1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Операційна система Microsoft Windows 8.1 Pro

Артикул: 10000007 Партномір : FQC-06949 Найменування : Microsoft Win Pro 8.1 x64 Eng Intl 1pk DSP OEI DVD

Доступність: Є в наявності

Від: 4 184,21 ₴

До: 7 370,00 ₴

Операційна система Microsoft Windows 8.1 Pro

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  4 184,21 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  4184.2100
  4 184,21 ₴
  Windows 8, на відміну своїх попередників — Windows 7, Windows Vista, Windows XP і раніше, використовує новий інтерфейс під назвою Metro. Цей інтерфейс з'являється першим після запуску системи; він схожий за функціональністю з робочим столом - стартовий екран має плитки додатків (подібно до ярликів та іконок), за натисканням на які запускається додаток, відкривається сайт або папка (залежно від того, до якого елемента або додатку прив'язана плитка). Інтерфейс Metro орієнтований на сенсорний екран, але не відкидає користування на несенорних ПК. Також у системі є і «класичний» робочий стіл, у вигляді окремої програми. Замість меню "Пуск" в інтерфейсі використовується "активний кут", натискання на який відкриває стартовий екран. Прокручування в Metro-інтерфейсі йде горизонтально. Також, якщо зробити жест зменшення (або натиснути на мінус унизу екрана), буде видно весь стартовий екран. Плитки на стартовому екрані можна переміщати та групувати, давати групам імена та змінювати розмір плиток (доступно лише для плиток, які були спочатку більшими). Залежно від роздільної здатності екрана система автоматично визначає кількість рядків для плиток – на стандартних планшетних комп'ютерах три ряди плиток. Колір стартового екрану змінюється на новій панелі управління, також змінюється і орнамент задньому фоні. Windows 8 - переосмислена Windows 7, і прийоми роботи з робочим столом залишилися тими самими. 10000007
  4184.21
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Windows 8— переосмислена та побудована на базі швидкої та надійної Windows 7. З абсолютно новим інтерфейсом для сенсорних пристроїв.

  Як Windows 7 тільки краще
  Новий виразний зовнішній вигляд Windows 8 заснований на надійному фундаменті, закладеному ще в Windows 7. Відкрийте для себе вражаючі можливості нового покоління комп'ютерів, відчувши в повній повноті ефективність їх використання серед Windows. У Windows 8 новий зовнішній вигляд початкового екрану доповнюється вже звичним робочим столом. Уявіть собі робочий стіл як одну з багатьох програм, що запускаються в Windows 8. Ви, як і раніше, знайдете на ньому налаштування, пристрої та компоненти, які вже використовувалися в Windows 7. Крім того, тут ви можете запускати класичні програми, створені для більш ранніх версій Windows. Як і у випадку з Windows 7, засоби безпеки та надійності є невід'ємною частиною Windows 8. Всі зручні та ефективні можливості, представлені в Windows 7, стали ще кращими. Наприклад, можна ввійти в систему, ввівши текстовий пароль, а можна створити графічний пароль за допомогою жестів, які підтримуються сенсорним екраном Windows 8.

  Сенсорне управління, клавіатура та миша: повна інтеграція
  Windows 8 практична в роботі та позбавляє користувача від складнощів вибору. Тепер ПК можна використовувати не лише для роботи, а планшет – не лише для ігор. Всі засоби для максимально ефективного виконання завдань завжди під рукою. Ви можете займатися чим завгодно - переглядати програми, читати книгу, на ходу набирати текст за допомогою сенсорного введення, працювати над проектом, що вимагає максимального використання миші та клавіатури. Windows 8 допоможе вам швидко та ефективно виконати будь-яке з цих завдань. Використовуйте інструмент, який підходить вам у кожному конкретному випадку. Жодних компромісів.

  Windows 8 може з'єднуватися з хмарою
  Ваш обліковий запис Майкрософт у чомусь подібний до переносного персонального комп'ютера, що відображається на кожному з пристроїв, що використовуються з Windows 8. Виконайте на цьому пристрої вхід у систему облікового запису Майкрософт, щоб миттєво отримати доступ до своїх файлів і параметрів, зв'язатися з друзями та близькими. Комп'ютер завантажить усі персональні налаштування Windows, включаючи початкову сторінку, теми, мовні параметри, вибрані посилання браузера та його журнал. Крім того, ви можете підключити до облікового запису Майкрософт вибрані служби, такі як Microsoft Hotmail, Microsoft Messenger, Facebook, LinkedIn, Twitter та багато інших. Ви також отримаєте миттєвий доступ до своїх фотографій, документів та інших файлів, де б вони не знаходилися – у Microsoft SkyDrive, Facebook, Flickr або інших службах.

  Всі програми, без яких ви не можете обійтися
  Програми — це серце Windows 8. Разом з операційною системою ви отримуєте набір вбудованих програм для виконання найпоширеніших завдань. Ці програми розроблені з урахуванням сучасного стилю життя, заснованого на принципі «завжди на зв'язку», і легко інтегруються зі службами, які ви використовуєте.

  Робота Windows на широкому спектрі обладнання
  Завдяки Windows 8 вам не потрібно вибирати між сенсорним пристроєм і звичайним комп'ютером, оскільки тут підтримується робота в обох режимах. Віддаєте перевагу миші та клавіатурі? Чудово! Вам більше підходить зручне сенсорне керування? Будь ласка! Windows 8 призначена для широкого спектру пристроїв - від планшетних ПК і ноутбуків до універсальних пристроїв з екранами високої роздільної здатності. Ефективність, зручність використання та різнобічність операційної системи Windows ви зможете відчути незалежно від того, як працюватимете з нею — стаціонарно або на ходу.

  Internet Explorer: нова концепція браузера в Windows 8
  Internet Explorer 10 Release Preview надає повноекранний, швидкодіючий та гнучкий інтерфейс, в якому сам браузер відходить на задній план, а вся увага приділяється роботі з Інтернетом.

  Windows 8 для бізнесу
  За останні кілька років стиль роботи користувачів суттєво змінився. Люди використовують різні технологічні рішення як удома, і на роботі. Користувачі стають мобільнішими і хочуть отримувати доступ до своїх даних з будь-якого розташування. Технологічні рішення для дому набувають все більшого поширення. Тому люди, приходячи на роботу, не хочуть відмовлятися від своїх зручних персональних пристроїв та служб.

  Ліцензійна політика

  Коробкові версії продуктів (FPP)
  Для придбання невеликої (до п'яти) кількості продуктів найпростіше купити коробку з програмним продуктом. Коробки можуть придбати як індивідуальні користувачі, так і організації. Коробка містить ліцензійну угоду, сертифікат автентичності, реєстраційну картку, дистрибутив із програмним продуктом та, як правило, документацію у друкованому вигляді. Коробки можуть продаватись як у магазинах, так і у партнерів Microsoft.

  Original Equipment Manufacturer (OEM)
  Ліцензія на програмне забезпечення для продажу разом із новим комп'ютерним обладнанням.
  Придбати повну версію операційної системи Windows можна або у складі повністю зібраної комп'ютерної системи, або разом з непериферійним компонентом комп'ютерного обладнання, наприклад, як модуль пам'яті.
  Програми та серверне програмне забезпечення може постачатися лише у складі повністю зібраних комп'ютерних систем.

  Угода Microsoft Open License (OLP)
  Програма Open License призначена для тих, кому необхідно придбати кілька копій (ліцензій) одного або кількох програмних продуктів Microsoft. Вже при покупці 5 ліцензій користувач отримує значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення клієнт зможе користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних дрібних замовлень.
  Оплачуються лише ліцензії. Частина ціни програмного продукту становить упаковка, документація та носії (дискети або компакт-диски). Microsoft Open License заощаджує ваші гроші: ви платите лише за ліцензійні права та отримуєте знижку залежно від обсягу замовлення. Після оплати ліцензії вам залишається замовити у реселлера легальну копію дистрибутива з програмним продуктом та використовувати її як зразок для встановлення продукту на комп'ютери у вашій організації. Комплект документації також можна придбати додатково.

  Існує дві схеми придбання ліцензій за програмою Open License.
  Open License: Business — найпростіший шлях придбання ліцензій, що найбільше підходить середнім і малим організаціям з кількістю комп'ютерів від 5 до 100. Ця схема призначена для тих, кому треба придбати щонайменше 5 ліцензій. Замовлення може містити різні продукти та різні типи ліцензій. Наприклад, клієнт купує дві ліцензії на Windows Pro Upgrade, дві ліцензії на Office та одну ліцензію на MSDN. Вже при покупці 5 ліцензій користувач отримує значну знижку порівняно з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Якщо надалі клієнт поставить у своїй організації сервер, він зможе розмістити додаткове замовлення на серверний продукт, наприклад, Windows 2000 Server.

  Open License: Volume — ця схема закупівлі ліцензій призначена для тих користувачів, які одночасно купують велику кількість ліцензій на продукти та можуть отримати знижки за обсяг. У рамках цієї схеми всі програмні продукти Microsoft розділені на три групи: програми, системи та сервери. Замовлення може бути сформоване з різних продуктів у межах однієї групи.
  Кожна ліцензія на програмний продукт відповідає певній кількості балів.
  В рамках програми пропонується широкий спектр продуктів бізнесу. Доступні такі типи ліцензій:
  License — ліцензія на конкретну (мовну та порядкову) версію продукту.
  Software Assurance (SA) - право переходу на наступні версії продукту, ліцензованого користувачем, які будуть випущені протягом терміну дії ліцензійної угоди Open License.
  License & Software Assurance (Lic/SA) – об'єднана позиція.

  Системні вимоги:

  Процесор: 1 ГГц або вища тактова частота. За допомогою PAE, NX і SSE2
  ОЗУ: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем)
  Простір на жорсткому диску: 16 (для 32-розрядних систем) або 20 ГБ (для 64-розрядних систем)
  Графічний адаптер: Графічний пристрій з підтримкою Microsoft DirectX 9 та драйвером WDDM


  Як встановити

  1. Увімкніть комп'ютер, щоб Windows запустилася у звичайному режимі, вставте DVD-диск або USB флеш-пам'ять, а потім вимкніть комп'ютер.

  2. Знову запустіть комп'ютер і натисніть будь-яку клавішу, щоб завантажити DVD-диск або USB флеш-пам'ять.

   Якщо при перезавантаженні комп'ютера запускається поточна версія Windows, можливо, необхідно відкрити меню завантаження, щоб змінити порядок завантаження в параметрах BIOS або UEFI комп'ютера для його завантаження з носія. Щоб відкрити меню завантаження або змінити порядок завантаження, зазвичай необхідно натиснути кілька клавіш (таких як F2, F12, Delete, Esc тощо) відразу після включення комп'ютера. Щоб змінити порядок завантаження комп'ютера, див. документацію до комп'ютера або на веб-сайті виробника.

   Якщо запускається поточна версія Windows, спробуйте зробити так. Зачекавши, поки Windows відобразить запит на вхід до системи, знову вимкніть комп'ютер і знову запустіть його.

  3. На сторінці Установка Windows виберіть мовні та інші параметри, а потім натисніть Далі.

   >
  4. Натисніть або клацніть Встановити Windows.

  5. На сторінці Для активації Windows введіть ключ продукту введіть ключ продукту.

   Ключ продукту повинен знаходитися на коробці з DVD-диском Windows 8.1 або у повідомленні з підтвердженням покупки. Він виглядає так: "КЛЮЧ ПРОДУКТУ: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX".

  6. Якщо ви приймаєте умови ліцензійної угоди на сторінці Ознайомтеся з умовами ліцензії, натисніть або клацніть елемент Я приймаю умови ліцензії< /span>, а потім - Далі.

  7. На сторінці Виберіть тип установки натисніть або клацніть Вибіркова.

  8. На сторінці Де ви хочете інсталювати Windows? виберіть одну з таких дій.

   • У Windows 8.1 торкніться потрібного розділу або клацніть його, торкніться необхідного параметра форматування (якщо потрібно) або клацніть його, потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. >

   • У Windows 8 натисніть або клацніть Налаштування диска (додатково), торкніться розділу, який потрібно змінити , або клацніть його, торкніться потрібного параметра форматування (якщо потрібно) або клацніть його, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

  9. По завершенні форматування натисніть Далі.

  10. Слідуйте інструкціям, щоб завершити інсталяцію Windows.

   

   

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті