1
приклад: Windows 10, Kaspersky, Eset, Symantec

Завантажте специфікацію з переліком і кількістю цікавих для Вас програм і отримайте КП на свою поштову скриньку протягом 30 хвилин. Для держустанов та освітніх організацій діє окрема політика ціноутворення. Подробиці

Придбати в один клік

Microsoft Windows 10 Professional

Артикул: 20000321 Партномір : FQC-08978 Найменування : Win Pro 10 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD

Доступність: Є в наявності

Від: 6 688,00 ₴

До: 10 200,00 ₴

Microsoft Windows 10 Professional

Mouse over the image for zoom

Більше зображень

Виберіть потрібну конфігурацію продукту

  * Обов'язкові поля

  Ціна за одиницю:

  6 688,00 ₴

  Введите число

  Кінцева ціна:
  6688.0000
  6 688,00 ₴

  Microsoft Windows 10 Professional – продукт для тих, кому важлива надійність. Це рішення включає всі можливості, якими володіє версія ОС «Домашня». Багато функцій, методи роботи та інші якості суттєво покращені.

  20000321
  6688
  Microsoft
  100% гарантія ліцензійного софту
  років успішної роботи на ринку
  Працюємо за безготівковим розрахунком
  Закриваємось по бухгалтерії

  Windows 10 Pro: Купити надійність та швидкодію стало доступно з SoftMart

  Купити Віндовс 10 Про це отримати «вірного» помічника в робочому процесі. Ліцензійний Віндовс професіонал від корпорації Microsoft стане оптимальним вибором для працюючих вдома фрілансерів, користувачів, які використовують бізнес-додатки та малого бізнесу, де ПК виконує скоріше роль помічника в оптимізації процесу.

  Версія Професіонал вже «обладнана»:

  • функція шифрування диска Вit Locker забезпечує підвищену безпеку шифрування даних під час їх передачі через Інтернет;
  • кількома робочими слотами;
  • Remote Desktop - віддалений доступ до робочого столу з усіх пристроїв, з розширеною здатністю керувати ними. Користувач при цьому може знаходитись у будь-якій точці світу;
  • підтримкою візуалізації Hyper-V, що дозволяє використовувати та створювати віртуальні машини;
  • механізмом AAD (Azure Active Directory) - полегшує взаємодію з «хмарною» системою. Тепер дані можна не тільки зберігати, а й синхронізувати з іншими комп'ютерами, у тому числі з мобільними пристроями. Для роботи з буфером передбачено комбінацію клавіш «Win + V»;
  • оновлення ОС відбувається за допомогою утиліти Windows Update for Business;
  • для забудькуватих користувачів з'явилася функція автоматичного блокування Dynamic Lock. Вона закриває доступ до вашого ПК для сторонніх осіб, як тільки ваш переносний смарт-пристрій (планшет, телефон, «розумний» годинник), підключений за протоколом Bluetooth, залишає «безпечну» зону;
  • функція Captures, яка записує відео з екрана пристрою;
  • Ransomware protection - налаштування контрольованого доступу до папок (з документами, фотографіями, матеріалами, що становлять цінність для власника), для захисту від шкідливих програм-шифрувальників;

  Windows 10 Pro - купити ключ не тільки просто, але й зручно

  Ключ Віндовс 10 Про версії Professional, крім перелічених вище переваг, має ще й додаткові плюси, які відносяться швидше до приємних корисних можливостей. Це «знаменита» багатозадачність десятки. З її допомогою можна вирішити проблему переповненого екрану, коли на тому самому пристрої відкривається віртуальний «Робочий стіл» для роботи і, одночасно, є можливість переключитися на віртуальний «Робочий стіл» з відкритим відео-редактором, наприклад. При цьому налаштування завжди зберігатимуться. Ваша ОС підлаштовується під усі пристрої та дії. Навігація покращується за рахунок динамічного керування всіма елементами на екранах будь-яких пристроїв. І, як вишенька на торті, функція особистого вітання - професійна система розпізнає вас на ім'я і включається, дізнавшись вас.

  «Десятка» для професіоналів – саме так охрестили цю операційну систему – ставлять частіше, ніж будь-яку іншу версію Windows, завдяки її універсальності та надійності. Її розробники врахували багато нюансів, тому десятку можна вважати вдалим продуктом корпорації Майкрософт. Тим більше що робота над удосконаленням системи не припиняється з моменту виходу її першого релізу у 2014 році. Тому незабаром ми напевно побачимо, якщо не повністю нову ОС, то принаймні максимально модернізовану.

  Купити програму Windows 10 професіонал ви можете у SoftMart швидко та дешево. Якщо ви живете у Києві, то ми доставимо вам ключі на фізичному носії абсолютно безкоштовно. Також за допомогою компаній-перевізників ви можете протягом 1-2 робочих днів отримати їх по всій Україні. Цифрова ліцензія буде доступна миттєво після оплати зручним для вас способом. Якщо у вас ще залишилися питання, телефонуйте. Ми проконсультуємо вас та допоможемо у прийнятті важливого рішення.

  Windows 10 Pro: Ціна залежить від типу носія. Вибирайте потрібну вам конфігурацію та робіть замовлення

  Купити ключ активації Windows 10 Pro на нашому сайті легко та зручно. Для початку, у відповідному полі виберіть «Тип носія», їх лише 4:

  1. ОЕМ постачання - ліцензія для спільного продажу з пристроєм. Компанія, що продає ПК, ноутбуки, планшети, сама встановлює софт на пристрій. При активації ліцензії програма «прив'язується» до пристрою і вже не існує окремо від нього. Вона не іменна, тому може передаватися іншій людині або компанії лише разом із пристроєм. Ціна її дешевша порівняно з іншими ОС.
  2.  Ліцензія - корпоративні OLP ліцензії для середнього та великого бізнесу, організацій з великою кількістю ПК. Вартість її залежить від кількості пристроїв, чим більше ви їх купуєте, тим вигіднішою буде пропозиція. Мінімальна кількість замовлення - від 5 штук. Купуючи «Ліцензію», ви платите лише за програмний продукт та документацію, дистрибутив завантажується online. Цей тип ключа вважається іменним і його не можна передати або подарувати третій особі.
  3. Електронний ключ (E-key, ESD ключі) - це 25-значний набір символів, який вноситься в поле «Код продукту» під час встановлення програмного забезпечення (див. вкладку «Як встановити», п.6). ПЗ завантажується з офіційного сайту корпорації Microsoft, а потім активується при внесенні серійного номера. Така ліцензія ідентична коробковій версії х32 і х64 Windows 10 Professional, але через відсутність упаковки та фізичних носіїв (компакт-диска або флешки) коштує значно дешевше.
  4. Коробка (BOX) або FPP - це гарне картонне пакування з яскравим логотипом, призначене для роздрібного штучного продажу. У її комплекті є сертифікат справжності продукту. Коробкова ліцензія не іменна, зате може бути перенесена на інший носій, що іноді буває дуже зручно. Це досі продукт, що добре продається, завдяки наявності ключа, який «можна доторкнутися» і красивої презентабельної упаковки.

  Ліцензія Windows 10 Pro: Вимоги до пристроїв для коректного встановлення ПЗ

  Ключ ліцензії Windows 10 Pro - це важлива частина успішної роботи вашого комп'ютера, ноутбука, планшета, але, крім нього, компанія Microsoft висуває такі базові вимоги щодо пристроїв для коректної роботи своєї операційної системи:

  • швидкість процесора - від 1 гігагерц (ГГц) або швидше;
  • оперативний пристрій - від 1 гігабайта (ГБ) для 32-х розрядної системи та від 2 гігабайт (ГБ) для 64-х розрядної системи;
  • доступне вільне місце на жорсткому диску (вінчестері) - від 16 гігабайт (ГБ) для 32-розрядної системи і від 30 гігабайт (ГБ) для 64-розрядної системи;
  • відеоадаптер (відеокарта) - від DirectХ9 з драйвером WDDM 1.0 та пізніші;
  • дозвільна можливість дисплея від 800х600 пікселів (крапок);
  • наявність Інтернет-з'єднання.

  Купити Windows 10 Professional у SoftMart - перший крок на шляху до вашої комфортної роботи щодня

  Windows 10 Професійна (Про) для правильної роботи на вашому пристрої, вимагатиме виконати набір нескладних дій, щоб ваша подальша спільна «робота» відбувалася з максимальною зручністю для обох. Вам знадобиться не так багато часу:

  1. Увімкніть пристрій.
  2. Для запуску продукту слід почати з DVD-диска або флеш-пам'ять USB, які необхідно вставити в пристрій і вимкнути його.
  3. Поточна версія Windows 10 Pro запускається автоматично. Якщо цього не сталося, вам слід відкрити меню завантаження та змінити порядок у параметрах UEFI або BIOS для завантаження «з носія». Меню завантаження відкривається при натисканні Esc, Delete або програмних клавіш F2, F12, відразу ж після увімкнення пристрою. Інструкцію щодо зміни параметрів запуску пристрою можна також переглянути в технічній документації до нього, а також на сайті компанії виробника пристрою. Можна також зачекати, доки операційна система відобразить запит на вхід, знову вимкнути та запустити пристрій по новій.
  4. У вікні «Установка» налаштуйте параметри «під себе» та натисніть «Далі». Мова також налаштовується на цьому етапі.
  5. Далі натисніть «Встановити».
  6. У вікні активації Windows 10 Pro введіть ваш персональний ключ продукту, отриманий від SoftMart. Це 25-значний набір символів, який потрібно ввести в полі «Код продукту».
  7. Система запропонує вам прийняти умови ліцензійної угоди. Поставте позначку про це у відповідному полі «Я приймаю» та натисніть «Далі».
  8. На наступному етапі програмне забезпечення Windows 10 Pro вимагатиме від вас вибрати тип установки. Нам потрібна «Вибіркова: тільки для досвідчених користувачів».
  9. Якщо на жорсткому диску є важлива інформація, зробіть копію або перенесіть її на знімний носій і тільки після цього, ви можете повністю видалити з «Диска 0» всі «Розділи». Вибравши єдино незайнятий простір на "Диску 0" - натисніть кнопку "Далі". Це виключить усі нюанси під час подальшої експлуатації системи. Розбивка системного диска (створити додаткові диски D, E, F та інші, якщо вони вам необхідні), ви зможете зайнятися вже після повної установки системи Windows 10 Pro.
  10. Після вибору варіанта встановлення, якщо всі дії зроблено правильно, з'явиться вікно стану «Установка Windows». Почнеться процес копіювання файлів на ваш пристрій, про це вас «інформуватимуть» кількість відсотків, що постійно змінюється.
  11. Після завершення процесу інсталяції відбудеться повне перезавантаження пристрою. Вона може зайняти від 1 до кількох годин. При цьому пристрій може перезавантажуватися кілька разів, зависати, екран може бути чорним або синім. Це абсолютно нормальний процес і його не варто переривати, а слід дочекатися закінчення. При цьому всі компоненти продукту правильно встановлюються.
  12. Після повної установки операційна система Windows 10 Pro запропонує вам провести налаштування основних параметрів своєї подальшої експлуатації персонально під вас. Приємної роботи.
  • Ви надаєте гарантію на ліцензійну продукцію?

   Softmart постачає лише оригінальне ліцензійне програмне забезпечення. Гарантію на ПЗ надає його виробник. Softmart, будучи локальним партнером, гарантує, що ви отримаєте товар відповідно до міжнародних стандартів вендора та всіх необхідних складових для підтвердження легальності цього товару перед органами перевірки.

  • Як можна ознайомитися з продуктом до придбання?

   Майже кожен виробник може протестувати продукт до придбання за допомогою тріал (демо) версії. Як правило, період ознайомлювальної версії складає 30 днів. Якщо вам не вдалося знайти тріал на сайті виробника, надішліть заявку нашим менеджерам на адресу info@softmart.ua і ми з радістю вам допоможемо.

  • Повернення коштів

   У разі, якщо ви передумали купувати продукт після оплати, і наші менеджери ще не розмістили замовлення в системі виробника, ви гарантовано отримуєте назад ваші кошти. Навіть якщо замовлення було розміщене у виробника, в більшості випадків є можливість зробити його скасування – ви також отримуєте повну суму оплачених коштів. Якщо політика виробника повернення коштів не передбачена, і замовлення було розміщене – ми не зможемо повернути ваші кошти, але ви гарантовано отримаєте куплений товар. Якщо у вас є сумніви щодо можливості повернення коштів – прохання зв'язатися з нашими менеджерами, і ми з радістю вас проконсультуємо.

  • Як отримати диск або флешку з програмою, якщо програмне забезпечення, що купується, поставляється в електронному вигляді?

   Якщо ви купуєте або купили програмне забезпечення в електронному вигляді, і вам з певних причин потрібно отримати товар на твердому носії (CD-, DVD-диск або флешка), ми готові завантажити необхідний дистрибутив і записати його з вашої ліцензії на потрібний носій . У цьому випадку потрібно буде сплатити лише вартість бажаного носія. Якщо ви не впевнені в якому вигляді поставляється продукт, що вас цікавить, зверніться до наших фахівців за консультацією зручним для вас способом.

   

  Оплата

   

  Безготівковий розрахунок
  Рахунки за безготівковим розрахунком виставляються вручну протягом півгодини після запиту.

  LiqPay
  Оплата за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток Visa, MasterCard

  Готівковий розрахунок
  Готівкою кур'єру. Тільки у Києві

  Доставка

   

  Доставка здійснюється протягом 3-х робочих днів після оплати залежно від обраного товару.
  Якщо для активації продукту або ліцензії необхідний тільки код, то ми можемо надати його  електронною поштою.

  Кур'єрська доставка
  Для матеріальних носіїв доставка по Києву безкоштовно.
  Вартість доставки по Україні - відповідно до тарифів перевізників.

  Самовивіз
  04071, м. Київ, вул. Воздвиженська 48, оф 3.
  пн.-пт. з 9-00 до 18-00

  Дивитись на карті

  Схожі програми