1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Microsoft SQL Server 2014 R2 Business Intelligence Edition

Артикул: 20000337 Партномір : D2M-00667 Найменування : Microsoft SQLSvrBsnssIntelligence 2014 SNGL OLP NL Qlfd

Доступність: Немає в наявності

201 209,34 ₴

Microsoft SQL Server 2014 R2 Business Intelligence Edition

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  201 209,34 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  201209.3400
  201 209,34 ₴
  Выберите другой продукт Sql Server
  Преобразуйте свои сложные данные в полезные бизнес-сведения с помощью Microsoft SQL Server 2014 Business Intelligence. Эта проверенная и масштабируемая локальная платформа бизнес-аналитики позволит вашей организации принимать решения на основе данных. 20000337
  201209.34
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Преобразуйте свои сложные данные в полезные бизнес-сведения с помощью Microsoft SQL Server 2014 Business Intelligence. Эта проверенная и масштабируемая локальная платформа бизнес-аналитики позволит вашей организации принимать решения на основе данных.

  Ключевые возможности:

  • Масштабируемость, доступ к защищенным данным и знакомые инструменты.
  • Подключение к локальным данным из облака. Перемещение данных не требуется.
  • Создание действенных моделей данных, легких для понимания и анализа.
  • Доступ к КПЭ и многостраничным мобильным отчетам с единого современного веб-портала.
  • Доступ к КПЭ и отчетам на любом устройстве благодаря встроенным возможностям мобильной бизнес-аналитики.

  Создавайте аналитические решения корпоративного класса для получения ценных сведений с помощью знакомых средств визуализации данных, таких как Power BI и Excel. Объединяйте информацию из различных источников с помощью многомерных или табличных моделей для получения единой картины происходящего.

  Масштабируйте свое решение для предоставления отчетности, чтобы обеспечить поддержку тысяч пользователей, с помощью современной платформы для работы с отчетами корпоративного класса. Комплексные возможности работы с отчетами позволяют создавать и предоставлять современные мобильные отчеты в масштабах всей организации, а также управлять ими.

  Инвестиции в локальные данные и отчетность продолжают работать и в облаке. Подключайтесь к локальным данным без необходимости их переноса в облако и просматривайте информацию в едином расположении с помощью Power BI.

  При моделі ліцензування Server+CAL кожна операційна система із запущеним програмним забезпеченням SQL Server або будь-яким з його компонентів повинна мати ліцензію SQL Server відповідної версії. Кожна ліцензія сервера дозволяє запускати будь-яку кількість екземплярів SQL Server на одній машині (фізичній або віртуальній).

  Для доступу до SQL Server, кожен користувач або пристрій повинен мати SQL Server CAL (Client Access License) такої ж версії або новіше, як і екземпляр SQL Server, до якого здійснюється підключення.

  • Память
   Рекомендуется для Express выпусков: от 1 ГБ. Все другие выпуски: для обеспечения оптимальной производительности требуется не менее 4 ГБ с последующим увеличением по мере роста размера базы данных.
  • Процессор
   Рекомендуется процессор x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon с поддержкой Intel EM64T, Intel Pentium IV с поддержкой EM64T с тактовой частотой 1,4 ГГц или выше.
  • Жесткий диск
   Для SQL Server 2014 требуется как минимум 6 ГБ свободного места на диске.
  • .NET Framework
   Наличие .NET 4.0 является обязательным для SQL Server 2014. SQL Server устанавливает платформу .NET 4.0 на шаге установки компонентов.
  • Операционная система
   Windows Server 2012 R2 Datacenter 64-разрядная Windows Server 2012 R2 Standard 64-разрядная Windows Server 2012 R2 Essentials 64-разрядная Windows Server 2012 R2 Foundation 64-разрядная 64-разрядная версия Windows Server 2012 Datacenter Windows Server 2012 Standard (64-разрядная) Windows Server 2012 Essentials 64-разрядная Windows Server 2012 Foundation 64-разрядная Windows Server 2008 R2 Datacenter 64-разрядная с пакетом обновления 1 (SP1) Windows Server 2008 R2 Enterprise 64-разрядная с пакетом обновления 1 (SP1) Windows Server 2008 R2 Standard 64-разрядная с пакетом обновления 1 (SP1) Windows Server 2008 R2 Web 64-разрядная с пакетом обновления 1 (SP1) Windows Server 2008 SP2 Datacenter 64-разрядная Windows Server 2008 Enterprise 64-разрядная с пакетом обновления 2 (SP2) Windows Server 2008 SP2 Standard 64-разрядная Windows Server 2008 Web 64-разрядная с пакетом обновления 2 (SP2)

  Для установки программного обеспечения необходимо запустить установщик с установочного диска, или скачанный из интернета. Далее действия производятся в соответствии с указаниями мастера установки.

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті