1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

McAfee

mcafee_logo.jpg

Компанія McAfee є одним з найбільших світових розробників та виробників програмних рішень. McAfee спеціалізується на створенні засобів забезпечення безпеки корпоративних активів, інформаційних даних та локальних мереж.

Фахівці компанії McAfee здійснюють безперервний моніторинг та аналіз шкідливих об'єктів та загроз комп'ютерній безпеці для розробки найбільш продуктивних продуктів, що забезпечують захист комп'ютерної техніки великих та малих підприємств.

Програмні рішення McAfee запобігають впровадженню черв'яків, вірусів, зомбі, троянських програм, шпигунських додатків, систем несанкціонованого доступу та управління, модулів відстеження паролів і атак хакерів, інноваційних та модифікованих загроз комп'ютерній безпеці. Програмні комплекси McAfee дозволяють забезпечувати конфіденційність цінних інформаційних ресурсів підприємства.

Програмні пакети McAfee покликані повною мірою реалізувати встановлену корпоративну безпеку організацій. Продукти McAfee легко інтегруються в існуючу локальну мережу, прості в установці та інженерно-технічному обслуговуванні.

Зручний та інтуїтивно зрозумілий адміністративний інтерфейс і система централізованого управління дозволяє з легкістю відстежувати та координувати всі процеси, що відбуваються в корпоративній мережі. Програмні рішення McAfee мають зручну систему постійної звітності, яка дозволяє відстежувати наявність та характер загроз безпеці.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати