1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Citrix Workspace Suite

Артикул: 20000468 Партномір : CWS-rp Найменування : Citrix Workspace Suite Request Price

Доступність: Є в наявності

1,00 ₴

Citrix Workspace Suite

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • Citrix Workspace Suite

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит

  Забезпечуйте безпечний доступ до програм, даних та сервісів з будь-якого пристрою за допомогою нового рішення Citrix Workspace Suite. Це комплексне та потужне рішення оптимально відповідає вимогам будь-яких користувачів щодо продуктивності, безпеки та мобільності, забезпечуючи миттєвий доступ до персоналізованих десктопів, мобільних додатків, веб-додатків та додатків Windows, а також даних та сервісів по будь-якій мережі. Свобода вибирати, де, коли і як виконувати роботу, дозволяє підвищити мобільність та продуктивність співробітників.

  20000468
  1
  Citrix
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Забезпечуйте безпечний доступ до програм, даних та сервісів з будь-якого пристрою за допомогою нового рішення Citrix Workspace Suite. Це комплексне та потужне рішення оптимально відповідає вимогам будь-яких користувачів щодо продуктивності, безпеки та мобільності, забезпечуючи миттєвий доступ до персоналізованих десктопів, мобільних додатків, веб-додатків та додатків Windows, а також даних та сервісів по будь-якій мережі. Свобода вибирати, де, коли і як виконувати роботу, дозволяє підвищити мобільність та продуктивність співробітників.

  Переваги Citrix Workspace Suite:

  • підвищення продуктивності праці співробітників завдяки миттєвому доступу до додатків, даних та робочих місць;
  • підвищення комфортності роботи користувачів у будь-якій мережі;
  • забезпечення мобільності співробітників завдяки самостійному доступу до корпоративних ресурсів;
  • забезпечення безпеки корпоративного контенту у хмарі та на пристрої;
  • надання єдиного гнучкого рішення для комплексного управління.

  Ключові функції Citrix Workspace Suite:

  • Персоналізований контент для кожного користувача
   Сучасним співробітникам потрібна гнучкість, що дозволяє працювати на будь-якому пристрої та з будь-якого місця. За допомогою Citrix Workspace Suite співробітники зможуть отримувати доступ до всіх своїм додаткам, даним та навіть персоналізованим десктопам з будь-якого корпоративного або особистого пристрою, включаючи планшети, смартфони, ПК, Mac або тонкі клієнти. У той же час ІТ-відділи можуть налаштувати належний набір додатків, десктопів та даних, оптимізуючи при цьому контент відповідно до вимог кожного користувача щодо безпеки, продуктивності, персоналізації та мобільності.
  • Самостійний доступ до всіх програм
   CitrixWorkspace Suite пропонує уніфікований магазин програм, що включає програми Windows, веб-, SaaS-і мобільні програми, які можуть бути доставлені на будь-який пристрій. Даний магазин програм дозволяє ІТ-відділам розмістити всі корпоративні сервіси в єдиному місці, де співробітники зможуть самостійно отримувати доступ до додатків, які їм необхідні в роботі. Крім того, Citrix Workspace Suite містить «рідні» для пристроїв мобільні програми, у тому числі безпечний поштовий клієнт, календар та браузер, що максимально підвищує безпеку та продуктивність мобільних співробітників
  • Високий рівень комфортності роботи користувачів
   Citrix Workspace Suite забезпечує максимальну комфортність роботи з будь-яким додатком або робочим столом. Використовуючи універсальний клієнт, доступний на всіх планшетах, смартфонах, ПК, Mac та тонких клієнтів, ІТ-відділ може доставляти високоякісний Windows-контент по глобальних мережах з низькою пропускною здатністю та великими затримками, мобільним мережам 3G/4G різної якості або надійної корпоративної локальної мережі При цьому ІТ-відділ може забезпечити таку, що не має рівних комфортність роботи на будь-якому мобільному пристрої, безпечно доставляючи веб-, SaaS- та мобільні додатки. Разом ці технології забезпечують надзвичайно зручні умови роботи для співробітників, дозволяючи їм досягти максимальних результатів.
  • Безпечно на конструктивному рівні (Secure by design)
   Citrix Workspace Suite пропонує захист корпоративного рівня для забезпечення безпеки даних та додатків та їх відповідності вимогам. Співробітники можуть отримувати доступ та синхронізувати всі свої дані на будь-якому пристрої, а також безпечно обмінюватися ними з людьми всередині організації та за її межами. У той же час ІТ-відділи отримують гнучкість управління цими даними локально, у хмарі або використовуючи поєднання обох способів для максимальної заощадження. Організації можуть звести до мінімуму втрати інтелектуальної власності та конфіденційних персональних даних шляхом централізації додатків та десктопів, забезпечуючи зберігання всього контенту у центрі обробки даних. І нарешті, ІТ-відділи можуть додати такі функції, як шифрування даних, аутентифікація за допомогою пароля, захисне блокування та видалення даних, політики взаємодії додатків та мікро-VPN, що забезпечить додатковий захист даних на мобільних пристроїв.
  • Єдине гнучке рішення
   Різноманітність у лавах сучасних співробітників призводить до необхідності придбання безлічі інфраструктурних рішень для десктопів, мобільних пристроїв, додатків та даних, кожна з яких потребує окремого управління та підтримки. Citrix Workspace Suite вирішує цю проблему за допомогою єдиного гнучкого рішення, здатного оптимізувати розгортання додатків та десктопів та управління життєвим циклом, що дозволяє скоротити витрати на ІТ-інфраструктуру. Завдяки централізованому управлінню та доставці стандартних образів на вимогу ІТ-відділ може підвищити успішність оновлень образів додатків та десктопів та забезпечити управління на основі ролей, конфігурування, безпеку та підтримку корпоративних та особистих пристроїв співробітників.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті