1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Microsoft Windows 10 Home (для домашнього використання та організацій)

Артикул: 20000322 Партномір : KW9-00139 Найменування : Win Home 10 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD

Доступність: Є в наявності

Від: 5 015,00 ₴

До: 6 800,00 ₴

Microsoft Windows 10 Home (для домашнього використання та організацій)

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  5 015,00 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  5015.0000
  5 015,00 ₴

  Купити ключ Windows 10 Home у компанії SoftMart - це забезпечити собі надійний функціонал та повний перелік необхідних програм для ефективної роботи та продуктивного відпочинку. Якщо вам необхідно знайти собі сумлінного помічника для домашньої мережі, ви зробили правильний вибір. Усі ваші пристрої (комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон) працюватимуть у «єдиному ключі», злагоджено за допомогою ліцензійного домашнього ПЗ

  20000322
  5015
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Купити Windows 10 Home: Домашня операційна система для комфортного відпочинку та безпечної роботи

  Купити ключ Windows 10 Home у компанії SoftMart - це забезпечити собі надійний функціонал та повний перелік необхідних програм для ефективної роботи та продуктивного відпочинку. Якщо вам необхідно знайти собі сумлінного помічника для домашньої мережі, ви зробили правильний вибір. Всі ваші пристрої (комп'ютер, ноутбук, планшет, телефон) будуть працювати в «єдиному ключі», злагоджено за допомогою домашнього ліцензійного ПЗ. Завдяки своїм нововведенням та розширеним, стосовно Windows 7 і Windows 8 можливостям, «десятка» здатна вирішити більше щоденних завдань, ніж її попередники. Незважаючи на те, що операційна система "домашня" - їй доступний величезний вибір професійних можливостей, щоб стати вашим партнером не тільки у розвагах, а й у справах. Вона не вимагатиме для гарної роботи супершвидкісного «заліза», а з упевненістю вирішуватиме поставлені перед нею завдання день у день на звичних «затишних» гаджетах.

  Які можливості відкриває вам Windows 10 Home:

  • «Hello» - це нова цікава функція аутентифікації, яка здатна розрізняти не лише відбиток пальця, а й параметри обличчя, а також райдужну оболонку ока. Погодьтеся, вдале рішення, щоб персоніфікувати пристрій та повністю захистити вашу інформацію від сторонніх очей. Впевнені в подальших версіях ПЗ від компанії Microsoft ця особливість тільки модернізуватиметься.
  • Корисні функції Hiberboot та InstaGo забезпечать швидкий вихід із режиму сну пристрою з відновленням його попередніх завдань, оскільки саме домашні пристрої, за статистикою, часто залишають не вимкненими, на відміну, наприклад, від робочих комп'ютерів та ноутбуків.
  • Знайомтеся, Microsoft Edge – новий вбудований браузер, який прийшов на зміну знаменитому Internet Explorer. Розробники компанії дійшли єдиного рішення - не виправляти помилки старого браузера, а створити з нуля новий.
  • Віртуальний робочий стіл дозволяє вирішити цю вічну проблему з багатозадачністю. Тепер ви можете відкрити кілька віртуальних «Робочих столів» на одному пристрої та перемикатися між ними за необхідності. Усі вони працюють повністю автономно.
  • Покращене меню «Пуск» порівняно з попередніми версіями. Так як на нього було дуже багато нарікань користувачів, розробники повернулися до попередньої зручної версії, попрацювавши трохи над дизайном та функціоналом. До речі, кнопка «Win», що викликає меню «Пуск», як і раніше, на своєму звичному місці і не втратила своєї актуальності.
  • Вбудовані продукти безпеки системи надійно захищають ваші пристрої від впливу вірусів та шкідливих програм з першої хвилини роботи.
  • Завдяки вбудованим можливостям програмного забезпечення, встановлені програми та елементи керування пристрою доступні завжди і на будь-якому екрані. Ви можете переносити всі свої незакінчені справи з пристрою на пристрій.
  • Для геймерів також є приємний бонус. Функція Game DVR записує хід улюбленої гри Xbox, щоб ви могли продемонструвати всі етапи свого проходження на будь-якому пристрої будь-коли.
  • Коли прийде час оновлення операційної системи, вони запускаються у фоновому режимі, не вимагаючи негайного перезавантаження пристрою. Відкладена, вона відбудеться у зручний для вас час, при вимкненні пристрою.

  Купити ключ Windows 10 Home дуже вигідно у компанії SoftMart. Чому?

  По-перше, у нас на Віндовсі 10 домашня - ціна завжди доступна. Плюс до цього, ви отримуєте постійну технічну підтримку наших фахівців з будь-якого питання. Оскільки SoftMart – це універсальний інтернет-магазин, то у нас ви можете купити не тільки операційну систему, але й повний набір програм, необхідних для комфортної роботи, відпочинку та безпеки. Це великий вибір антивірусних програм і так звані офісні «доповнення», куди входить все від 1С до засобів комунікації, мультимедіа для комфортного дозвілля та професійні – для вузькопрофільних фахівців. Тому, найчастіше, купуючи у нас операційну систему, замовники набувають надалі й інших програм, стаючи нашими постійними клієнтами.

  По-друге, у нас є сертифікати, щоб ви могли переконатися в тому, що ми діємо в Україні абсолютно легально і є повноправними партнерами великих іноземних компаній у нашій країні. Крім цього, у нас існують умови безкоштовної доставки фізичних носіїв, якщо ви знаходитесь в Києві. Якщо ви живете в іншому місті, доставку вам здійснить компанія перевізник. Вартість послуги разом із термінами доставки, ми повідомимо вас у момент відправлення замовлення. Якщо у вас все ще залишилися питання, на які ми не встигли відповісти, телефонуйте та отримуйте кваліфіковану консультацію прямо зараз. Не відкладайте покупку ліцензії Windows 10 Home, якщо хочете стати власником дійсно надійної та коректної операційної системи для ваших домашніх пристроїв.

  Купити ключ Windows 10 домашня - має стати усвідомленим вибором кожного користувача ОС

  Ліцензія Windows 10 Home від компанії SoftMart має 3 типи носія. Ціна залежить від вибору необхідної конфігурації: 

  1. ОЕМ постачання - найдешевша ліцензія з усіх конфігурацій, оскільки продається разом із пристроєм. Кінцевий покупець отримує її вже встановлену на власний девайс. Про це свідчить сертифікат справжності – це яскравий ярлик, приклеєний на пристрої. В цьому випадку зрозуміло, чому компанія Microsoft робить такий тип ключа не іменним, її не можна перенести окремо від системного блоку, ноутбука, планшета. Але пристрій із вже встановленою операційною системою, без порушення угоди можна продати, подарувати чи ввести в експлуатацію за необхідності.
  2. Електронний ключ (E-key, ESD) - за функціями та можливостями нічим не відрізняється від попередньої ліцензії. Це набір символів (25 шт.), які ви отримуєте миттєво під час оплати продукту. Справжність його підтверджується сертифікатом, що додається у листі. За досвідом, хочеться сказати, що такий вид ліцензії дуже зручний і найбільш затребуваний серед нашого асортименту, але багато хто боїться його набувати через внутрішнього «психологічного бар'єру». Покупець не бачить і не відчуває фізичного носія інформації, бо за що він платить гроші, є лише комбінацією з цифр і латинських літер. Але якщо ви готові платити за яскраве впакування, вам підійде наступний тип носія.
  3. Коробка (BOX) або FPP - та сама яскрава картонна упаковка з цілим набором фізичних елементів ліцензії. Це USB-носія (флешка), код активації, сертифікат справжності продукту та інструкція. Картонну коробку з усім цим набором необхідно зберігати, але ліцензія абсолютно не «прив'язана» до пристрою і її можна подарувати, продати або передати третій особі, не порушуючи умов корпорації Microsoft.

  Windows 10 Home ліцензія - це перша умова для коректної роботи операційної системи

  Windows 10 Home 64 (або 32) точно такі ж вимоги до пристрою, на який встановлюється, як і професійна версія віндовс, тому для коректної активації ліцензії вам необхідна:

  • мінімальна швидкість процесора - від 1 ГГц (гігагерц) або швидше + PAE, NX та SSE2 підтримкою;
  • RAM (оперативний пристрій) - від 1 гігабайта (ГБ) для 32-х розрядної системи і від 2 гігабайт (ГБ) для 64-х розрядної системи;
  • доступний вільний простір на жорсткому диску (HDD, вінчестері) - від 16 гігабайт (ГБ) для 32-розрядної системи і від 30 гігабайт (ГБ) для 64-розрядної системи. Оскільки оновлення ПЗ відбувається автоматично, то обсяг жорсткого диска повинен перевищувати ці мінімальні показники, інакше система постійно «проситиме» додаткового простору і вам доведеться видаляти або переносити свої файли на знімний носій;
  • відеоадаптер (відеокарта) - від DirectХ9 з драйвером WDDM 1.0 та пізніші;
  • дозвільна можливість дисплея від 800х600 пікселів (крапок);
  • наявність Інтернет-з'єднання.

  Windows 10 домашня: Купити в SoftMart швидко, вигідно і не виходячи з дому

  Купити Віндовс 10 Home і встановити за кілька годин - дуже просто. Приготуйте все необхідне та запасіться терпінням. Для коректної роботи операційної системи слідуйте, будь ласка, порядку дій, викладеному нижче і пам'ятайте - поспішати не варто. Влаштовуйтесь зручніше, ми починаємо:

  1. Увімкніть пристрій.
  2. Для подальшої роботи підключіть USB флеш-пам'ять або вставте DVD-диск.
  3. Поточна версія Windows 10 Home має розпочати інсталяцію автоматично.
  4. У тому випадку, якщо це не сталося, вам необхідно «показати» їй, як це виконати. Для цього відкрийте меню завантаження у параметрах BIOS або UEFI та активуйте поле «завантаження з носія». У це меню можна потрапити, якщо відразу ж після наступного запуску пристрою натиснути кнопки Delete, Esc або програмні клавіші F2 або F12, або почекати поки система сама відобразить запит на вхід. В останньому випадку слід знову вимкнути/включити пристрій. Інструкцію зі зміни параметрів запуску системи, можна знайти в технічній документації, що додається до вашого пристрою виробником заводу або завантажити з сайту компанії.
  5. Після успішного «запуску з носія» вибираємо розрядність вашого пристрою (це може бути 64 bit або 32 bit).
  6. У першому вікні установки програма запропонує вам зробити вибір мови (language) для комфортної роботи та методу введення (розкладки клавіатури).
  7. Відобразиться вікно з великою кнопкою «Встановити». Натискаємо її.
  8. Майстер інсталяції запитає ключ активації програми Windows 10 Home. Це 25-значний набір символів, який потрібно ввести в полі «Код продукту». Дефіси проставляються автоматично.
  9. Прочитайте ліцензійну угоду з компанією та поставте галочку у вікні «Я приймаю умови ліцензії», а потім буде доступна кнопка «Далі». Її й натискаємо.
  10. На наступному етапі програмне забезпечення Windows 10 Home вимагатиме від вас вибрати тип установки. Нам потрібна «Вибіркова: тільки інсталяція Windows (для досвідчених користувачів)». Вона дозволить змінювати «Розділи» та «Диски». Ця можливість нам потрібна для правильного виконання наступного пункту.
  11. УВАГА! У вікні розмітки диска вам потрібно вибрати той розділ, в якому зберігаються файли старої версії ОС, якщо ви встановлюєте Windows 10 Home на попередню ліцензію. Пам'ятайте, що якщо на жорсткому диску є важлива інформація, зробіть копію або перенесіть її на знімний носій і тільки після цього, ви можете повністю видалити з «Диска 0» всі розділи. У тому випадку, якщо ви ставите систему на повністю новий пристрій, диски якого ще не роз'єднані, то під коректну роботу системи вам краще виділити не менше 50 гігабайт (ГБ) пам'яті, а краще більше. Вибравши єдино незайнятий простір на "Диску 0" - натисніть кнопку "Далі". Це виключить усі нюанси під час подальшої експлуатації системи. Розбивкою системного диска (створити додаткові диски D, E, F та інші, якщо вони необхідні), ви зможете зайнятися вже після повної установки системи.
  12. Після вибору варіанта встановлення, якщо всі дії зроблено правильно, з'явиться вікно стану «Установка Windows». Почнеться процес копіювання файлів на ваш пристрій, про це вас «інформуватимуть» кількість відсотків, що постійно змінюється у вікні стану.
  13. Відразу після завершення процесу встановлення, буде повне перезавантаження пристрою. Вона може зайняти від 1 до кількох годин. При цьому пристрій може перезавантажуватися кілька разів, зависати, екран може бути чорним або синім. Це абсолютно нормальний процес і його не варто переривати, а слід дочекатися закінчення. При цьому всі компоненти продукту правильно встановлюються.

  Після повної установки операційна система Windows 10 Home запропонує вам «познайомитися» ближче - провести налаштування основних параметрів своєї подальшої експлуатації персонально під вас. Приємної роботи.

  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті

  Схожі програми