1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Symantec

symantec_logo-mf.jpg

Symantec — компанія, що виробляє та розробляє програмне забезпечення у сфері антивірусної безпеки. Штаб-квартира розташована у місті Купертіно, штат Каліфорнія, США. На даний момент компанія є одним із лідерів з виробництва антивірусного програмного забезпечення у світі.

 

Компанія Symantec була заснована в 1982 році Гарі Хендріксом за рахунок Національного наукового фонду США. Слід зазначити, що від початку компанія працювала над програмами зі створення штучного розуму, навіщо було найнято працювати кілька дослідників природної мови зі Стенфордського університету.

 

У 1997 році компанію Symantec купила корпорація, що займається розробкою програмного забезпечення, C&E Software, яка була заснована Денисом Колманом та Гордоном Юбенксом (останній очолював компанію).

>

 

У 1985 році компанія розробила свій перший програмний продукт — ним була програма, яка керувала базами даних, що містила редактор тексту. У 1990 році компанія Symantec купила компанію Peter Norton Computing, яка розробляла програмне забезпечення для DOS. Програмні продукти для управління даними, а також антивірусні рішення досі мають ім'я цієї компанії.

 

Колись компанія також розробляла програмне забезпечення для IT-фахівців на платформах Macintosh та IBM PC, зокрема, THINK Pascal, THINK C, Symantec C++ та Visual Cafe. На жаль, компанія залишила цю частину ринку комп'ютерних програм, тоді як Metrowerks, Microsoft та Borland зайняли значну частку сегмента.

 

З 2010 року до складу холдингу Symantec входить також компанія PGP, що спеціалізується на шифруванні даних

 

Купити ліцензійні програми Symantec: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.
Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати