1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

eScan Enterprise Edition with Cloud Security

Артикул: 20000995 Партномір : ESC-EntCloud-rp Найменування : eScan Enterprise Edition with Cloud Security request price

Доступність: Є в наявності

1,20 ₴

eScan Enterprise Edition with Cloud Security

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • eScan Enterprise Edition with Cloud Security

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  eScan Enterprise Edition with Cloud Security — це найбільш підходяще рішення щодо інформаційної безпеки для великих мереж, що ефективно захищає мережу з мінімальним споживанням системних ресурсів. 20000995
  1.2
  eScan
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  З появою нових загроз, націлених на корпоративні мережі, зростає потреба в ефективних рішеннях, які можуть забезпечити високий рівень захисту та управління системою інформаційної безпеки серверів та робочих станцій, як стаціонарних, так і мобільних, а також поштових систем.

  Нова версія eScan Enterprise Edition with Cloud Security — це найбільш підходяще рішення щодо інформаційної безпеки для великих мереж, що ефективно захищає мережу з мінімальним споживанням системних ресурсів. В eScan Enterprise Edition реалізовані такі передові технології, як MWL*, DIRC**, NILP*** та складні евристичні алгоритми детектування вірусів. Завдяки цьому продукт забезпечує захист «нульового дня» для серверів та робочих станцій. Нова консоль централізованого управління eScan Management Console (EMC) тепер поставляється із захищеним веб-інтерфейсом, який полегшує динамічне керування системою безпеки серверів та кінцевих точок корпоративної мережі.

  Можливості продукту:

  Новий безпечний веб-інтерфейс

  Новий безпечний веб-інтерфейс використовує технологію SSL (рівень захищених сокетів) для шифрування всіх комунікацій між сервером та клієнтами, надійно запобігаючи атакам типу «людина-посередині». З новою консоллю eScan Management Console (EMC) мережеві адміністратори можуть запускати та контролювати різні завдання забезпечення інформаційної безпеки, такі як оновлення антивірусних та антиспам-баз, активація ліцензій, встановлення та оновлення eScan, включення та вимкнення модулів eScan, видалення іншого антивірусного програмного забезпечення, дотримання комплексної політики інформаційної безпеки у мережі — і це через браузер.

  Інформаційна панель для кращого керування безпекою

  Інформаційна панель надає адміністратору відомості (у тому числі у графічних форматах) про стан керованих клієнтів, такі як дані про розгортання системи антивірусного захисту, інформацію про статус захисту та статистику вірусних інцидентів.

  Керування знімними пристроями

  Адміністратори можуть призначати права доступу до знімних пристроїв, таких як CD-ROM та карти пам'яті USB. За допомогою модуля контролю програм адміністратори мають можливість обмежувати використання певних програм на клієнтських комп'ютерах.

  Запобігання розповсюдженню вірусів у мережі, оповіщення в реальному часі та звітність

  eScan автоматично запобігає розповсюдженню шкідливих програм у мережі та відправляє адміністраторам сповіщення про вірусні інциденти, що відбулися. Продукт може миттєво повідомляти про такі події, як запуск певних програм, USB/Flash-пристроїв та з'єднання з небажаними сайтами на клієнтських комп'ютерах. Адміністратори мають можливість переглядати докладні звіти про всіх клієнтів, а також експортувати звіти у HTML- та PDF-форматах для поглибленого аналізу.

  Керування виправленнями

  Адміністратори можуть керувати критичними виправленнями, випущеними компаніями eScan MicroWorld та Microsoft, гарантуючи встановлення останніх патчів на всіх клієнтах у мережі.

  Просунуте блокування файлів та захист папок

  Адміністраторам доступна функція, яка дозволяє заборонити створення певних типів файлів та папок, а також модифікацію об'єктів комп'ютерної системи шкідливими програмами.

  Двосторонній брандмауер для серверів та клієнтів

  Двосторонній брандмауер із заданими наборами правил відстежує та реєструє весь вхідний та вихідний трафік відповідно до певних політик.

  Новий швидкий інтелектуальний сканер, що працює на запит

  Новий сканер на запит із технологією «білих списків» (Whitelisting) виконує швидке сканування на клієнтських комп'ютерах, споживаючи мінімальну кількість системних ресурсів. В енергозберігаючому режимі battery mode продукт автоматично визначає, коли ноутбук/нетбук працює від акумулятора, і в цей час обмежує виконання таких ресурсомістких процесів, як сканування за розкладом, забезпечуючи тим самим максимально довгий час автономної роботи.

  Системні вимоги:

  Операційна система (серверна/клієнтська): Microsoft® Windows® 2012/SBS 2011/Essential/2008 R2/2008/2003 R2/2008/2003 R2/2003/8/7/Vista/XP SP 2/2000 Service Pack 4 та Rollup pack 2 64-бітові версії)
  CPU 2ГГц Intel™ Core™ Duo або еквівалент (для eScan Server)
  1ГГц Intel™ Pentium™ (для клієнтів eScan)
  Пам'ять: 4ГБ та вище (для eScan Servers)
  1ГБ і вище (для клієнтів eScan)

  Інші вимоги

  Веб-браузер: Microsoft Internet Explorer 7/8/9; Firefox 14 і вище
  Вільний дисковий простір: 8ГБ і вище (для eScan Servers); 1,5ГБ і вище (для клієнтів eScan)

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті