1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Kerio

keriothe.gif

Корпорація Kerio Technologies розробляє програмні продукти для організації поштової системи, наголошуючи на безпеці, а також зручності користування , розробляючи більш дружній інтерфейс.

Велика кількість позитивних відгуків компанія заслужила за розроблений у 1997 році продукт WinRoute Pro. Назва Kerio Technologies Inc. вона отримала 2001 року. Завдяки високій продуктивності та простоті використання програмного комплексу WinRoute, компанія змогла завоювати довіру багатьох користувачів та почала стрімко займати провідні позиції на ринку програмного забезпечення. Позитивні відгуки WinRoute отримав не тільки від преси, а й безпосередньо від тих, хто має можливість користуватися даним програмним забезпеченням – IT-фахівців. Після проходження сертифікації ICSA у червні 2000 року цей програмний комплекс почав виходити більші ринки ПЗ. Завдяки зручному інтерфейсу WinRoute став лідером серед програмного забезпечення у цій галузі. Також слід зазначити, що однією з головних переваг, що вплинули на позитивні думки щодо цього програмного продукту, є його досить низька ціна.

Купити ліцензійні програми Kerio: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.

Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати