1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Ascon Наскрізна 3D-технологія

Артикул: 20000885 Партномір : ASC-3DTechnology-rp Найменування : Ascon Наскрізна 3D-технологія request price

Доступність: Є в наявності

1,00 ₴

Ascon Наскрізна 3D-технологія

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • Ascon Сквозная 3D-технология

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  Бізнес-рішення «Наскрізна 3D-технологія» — це оптимальне типове вирішення актуальних завдань автоматизації процесів управління життєвим циклом виробу. 20000885
  1
  Ascon
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Бізнес-рішення «Наскрізна 3D-технологія» — це оптимальне типове вирішення актуальних завдань автоматизації процесів управління життєвим циклом виробу.

  Створено на основі кращих практик впровадження рішень АСКОН з урахуванням функціональних вимог підприємств оборонно-промислового комплексу, включаючи: забезпечення інформаційної безпеки та дотримання вітчизняних стандартів ЕСКД, ЕСТД та ін.

  Структура бізнес-рішення «Наскрізна 3D-технологія» (CT3D):

  1. Програмний комплекс.
  2. Конфігурація програмного комплексу, тобто. сукупність налаштувань, моделей даних, конфігураційних файлів, що забезпечують роботу відповідно до методології CT3D.
   У проектах, де йде кастомізація товарів під вимоги замовників, конфігурування виконується з нуля, причому часто доводиться моделювати кілька варіантів конфігурації, як досягається прийнятний рівень готовності системи до експлуатації. У типовому рішенні конфігурація ґрунтується на кращих практиках, що дозволяє заощаджувати час та знижувати ризики невідповідності конфігурації технології застосування.
  3. Методологія CT3D. Ключовий компонент бізнес-рішення «Наскрізна 3D-технологія». Сукупність описів процесів ЖЦІ, які виконуються з використанням програмного комплексу.

  Відповідаючи сучасним тенденціям розвитку в різних галузях машинобудування, АСКОН пропонує не просто прикладні інструменти автоматизованого проектування, а інтегровані комплексні рішення для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (КТПП) та включення КТПП до єдиного контуру управління підприємством. Новий рівень ефективності інформаційних технологій досягається за рахунок:

  • використання єдиної системи управління інженерними даними та життєвим циклом виробів у всіх службах підприємства, зайнятих КТПП
  • автоматизації управління наскрізними бізнес-процесами КТПП та потоками робіт
  • застосування єдиних джерел та засобів управління нормативно-довідковою інформацією
  • об'єднання територіально віддалених робочих груп в один інформаційний простір підприємства
  • консолідації всіх даних та документів, накопичених у процесі КТПП, у вигляді електронного складу виробу. У цьому контексті склад виробу містить не тільки звичні конструкторські специфікації, а всю необхідну інформацію для планування виробництва: виконання та варіанти замін, просторові моделі та креслення, результати перевірочних та інших розрахунків, дані про заготівлі та норми витрат матеріалів, технологічні маршрути, норми на виконання операцій, відомості про обладнання та СТО, історію змін об'єктів і документів, тощо тощо
  • автоматизованої передачі накопичених даних у системи управління підприємством.

  Найбільший ефект від застосування рішень АСКОН досягається на машинобудівних підприємствах таких профілів:

  • підприємства з повним циклом КТПП та виробництва виробів машинобудування (одиничне та дрібносерійне виробництво, у тому числі із позамовною формою випуску виробів)
  • самостійні конструкторські бюро, що проектують вироби для виробництва на потужностях замовника
  • підприємства, що випускають вироби з конструкторської документації замовника, головної організації, субпідрядника тощо
  • підприємства, що спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті виробів машинобудування.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті