1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

NAKIVO Backup & Replication

Артикул: 20000980 Партномір : NAK-BkpRepl-rp Найменування : NAKIVO Backup & Replication request price

Доступність: Є в наявності

1,00 ₴

NAKIVO Backup & Replication

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

 • NAKIVO Backup & Replication

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  Рішення Nakivo Backup & Replication є швидким, надійним та доступним засобом резервного копіювання для віртуального середовища VMware. 20000980
  1
  Nakivo
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Рішення Nakivo Backup & Replication є швидким, надійним та доступним засобом резервного копіювання для віртуального середовища VMware. Nakivo Backup & Replication for VMware дозволяє проводити резервне копіювання, реплікацію та відновлення віртуальних машин VMware. Продукт сертифікований VMware і використовується понад 13 000 клієнтів по всьому світу.

  Можливості продукту:

  • Просте розгортання. Продукт може бути встановлений на Windows, Linux або розгорнутий як попередньо налаштований готовий образ віртуальної машини. Nakivo Backup & Replication for VMware можна встановити безпосередньо на мережні накопичувачі Synology NAS або Western Digital NAS і створити власний високопродуктивний пристрій резервного копіювання віртуальних машин.
  • Nakivo Backup & Replication for VMware підтримує будь-який зручний спосіб захисту віртуальних машин, дозволяючи створювати резервні копії локально, віддалено або в публічних хмарах. Продукт підтримує Exchange, Active Directory, MS SQL, SharePoint, Oracle та інші програми та бази даних. Рішення дозволяє скорочувати логи Exchange та мінімізувати необхідні обсяги пам'яті.
  • Nakivo Backup & Replication for VMware створює резервні копії за інкрементно-нескінченним методом і відправляє до сховища лише змінені дані, що значно прискорює процес резервного копіювання віртуальних машин та знижує навантаження на мережу. Крім того, рішення використовує технологію VMware Changed Blocks Tracking для швидкого визначення даних, що зазнали змін з моменту останнього збереження резервної копії. Для кожної віртуальної машини можливо створити до 1000 точок відновлення та за допомогою політики зберігання «Дід-батько-син» забезпечувати резервне копіювання на щоденній, щотижневій, щомісячній та щорічній основі. Резервні копії можуть зберігатися в різних резервних сховищах, не торкаючись при цьому вихідних хостів ESXi і віртуальних машин. Продукт дозволяє читати віртуальні машини з одного резервного сховища, тоді як копії можуть зберігатися в інших місцях.
  • Nakivo Backup & Replication for VMware автоматично дедуплікує резервні копії віртуальних машин на рівні блоків та гарантує зберігання лише унікальних даних. Кожен блок даних автоматично стискається та займає менше дискового простору сховища.
  • Рішення забезпечує шифрування даних за допомогою AES 256.
  • Продукт Nakivo Backup & Replication for VMware забезпечує миттєву перевірку резервних копій віртуальних машин. Як тільки створення резервної копії завершено, система миттєво відновлює віртуальну машину безпосередньо із щойно створеної резервної копії, завантажує ОС, робить скріншот, потім скидає тимчасово відновлену віртуальну машину та відправляє скріншот разом зі звітом про успішне виконання завдання електронною поштою.
  • Миттєве відновлення з резервних копій віртуальних машин. Функція Flash VM Boot дає можливість запускати віртуальні машини безпосередньо зі стисненого та дедуплікованого сховища. Продукт також дозволяє миттєво відновлювати об'єкти програм Microsoft Exchange та Active Directory (наприклад, окремі листи Exchange або групи Active Directory), а також окремі файли та каталоги Windows та Linux. Відновлення здійснюється безпосередньо зі стисненого та дедупікованого сховища без запуску віртуальної машини.
  • Вбудована реплікація віртуальних машин. Nakivo Backup & Replication for VMware створює та підтримує ідентичні копії вихідної віртуальної машини на цільовому хості ESXi. Репліки (копії) віртуальних машин залишаються вимкненими та не споживають ресурси, проте можуть бути активовані у разі аварії. Продукт дозволяє створити до 30 точок відновлення для репліки віртуальної машини. Кожна точка відновлення є снапшотом віртуальної машини (знімок стану віртуальної машини в певний момент). Якщо вихідна віртуальна машина пошкоджена, користувач зможе відновити її репліку навіть без використання продукту.
  • Технології стиснення даних та зниження потоку інформаційного обміну дозволяють продукту знизити мережевий трафік у середньому на 50%, зменшуючи тим самим навантаження на мережу та збільшуючи швидкість резервного копіювання та відновлення у 2 рази. Nakivo Backup & Replication for VMware може запускати десятки операцій резервного копіювання, реплікації та відновлення одночасно, дозволяючи прискорити обробку даних та скоротити час, що виділяється на захист даних віртуальних машин.
  • Продукт підтримує оптико-волоконні комутовані аналогові мережі та мережі, що працюють за протоколом ISCSI, що дозволяє розвантажити мережу виробничого підприємства та значно збільшити швидкість резервного копіювання та реплікації.

  Схеми ліцензування:

  • Безстрокове ліцензування. Ця ліцензія дозволяє використовувати NAKIVO Backup & Replication безстроково. Продукт ліцензується за кількістю сокетів/CPU на фізичному хості. Ліцензії потрібні лише для хоста-джерела процесів резервного копіювання та реплікації. Один рік супроводження включено до ціни ліцензії.
  • Редакції Pro та Enterprise Editions працюють з будь-якою версією середовища VMware, і користувач може придбати будь-яку кількість ліцензій.
  • Редакції Essentials обмежені кількістю сокетів (2, 4 та 6).
  • Ліцензування підписки також ліцензується за кількістю сокетів центрального процесора. На відміну від традиційного ліцензування, де підтримка та обслуговування повинні оновлюватися на регулярній основі, ліцензування за підпискою дає можливість безкоштовно отримувати послуги підтримки, обслуговування та оновлення на той час, поки Підписка активна.

  Системні вимоги:

  • Director and Onboard Transporter:
   • CPU: x86-64, 2 ядра
   • RAM: 4 GB + 250 MB для кожного завдання
   • Free space: 1 GB
  • Transporter:
   • CPU: x86-64, 2 ядра
   • RAM: 2 GB + 250 MB для кожного завдання
   • Free space: 1 GB
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті