1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Dr.Web

dr-web-logo1.jpg

Компанія Dr.Web (Доктор Веб) заснована в 1992 році Ігорем Даниловим у місті Санкт-Петербург. Пріоритетним напрямом розвитку Dr.Web є розробка високоефективних антивірусних систем, здатних протистояти сучасним модернізованим загрозам. Крім того, фахівці Dr.Web націлені на виробництво інноваційних комплексних систем захисту комп'ютерного обладнання від усіх видів загроз комп'ютерній безпеці.

У лабораторії компанії проводиться безперервний моніторинг та аналіз сучасних шкідливих об'єктів для розробки найефективніших засобів захисту комп'ютерної техніки. Співробітники компанії націлені на розробку засобів повного та якісного захисту інформаційних ресурсів підприємств, комп'ютерного та серверного обладнання та інших корпоративних активів. Програмні рішення компанії дозволяють запобігти впровадженню черв'яків, вірусів, зомбі, троянських програм, шпигунських програм, систем несанкціонованого доступу, а також широкого спектру інноваційних та модернізованих загроз. Dr.Web виробляє програмні рішення для великих і малих підприємств і домашніх користувачів. Програмні комплекси Dr.Web постійно вдосконалюються для найбільш повного охоплення безлічі сучасних додатків та операційних систем. Безперервні поновлення продуктів компанії дозволяють підтримувати систему безпеки підприємства завжди в актуальному стані. Технічні фахівці компанії завжди готові надати консультації або підтримку користувачам англійською, французькою, німецькою, російською та японською мовами.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати