1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Kerio Control Sophos (Server)

Артикул: 20000210 Партномір : K20-0312005 Найменування : Kerio Control Sophos AV Server Extension, 5 users re

Доступність: Є в наявності

427,68 ₴

Kerio Control Sophos (Server)

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  1,00 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  1.0000
  1,00 ₴

  Програмний комплекс Kerio Control є високопродуктивним рішенням, призначеним для забезпечення безпеки локальних мереж будь-якого масштабу та рівня складності. Kerio Control дозволяє здійснювати аналіз, адміністрування та оптимізацію функціонування корпоративних активів.

  20000210
  427.68
  Kerio
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Програмний комплекс Kerio Control є високопродуктивним рішенням, призначеним для забезпечення безпеки локальних мереж будь-якого масштабу та рівня складності. Kerio Control дозволяє здійснювати аналіз, адміністрування та оптимізацію функціонування корпоративних активів.

  Програмний пакет – ідеальний засіб для мереж, в яких існує потреба організовувати жорсткі, прив'язані до конкретних користувачів політики захисту та аналізувати витрати web-трафіку. Kerio Control дає можливість робити складання докладних звітів.

  Предбачено можливість відображення відомостей про кожного конкретного співробітника із внутрішньої бази даних підприємства. Kerio Control дозволяє організувати систему автентифікації користувачів для доступу до мережевих ресурсів за допомогою міжмережевого екрану.

  Є функція створення корпоративних безпекових політик для конкретних співробітників з обмеженням доступу до мережі Інтернет. Kerio Control надає можливість здійснювати контроль діяльності користувачів у мережі Інтернет.

  Інноваційні технології, такі як web-фільтр, інтегрований антивірусний шлюз, система сканування для пірингових мереж, модуль попередження вторгнень та контентно-залежні засоби запобігання відкриттю небажаних інтерактивних порталів допомагають значно підвищити ефективність використання корпоративного web-трафіку. Kerio Control захищає від вірусів, шпигунських програм, завантажень заражених об'єктів та іншого шкідливого коду.

  Програмне рішення передбачає можливість створення безлічі віртуальних каналів між корпоративними web-ресурсами, за рахунок чого підтримується безперервний зв'язок з клієнтами та партнерами компанії. Kerio Control містить додаткові модулі для організації віртуальних з'єднань в середовищі операційних систем Windows, Mac і Linux, забезпечуючи клієнтський доступ за допомогою мережевого протоколу SSL VPN з використанням web-браузера.

  Система автоматичного балансування робочих навантажень та перерозподілу потужностей у разі аварій або збоїв допомагає значно підвищити результативність та продуктивність праці кінцевих користувачів.Kerio Control надає можливість встановлення обмежень для смуг пропускання. web-трафіку забезпечує високу ефективність функціонування критично важливих корпоративних програм. Kerio Control здійснює безперервний моніторинг локальної мережі для виявлення несанкціонованих вторгнень та підозрілих об'єктів.

  Особливості Kerio Control:

  • Контроль всіх вхідних та вихідних мережних з'єднань;
  • Виявлення та нейтралізація шкідливого коду;
  • Перевірка файлів з подвійним шлюзуванням;
  • Захист корпоративних активів у режимі поточного часу;
  • Можливість запуску та одночасного функціонування двох антивірусних продуктів;
  • Інтеграція з багатьма системами безпеки;
  • Підтримка мережних протоколів передачі даних SMTP, POP3, FTP та HTTP;
  • Засоби запобігання відвідуванню користувачами заданих категорій web-сайтів;
  • Запобігання несанкціонованим вторгненням та неавторизованим підключенням;
  • Функція створення окремих політик доступу до мережі для заданих співробітників;
  • Легкість масштабування;
  • Налаштування відповідно до потреб конкретного підприємства;
  • Генерування докладних звітів на основі аналізу корпоративної мережі;
  • Система централізованого управління з єдиної консолі;
  • Можливість дистанційного адміністрування;
  • Відсутність обмежень щодо кількості віртуальних мереж;
  • Об'єднання кількох філій у єдину інженерно-технічну інфраструктуру.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті