1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Microsoft

microsoft-mf.jpg

Корпорація Microsoft була заснована в 1975 році. З того часу компанія розробляє програмні комплекси для забезпечення функціонування комп'ютерного обладнання та серверних пристроїв. Сьогодні Microsoft є загальновизнаним світовим лідером у сфері виробництва системних продуктів.

 

Продукти Microsoft розробляються із застосуванням новітніх технологічних методів, що дає можливість отримувати високопродуктивні рішення для домашнього та корпоративного використання. Здійснюючи безперервний моніторинг потреб сучасних користувачів, розробники компанії впроваджують програмні рішення, адаптовані під сучасні потреби.

Продукція Microsoft Програмні продукти дуже різноманітні. До них входять операційні системи, різноманітні системні пакети, серверні та бізнес-додатки, інструменти розробки та ігри. Для підтримки програмних рішень Microsoft надає цілодобову та щоденну службу технічної підтримки.

 

Програмні пакети Microsoft безперервно вдосконалюються. Вони адаптовані під безліч платформ та широкий спектр комп'ютерного обладнання. Продукти компанії успішно застосовуються у більш ніж п'ятдесяти країнах світу. Програмним забезпеченням Microsoft користуються великі та малі компанії, навчальні заклади, домашні користувачі та державні організації.

Застосування продуктів Microsoft дає можливість збільшити швидкість, продуктивність та ефективність роботи комп'ютерного обладнання та бізнес-процесів.

 

Купити ліцензійні програми Microsoft: ціни, відгуки, замовлення ліцензії. Доставка програмного забезпечення здійснюється по всіх містах України: Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Луганськ, Севастополь, Сімферополь, Запоріжжя, Львів, Ужгород та ін.

 

Товари бренду

показати ще
Сховати