільки постійну ліцензію (разова покупка), на відміну від Office 365. Це буде електронний ключ або ліцензія коробкова (BOX);
 • програма встановлюється лише на системний диск (зазвичай С) і її розташування не можна змінити;
 • офісні продукти призначаються для всіх платформ: x86, x86-64 та ARM;
 • після активації програми, доступ до Інтернету не потрібний;
 • підтримка технології розгортання C2R (Click-to-Run - «натисні та працюй») стає єдиним варіантом, а MSI відходить у минуле;
 • система безпеки оновлюється щомісяця в рамках звичайного оновлення системи;
 • за допомогою технологій оптимізації завантаження операційної системи Windows 10 - навантаження на мережу знижується;
 • у всіх додатках з'явилася кастомізація команд, розпізнавання сили натискання та кут нахилу стілусу;
 • розширилися можливості презентації MS PowerPoint - морфінг та масштабування;
 • пакет включає вже задатки штучного інтелекту: інфографіка в таблицях Excel, розпізнавання тексту на зображеннях у SharePoint або OneDrive, розшифровка скорочень, абревіатур і сленгу в редакторі Word.

Microsoft Office 2019 - купити ви можете прямо зараз у нашому гіпермаркеті софту

SoftMart – компанія, яка вже понад 10 років займається продажем софту на ринку України. Використовуючи свій досвід, ми зібрали у своєму електронному каталозі найактуальніші, необхідні та корисні програми для бізнесу, навчання та домашнього використання. У нас ви можете придбати гарячі новинки (наприклад, купити Microsoft Office 2019 або Office 365), так і отримати офіційну підтримку більш ранніх версій офісних програм (MS Office 2016 і 2013). Наші консультанти допоможуть обрати необхідний вам пакет та оформлять усі бухгалтерські документи, у тому числі і для державних організацій та академічних структур.

Вирішуйте щоденні офісні завдання з легкістю, а ми подбаємо про найкраще програмне забезпечення для вас.