1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Adobe InDesign CC

Артикул: 20000253 Партномір : 65270557BA01A12 Найменування : Adobe InDesign CC Licensing Subscription 1 Year

Доступність: Є в наявності

17 999,00 ₴

Adobe InDesign CC

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  17 999,00 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  17999.0000
  17 999,00 ₴

  Програмне забезпечення для настільних систем Adobe InDesign CC 2015 є універсальним додатком для публікації контенту, який забезпечує точний контроль над дизайном та типографікою на рівні пікселів. З цією програмою ви зможете створювати стильні виразні сторінки для друку, планшетних ПК та інших екранів. Зручна адаптація макетів до різних форматів сторінок, орієнтацій та пристроїв із збереженням високої якості зображення.

  20000253
  17999
  Adobe
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Програмне забезпечення для настільних систем Adobe InDesign CC 2015 є універсальним додатком для публікації контенту, який забезпечує точний контроль над дизайном та типографікою на рівні пікселів. З цією програмою ви зможете створювати стильні виразні сторінки для друку, планшетних ПК та інших екранів. Зручна адаптація макетів до різних форматів сторінок, орієнтацій та пристроїв із збереженням високої якості зображення.

  Ключові можливості:

  • Публікація для цифрових пристроїв. Створюйте виразні електронні книги та найсучасніший контент для планшетних пристроїв, який можна розповсюдити за допомогою інтегрованої послуги Adobe Digital Publishing Suite — а також експортуйте інтерактивні макети у файли SWF або PDF.
  • Поліграфія. Створюйте чудові документи і відразу виводьте їх на друк або перетворіть у файли PDF для відправки на настільні та професійні принтери. Ефективно обробляйте пов'язаний контент, використовуйте інструменти збирання вмісту та інші функції. при розробці різних проектів завдяки тісній інтеграції провідних галузевих рішень Adobe, у тому числі Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat® та Flash® Professional.
  • < b>Інструменти підвищення продуктивності. Створюйте складні макети сторінок за допомогою пов'язаного вмісту, функції «Альтернативний макет», інструментів збору вмісту, «швидких» напрямних, функції швидкого створення таблиць та елементів керування, які застосовуються безпосередньо до об'єктів.
  • Надійна компіляція текстів. Створюйте красиву та сучасну друкарню за допомогою стилів, функції обтікання текстом, компонувальника абзаців, підтримки OpenType®, буквиць та можливості перетворення стилів для експорту EPUB.
  • Автоматизація. Створюйте потужні автоматизовані робочі процеси, використовуючи стандартні XML-функції для автоматичного заповнення сторінок текстом та зображеннями. Вбудуйте керований базами даних контент для мультиканальної публікації. IDML), формату на базі XML, який дозволяє розробникам створювати та змінювати файли з використанням стандартних інструментів XML.
  • Спільна робота при редагуванні. Покращуйте взаємодію дизайнерів та редакторів завдяки тісній інтеграції між InDesign та Adobe InCopy®.
  • Доступ до програмного забезпечення Adobe Digital Publishing Suite. Отримуйте доступ до програми Adobe Digital Publishing Suite* з InDesign для публікації привабливих цифрових документів, призначених для різних планшетних пристроїв. Нове видання Adobe Digital Publishing Suite, Single Edition дозволяє публікувати додатки на iPad окремо. і створюйте кілька версій макета для різних пристроїв та друкованих матеріалів в одному файлі InDesign.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті