1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Core

Артикул: 20000034 Партномір : KL4861OA*FS-5-9 Найменування : Kaspersky Endpoint Security for Business - Core Base 1 5-9

Доступність: Немає в наявності

Від: 316,25 ₴

До: 797,50 ₴

Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Core

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  ---

  Введите число

  Кінцева ціна:
  Ціна на запит
  Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАРТОВИЙ пропонує користувачам посилений захист від шкідливих програм на базі сигнатур, проактивних методик та «хмар». Рішення підходить замовникам, які потребують лише захисту від вірусних програм. 20000034
  316.25
  Kaspersky
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Завантажити пробну версію можна тут< /span>

  Порівняння версій Касперського для бізнесу доступне за цією посилання

  Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАРТОВИЙ пропонує користувачам посилений захист від шкідливих програм на базі сигнатур, проактивних методик та «хмари». Рішення підходить замовникам, які потребують лише захисту від вірусних програм.

  Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАРТОВИЙ: переваги

  • Активний захист від вірусних програм із сигнатурним та проактивним захистом, а також з поведінковим аналізом загроз та хмарною технологією. Це дозволяє усувати всі види загроз, включаючи недосліджені.
  • Новий вид захисту робочих станцій мережі корпорації від хакерських атак з удосконаленою системою запобігання проникненням та мережевим екраном.
  • Ваш бізнес захищають мільйони користувачів хмарної мережі Kaspersky Security Network, яка автоматично збирає дані про зараження шкідливими речовинами та потенційно небезпечну поведінку програм у корпоративних системах. Щодня приходить понад 25 млн прикладів, досліджуються нові загрози та створюються оновлення інформаційних баз та програмних модулів.
  • Kaspersky Endpoint Security для бізнесу СТАРТОВИЙ швидко розгортається та легко налаштовується, також він має встановлені оптимальні налаштування та єдину централізовану консоль Kaspersky Security Center, що спрощує контроль та захист усіх кінцевих користувачів.
  • Гнучкість та масштабованість Kaspersky Security для бізнесу дозволить доповнювати СТАРТОВИЙ рівень різними технологіями для забезпечення безпеки окремих вузлів корпоративної мережі та керувати ними з єдиною консоллю управління Kaspersky Security Center.

  Для того, щоб купити Kaspersky Endpoint Security for Business - Core або отримати безкоштовну консультацію щодо продукту, зв'яжіться з нашим менеджером.

  Завантажити пробну версію можна тут
  Порівняння версій Касперського для бізнесу доступне за цим посиланням

  Функціональність програми, доступна за комерційною ліцензією, залежить від виду комерційної ліцензії.

  • Стартова / Kaspersky Workspace Security. Ліцензії цих видів призначені захисту робочих станцій. Не призначені для захисту файлових серверів та мобільних пристроїв. Не дозволяють використовувати контрольні компоненти, за винятком Контролю активності програм.
  • Стандартна / Kaspersky Business Space Security / Kaspersky Enterprise Space Security. Ліцензії цих видів призначені для захисту файлових серверів, робочих станцій та мобільних пристроїв. Дозволяють використовувати компоненти контролю на робочих станціях та мобільних пристроях.
  • Розширена / Total / Kaspersky Total Space Security. Ліцензії цих видів призначені для захисту файлових серверів, робочих станцій та мобільних пристроїв, дозволяють використовувати компоненти контролю на робочих станціях та мобільних пристроях та функціональність шифрування даних на робочих станціях.

  Після закінчення терміну дії комерційної ліцензії програма продовжує роботу, але з обмеженою функціональністю. Ви можете використовувати компоненти захисту та контролю та виконувати антивірусну перевірку на основі баз, встановлених до дати закінчення строку дії ліцензії. Крім того, програма шифрує змінні та зашифровані до закінчення терміну дії ліцензії файли, але не шифрує нові файли. Kaspersky Security Network недоступний.

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті