1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Adobe Photoshop CC

Артикул: 20000249 Партномір : 65272486BB01A12 Найменування : Photoshop CC Licensing Subscription 1 year Education renewal

Доступність: Є в наявності

Від: 8 499,00 ₴

До: 17 999,00 ₴

Adobe Photoshop CC

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  8 499,00 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  8499.0000
  8 499,00 ₴

  Adobe Photoshop - це програма не тільки для покращення якості фотографій, а й основний інструмент комп'ютерної графіки, яка використовується в комерційних цілях. Ви можете усунути дефекти передачі кольору під час зйомки, створити багатошарове зображення, монтувати картинки в єдине ціле, працювати з ескізами і кресленнями, отримати доступ до фільтрів, ефектів, шрифтів для обробки текстових елементів. Фотошоп дозволяє працювати не лише з двовимірними, а й із тривимірними моделями. У ньому можна підготувати файл для друку як для звичайного принтера, так і для друкарні. Також програма незамінна для створення візуального контенту та оформлення сайтів, лендингів, цілих інтерактивних платформ.

  20000249
  8499
  Adobe
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Купити Adobe Photoshop для творчості - мрія будь-якого шанувальника растрової графіки

  Сьогодні купити Фотошоп з ліцензією воліють все більше користувачів, що працюють у мультимедійній сфері: фотографів, маркетологів, фахівців з графіки та візуального контенту. Відсоток тих, хто хоч раз встановлював собі на ПК Adobe Photoshop CC, за даними незалежних опитувань, становить 2/3 всіх користувачів. Це найкраще у світі програмне забезпечення для обробки зображень та втілення в реальність найсміливіших ідей дизайнерів. Більше того, компанія-розробник позиціонує себе як «Всесвіт для творчості на ПК та iPad». Вони давно вийшли «за рамки» стаціонарних комп'ютерів, давши можливість креативним і талановитим людям створювати свої шедеври на зручних для них в даний момент пристроях. Ліцензійну Адобу Фотошоп можна встановити на iPad і взяти з собою куди завгодно. Файли PSD синхронізуються між усіма девайсами завдяки хмарному сховищу Adobe Creative Cloud.

  Adobe Photoshop - це програма не тільки для покращення якості фотографій, а й основний інструмент комп'ютерної графіки, яка використовується в комерційних цілях. Ви можете усунути дефекти передачі кольору під час зйомки, створити багатошарове зображення, монтувати картинки в єдине ціле, працювати з ескізами і кресленнями, отримати доступ до фільтрів, ефектів, шрифтів для обробки текстових елементів. Фотошоп дозволяє працювати не лише з двовимірними, а й із тривимірними моделями. У ньому можна підготувати файл для друку як для звичайного принтера, так і для друкарні. Також програма незамінна для створення візуального контенту та оформлення сайтів, лендингів, цілих інтерактивних платформ.

  Чому Adobe Photoshop CC вважається найкращим софтом для роботи із зображеннями, фотографіями, графікою:

  1. Безпека. Розробники софту подбали про неї в першу чергу. Купуючи ліцензійний продукт, ви набуваєте надійності та впевненості в тому, що ваша інтелектуальна власність залишиться виключно вашою.
  2. Працездатність. Оригінальний Adobe Photoshop CC (купити який ви можете прямо зараз на нашому сайті) - багатофункціональна програма. Крім основного модуля, їй доступні спеціальні модифікації, що дають можливість працювати з віртуальною графікою та анімацією. При дотриманні системних вимог для пристрою софт працює практично блискавично, швидко обробляючи зображення без втрати необхідної якості.
  3. Інформативність. Розробники програми подбали про те, щоб кожен користувач відчував себе «у своїй тарілці» і зміг розкрити весь свій потенціал. Не важливо, на якому етапі ви приєдналися до дружньої команди Фотошоп, оскільки до програмного забезпечення додаються численні навчальні уроки, відеокурси, описи функцій, професійні рекомендації щодо роботи для будь-якого рівня підготовки.
  4. Доступність. Купуючи ліцензію, ви стаєте частиною величезної спільноти користувачів, які знаходяться з вами «на одній хвилі» і першими дізнаєтеся про новинки та заплановані оновлення. Як правило, розробники завжди анонсують вихід нової версії, задовго до того, як вона стане доступною всім іншим.
  5. Робота в команді. Тепер стало набагато простіше створювати арт-об'єкти та дизайн-проекти разом, незалежно від того, перебуваєте ви за сусідніми комп'ютерами або живете в різних містах. Створення зв'язаних смарт-об'єктів стало можливим за рахунок формування вмісту за допомогою посилань на зовнішні зображення. За наявності єдиного файлу на різних пристроях з ним можна працювати паралельно, не змінюючи вихідного коду, що дуже зручно в рамках одного проекту.

  Adobe Photoshop - купити ліцензію дешево можна на нашому сайті прямо зараз

  Як ми вже розповідали вище, ліцензійний Фотошоп купити набагато вигідніше, ніж робити ставку на піратські версії. Підписка на нього триває 1 рік, а ціна в гіпермаркеті SoftMart відрізняється відповідно до типу організації. Для підприємств та комерційних структур річна передплата обійдеться трохи дорожче, ніж академічна структура. Щоб продовжити передплату, вам не потрібно перебувати безпосередньо у Києві (Україна). Достатньо внести оплату та працювати з програмою з будь-якого куточка планети. Творіть на своє задоволення, а ми подбаємо про те, щоб інструменти для цього були найвищої якості.

  Оскільки ліцензія Adobe Photoshop CC може встановлюватись на дві операційні системи Windows і Mac, наводимо системні вимоги для двох ОС.

  Вимоги для Windows:

  • швидкість процесора з тактовою частотою - від 1,6 гігагерця (ГГц);
  • оперативний пристрій - від 4 Гб (з урахуванням розширення можливостей від 8 Гб);
  • доступне вільне місце на жорсткому диску (вінчестері) – від 5,2 гігабайт (Гб). Під час інсталяції програмі знадобиться додаткові 2,4 Гб для завантаження додаткового вмісту;
  • дозвільна можливість монітора - від 1280х800 пікселів (крапок);
  • наявність високошвидкісного Інтернет-з'єднання.

  Вимоги для Mac:

  • багатоядерний 64-розрядний процесор Intel;
  • оперативний пристрій - від 4 Гб (з урахуванням розширення можливостей від 8 Гб);
  • доступне вільне місце на жорсткому диску (вінчестері) – від 6,5 гігабайт (Гб). Під час інсталяції програмі знадобиться додаткові 2,5 Гб для завантаження додаткового вмісту;
  • дозвільна можливість монітора - від 1280х800 пікселів (крапок);
  • наявність високошвидкісного Інтернет-з'єднання.

  Adobe Photoshop ціна: на відміну від установки, залежить від вибраного вами типу передплати

  На програму Фотошоп – ціна залежить від того, який тип установки ви обрали на нашому сайті. Наприклад, якщо ви зробили замовлення та придбали весь Adobe Creative Cloud, то ця програма вже входить у вартість пакета.

  Незалежно від типу організації, яку ви вирішили купити, встановлення програми передбачає наступні дії:

  1. Підтвердіть вибір програми та натисніть кнопку «Завантажити».
  2. Вам знадобиться реєстрація на офіційному сайті розробника, оскільки ліцензія на продукти Adobe надається без серійного номера.
  3. Швидкість завантаження програми безпосередньо залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання.
  4. Після завершення встановлення вам слід перезавантажити пристрій.
  5. Тім вам слід натиснути ярлик з характерним логотипом на «Робочому столі». Фотошоп встановлюється і розташовується на вашому комп'ютері так само, як і всі інші програми: Program Files (для Windows) і Applications (для Mac). Бажаємо вам гарних шедеврів та приємної творчості.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті