1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Ascon QiBox

Артикул: 20000892 Партномір : ASC-QiBox-rp Найменування : Ascon QiBox request price

Доступність: Є в наявності

1,00 ₴

Ascon QiBox

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • Ascon QiBox

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  QiBox – унікальне рішення для сучасного рівня якості постачальника автокомпонентів! 20000892
  1
  Ascon
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  QiBox — унікальне рішення для сучасного рівня якості постачальника автокомпонентів!

  QiBox (Quality-in-Box, «якість у коробці») об'єднує в одному рішенні всі необхідні засоби для виконання обов'язкових вимог Системи управління якістю для автомобільної промисловості ISO/TS 16949 та інструменти для управління проектами у точній відповідності до процедури якості нової продукції споживача. І це робить QiBox унікальним рішенням для сучасних постачальників автокомпонентів.

  QiBox включає наступні модулі:

  • Систему управління проектами;
  • Систему керування даними та електронний архів;
  • Системи автоматизованого проектування;
  • Додаток для керування спеціальними характеристиками;
  • Додатки для автоматизації роботи спеціальних методів, таких як FMEA, SPC, MSA;
  • Додаток для формування комплекту документів для подання споживачеві.

  Система QiBox призначена для підвищення ефективності роботи постачальників автомобільних компонентів під час підготовки виробництва нової продукції.

  Постачальник автомобільних компонентів повинен виконувати вимоги як стандарту ISO/TS, так і вимоги конкретного споживача.

  При розробці системи враховувалися вимоги стандарту ISO/TS 16949 та процедур якості нової продукції автовиробників. На сьогоднішній день це процедури ANPQP (альянс Renault-Nissan та ВАТ «АВТОВАЗ») та APQP (Ford, GM, Chrysler).

  Система QiBox розроблена компанією АСКОН спільно з консалтинговою фірмою UTAC (Франція). Система побудована на жорсткій методології ISO/TS 16949 і містить процедуру якості нової продукції у вигляді автоматизованого бізнес-процесу, а також вихідні форми необхідних документів.

  Всі компоненти рішення взаємодіють між собою в комплексі, обмінюючись інформацією через єдиний електронний архів даних, де зберігається вся інформація, що з'являється на всіх фазах процедури ANPQP. Крім того, всі користувачі рішення QiBox використовують єдині довідкові бази даних, відомості з яких застосовуються на всіх етапах підготовки виробництва.

  Методична опрацьованість QiBox дозволяє стандартизувати процес впровадження та до мінімуму скоротити адаптацію системи на підприємстві.

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті