1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Microsoft Windows 10 Education (База для подальшого апгрейду до версії PRO або EDU)

Артикул: 20000379 Партномір : KW9-00322 Найменування : WINHOME 10 RUS OLP NL Acdmc Legalization GetGenuine

Доступність: Є в наявності

4 202,40 ₴

Microsoft Windows 10 Education (База для подальшого апгрейду до версії PRO або EDU)

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  4 202,40 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  4202.4000
  4 202,40 ₴

  Microsoft Windows 10 Education для освітніх закладів базується на версії 10 Enterprise, але має покращені можливості, розроблені з урахуванням вимог цих організацій. Студенти та школярі, які використовують версії Home та Professional, мають право оновити ОС до версії Education.

  20000379
  4202.4
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Microsoft Windows 10 Education для освітніх закладів базується на версії 10 Enterprise, але має покращені можливості, розроблені з урахуванням вимог цих організацій. Студенти та школярі, які використовують версії Home та Professional, мають право оновити ОС до версії Education.

  Переваги

  Microsoft Windows 10 Education може стати інструментом для натхнення вчителів та учнів при досягненні нових успіхів у навчанні і не тільки. Компанія-розробник пропонує такі можливості:

  1. Набір освітніх засобів. Для покращення якості навчання пропонуються широкі можливості. У магазині розробника пропонується великий вибір програм, що відкривають двері для дослідницької праці та здобуття освіти. Функціональна насиченість операційної системи дозволяє одночасно виконувати безліч завдань, застосовувати цифрове чорнило та проводити спільну роботу в режимі онлайн.
  2. Доступні рішення. Компанія Microsoft усвідомлює необхідність дотримання наявного шкільного бюджету, тому намагається забезпечити освітні установи доступними пристроями Windows, що взаємодіють із безліччю різної периферійної техніки. За рахунок використання програм корпоративного ліцензування школи можуть суттєво заощаджувати.
  3. Безпека на висоті. Освітні установи потребують надійно захищених рішень від різних шкідливих програм, при цьому має бути забезпечена практична ідентифікаційна система. Windows 10 Education забезпечує всі необхідні показники, дбаючи про безпеку даних (Device Guard, BitLocker) та спрощення входу до системи (Azure Active Directory).
  4. Простота управління та оновлення. Вчителям та учням потрібні спрощені рішення, які не викликають складнощів при взаємодії, тому Windows 10 Education пропонує зручне управління ІТ-інфраструктурою шкільного закладу. А вбудовані поновлення мають мінімальну вартість. При цьому пропонуються на вибір зручні рішення: локальні чи хмарні.

  Розробники постійно покращують безпеку та розширюють можливості операційної системи, тому, купуючи Windows 10 Education, ви отримуєте у розпорядження надійний спеціалізований продукт.

  Покупка ліцензованої версії Windows

  Windows 10 Education – рішення для тих, хто веде діяльність у сфері освіти. Базова версія від Microsoft доповнена спеціалізованим функціоналом, адаптована під потреби вчителів та школярів. А поміркована цінова політика робить продукт доступним для широкого кола освітніх закладів.

  Ви розглядаєте можливість придбання Windows 10 Education, але ще залишилися додаткові питання? Сміливо ставте їх нашим фахівцям! На вас чекають професійні консультації, індивідуальний підхід та особливі фінансові умови!

  Зробіть навчання більш результативним з мінімальними витратами! Купуйте Windows 10 Education!

  Ліцензійна політика

  Коробкові версії продуктів (FPP)
  Для придбання невеликої (до п'яти) кількості продуктів найпростіше купити коробку з програмним продуктом. Коробки можуть придбати як індивідуальні користувачі, так і організації. Коробка містить ліцензійну угоду, сертифікат автентичності, реєстраційну картку, дистрибутив із програмним продуктом та, як правило, документацію у друкованому вигляді. Коробки можуть продаватись як у магазинах, так і у партнерів Microsoft.

  Original Equipment Manufacturer (OEM)
  Ліцензія на програмне забезпечення для продажу разом із новим комп'ютерним обладнанням.
  Придбати повну версію операційної системи Windows можна або у складі повністю зібраної комп'ютерної системи, або разом з непериферійним компонентом комп'ютерного обладнання, наприклад, як модуль пам'яті.
  Програми та серверне програмне забезпечення може постачатися лише у складі повністю зібраних комп'ютерних систем.

  Угода Microsoft Open License (OLP)
  Програма Open License призначена для тих, кому необхідно придбати кілька копій (ліцензій) одного або кількох програмних продуктів Microsoft. Вже при покупці 5 ліцензій користувач отримує значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення клієнт зможе користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних дрібних замовлень.
  Оплачуються лише ліцензії. Частина ціни програмного продукту становить упаковка, документація та носії (дискети або компакт-диски). Microsoft Open License заощаджує ваші гроші: ви платите лише за ліцензійні права та отримуєте знижку залежно від обсягу замовлення. Після оплати ліцензії вам залишається замовити у реселлера легальну копію дистрибутива з програмним продуктом та використовувати її як зразок для встановлення продукту на комп'ютери у вашій організації. Комплект документації також можна придбати додатково.

  Існує дві схеми придбання ліцензій за програмою Open License.
  Open License: Business — найпростіший шлях придбання ліцензій, що найбільше підходить середнім і малим організаціям з кількістю комп'ютерів від 5 до 100. Ця схема призначена для тих, кому треба придбати щонайменше 5 ліцензій. Замовлення може містити різні продукти та різні типи ліцензій. Наприклад, клієнт купує дві ліцензії на Windows Pro Upgrade, дві ліцензії на Office та одну ліцензію на MSDN. Вже при покупці 5 ліцензій користувач отримує значну знижку порівняно з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Якщо надалі клієнт поставить у своїй організації сервер, він зможе розмістити додаткове замовлення на серверний продукт, наприклад, Windows 2000 Server.

  Open License: Volume — ця схема закупівлі ліцензій призначена для тих користувачів, які одночасно купують велику кількість ліцензій на продукти та можуть отримати знижки за обсяг. У рамках цієї схеми всі програмні продукти Microsoft розділені на три групи: програми, системи та сервери. Замовлення може бути сформоване з різних продуктів у межах однієї групи.
  Кожна ліцензія на програмний продукт відповідає певній кількості балів.
  В рамках програми пропонується широкий спектр продуктів бізнесу. Доступні такі типи ліцензій:
  License — ліцензія на конкретну (мовну та порядкову) версію продукту.
  Software Assurance (SA) - право переходу на наступні версії продукту, ліцензованого користувачем, які будуть випущені протягом терміну дії ліцензійної угоди Open License.
  License & Software Assurance (Lic/SA) – об'єднана позиція.

  Системні вимоги:

  • Не менше 1 ГГц або SoC.
  • 1 ГБ (для 32-розрядного процесора) або 2 ГБ (для 64-розрядного процесора) ОЗП.
  • 16 ГБ (для 32-розрядної системи) або 20 ГБ (для 64-розрядної системи) вільного місця на жорсткому диску.
  • Графічний пристрій DirectX 9 з драйвером WDDM 1.0 або пізнішої версії.
  • Екран: 800 х 600

  Установка Windows складається з кількох етапів:

  1. Підготовка комп'ютера до інсталяції Windows 7 Зберегти важливу інформацію на диску C: , якщо на комп'ютері раніше було інстальовано Windows. Якщо на комп'ютері не було раніше операційної системи, або немає важливих даних, цей крок можна пропустити.
  2. Підготовка інсталяційного носія. Установка може виконуватися з інсталяційного DVD-носія або USB-flash пристрою. DVD-диск можна придбати у дистиб'ютора. Також можна завантажити образ операційної системи, а потім самостійно зробити настановний DVD або USB носій.
  3. Налаштування BIOS комп'ютера для завантаження з інсталяційного носія. Залежно від моделі комп'ютера цей крок може відрізнятися. Рекомендується звернутися до документації, яка постачається з комп'ютером.
  4. Встановлення Windows. Після завантаження з інсталяційного носія дотримуйтесь вказівок майстра для продовження встановлення.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті