1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Microsoft Project 2016

Артикул: 20000406 Партномір : 076-05674 Найменування : Prjct 2016 SNGL OLP NL

Доступність: Немає в наявності

Від: 13 359,65 ₴

До: 17 337,23 ₴

Microsoft Project 2016

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  13 359,65 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  13359.6500
  13 359,65 ₴
  Выберите другой продукт Microsoft project
  Опис незабаром буде. 20000406
  13359.65
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії
  Опис незабаром буде.

  Microsoft Project пропонує гнучкі схеми ліцензування як для Онлайн, так і для рішень з Традиційною моделлю використання (локально).

  Хмарні рішення Project ліцензуються "за користувачами". Можна замовляти як окремі плани, так і як додатковий сервіс у Office 365.

  • Project Online Premium дозволяє організаціям почати використовувати та пріоритизувати управління портфоліо проектів та приносити користь бізнесу практично з будь-якого місця у світі.
  • Project Online Professional підтримує та організовує ваші проекти та ресурси. Легко та ефективно плануйте проекти, відстежуйте стан та спільно працюйте з колегами з будь-якої точки Землі.
  • Project Online Essentials надає можливості для команд з управління завданнями, ведення обліку часу та спільної роботи з колегами.
  Локальні версії Project доступні через Microsoft Volume Licensing.
  Project Server ліцензується, використовуючи модель Server/CAL (Client Access License). Це рішення вимагає ліцензії Project Server для кожного запущеного екземпляра, і CAL для кожного користувача або пристрою, який звертається до цього Project Server.
  • Project Server - допомагає організаціям розпочати роботу, пріоритизувати роботу та приносити необхідну користь бізнесу.
  • Project Server CAL - необхідна для кожного користувача або пристрою, який звертається до Project Server.
  • Project Professional - дозволяє вести спільну роботу з колегами, легко створювати та здійснювати успішні проекти. Включає Project Server CAL.
  • Project Standard - дозволяє вести та відстежувати хід проектів.

  При покупці менше 5 копій Project Professional 2016 або Project Standard 2016, ці продукти можна придбати у реселерів та дистриб'юторів.

  • Компьютер и процессор: 32- или 64-разрядный процессор с тактовой частотой от 1 ГГЦ и поддержкой набора инструкций SSE2
  • Память: 2 ГБ ОЗУ
  • Жесткий диск: 3,0 ГБ свободного пространства на жестком диске
  • Дисплей: ПК: разрешение экрана 1024 × 768
  • Графическая подсистема: Чтобы использовать аппаратное ускорение графики, необходима графическая карта с поддержкой DirectX10.
  • Операционная система: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 с пакетом обновления 1, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 или Windows Server 2008 R2
  • Браузер: Текущая или предыдущая версия Internet Explorer, текущая версия Microsoft Edge, Safari, Chrome или Firefox.
  • Версия .NET: Требуется .NET 3.5. Для некоторых компонентов может также потребоваться установить компоненты .NET 4.0, 4.5 или 4.6 CLR.
  • Другие: Для использования интернет-функций необходимо подключение к Интернету (за него может взиматься плата).

  Для установки программного обеспечения необходимо запустить установщик с установочного диска, или скачанный из интернета. Дальнейшие действия производятся в соответствии с указаниями мастера установки.

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті