1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Eset

eset-logotype.png

Компанія ESET займається розробкою антивірусного програмного забезпечення та його успішною реалізацією на міжнародному ринку майже два десятиліття. Згідно з рейтингом Deloitte's Technology Fast 50, ESET посідає третє місце у світі серед IT-компаній за темпами розвитку. Таких вражаючих результатів було досягнуто створенням технології, що перевернула уявлення про методи виявлення мережевих загроз.

Історія компанії починається в 1992 році зі створення Петером Пашко компанії зі штатом із чотирьох осіб у Братиславі, Словаччина. Тепер у ESET є штаб-квартири також у Сінгапурі, США, Аргентині та Польщі та представництва у більш ніж ста п'ятдесяти країнах світу, у тому числі й в Україні. Згідно з опитуванням, проведеним за широкою вибіркою в різних країнах світу компанією United Consultants, ESET входить до п'ятірки найпопулярніших серед домашніх користувачів антивірусних компаній.

Всі продукти  ESET засновані на платформі технології ThreatSense. Це складна система, що поєднує у собі традиційний підхід до виявлення вірусів – сигнатурний аналіз – з більш сучасним методом розширеної евристики - аналізу коду. Технологія дозволяє виявляти не лише вже відомі, а й нові віруси. Такий синтезований підхід до проблеми розпізнавання шкідливих програм завоював оснащення під брендом ESET репутацію надійного часу, що відповідає вимогам часу.

У лінійці програм компанії є також рішення, розроблені для забезпечення безпеки серверів та, що актуально зараз, мобільних пристроїв.

Клієнтами ESET в Україні є великі українські та міжнародні організації: Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство фінансів, Львівська та Одеська залізниці та інші.

Глобальність підходу до створення захисних комп'ютерних систем виражається і в слогані компанії: "We protect your digital worlds" - "Ми захищаємо ваші цифрові світи".

Купити ліцензійні програми ESET: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.

Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати