1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Adobe

Adobe-mf.jpg

Компанія Adobe заснована у 1982 році. Adobe є одним з найбільших розробників та виробників програмних рішень для корпоративних та домашніх користувачів. Програмні комплекси Adobe є продуктами нового покоління, що базуються на прогресивних методах роботи з інформаційними та графічними даними.

Філії корпорації розташовані у всьому світі, а штатний персонал налічує понад 3.500 співробітників. Програмні комплекси Adobe є одними з провідних продуктів у своїй галузі.

Спектр продукції, що виробляється компанією, досить широкий, Adobe пропонує програми для роботи з web-ресурсами, обробки графічних фрагментів та виробництва друкованих виробів. Багатофункціональні програмні пакети Adobe надають найширші можливості для втілення творчих ідей, креативних рішень та підвищують зручність обробки зображень та текстових файлів.

За допомогою програмних рішень Adobe можна швидко та легко обробляти, видозмінювати та коригувати аудіо та відео, фотографії та текстові документи. Програмні пакети Adobe незамінні у сфері будівництва, видавництва та графічного дизайну. Вони дозволяють проводити наповнення веб-ресурсів та готувати до публікації друковані та графічні матеріали.

Купити ліцензійні програми Adobe: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.
Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати