1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Abbyy

abbyy-mf.jpg

У 1989 році в столиці Росії – Москві було засновано компанію ABBYY. Її засновником став студент 4 курсу МФТІ Давид Як. У наші дні ця компанія є провідним розробником програмного забезпечення для розпізнавання документів. Компанія створила найбільшу базу для впровадження на ринок прикладного лінгвістичного ПЗ власних розробок, які вважаються в наші дні найпотужнішими у своєму роді.

У групу ABBYY входять офіси з 9 країн світу: Росії, України, Німеччини, Великобританії, Японії, Тайвані та Кіпру, одне з відомих у Росії агенцій з перекладу тексту ABBYY Language Services (Perevedem.ru), а також видавництво ABBYY Press. За розробку нових продуктів, а також за роботу офісів у різних країнах світу відповідає головний офіс, розташований у Москві.

За офіційними даними, кількість користувачів продуктів компанії ABBYY досягла 30 млн. осіб у більш ніж 130 країнах світу. Щорічно тисячі організацій обробляють близько 1.6 мільярдів документів за допомогою продуктів та програмних рішень компанії. Варто зазначити, що програмне забезпечення компанії ABBYY дозволяє заощаджувати близько 200 мільйонів годин, які люди можуть витратити на відпочинок, спілкування або роботу.

Купити ліцензійні програми ABBYY: ціни, відгуки, замовлення ліцензії.
Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати